جول اوستین – خارج کردن افکار منفی از ذهن

1 سال پیش
Rate this post

زندگی نامه جول اوستین

 

موضوع این سخنرانی جول اوستین:

خارج کردن افکار منفی از ذهن

 

قسمتی از این سخنرانی را ببینید:

 

 

جول اوستین در این ویدیو در مورد اینکه افکار منفی چیست و چگونه باید از شر آنها خلاص شویم، صحبت می کند.

افکار منفی خود به خود نمی توانند وارد ذهن شما بشوند. شما کنترل می کنید که چه چیزی وارد ذهن تان بشود. شما ورودی های ذهن خود را می توانید کنترل کنید. 

هر روز صبح که از خواب بیدار می شویم باید همه چیزهای منفی را که از روز قبل باقی مانده، از ذهن مان خارج کنیم. مثلا کسی در محل کارتان روز قبل شما را اذیت کرده یا با شما درست رفتار نکرده است، آسان است که اجازه دهیم این دلخوری با ما باقی بماند، اما باید انضباط شخصی داشته باشید و بگویید:

من هیچ فضایی در ذهنم به این دلخوری اختصاص نخواهم داد و اجازه نخواهم داد که روزم را خراب کند. آنها یک بار به شما صدمه زده اند اجازه ندهید که با نگه داشتن آن دلخوری به صدمه زدنشان ادامه دهند.

شما در مورد گذشته نمی توانید کاری انجام دهید اما برای همین الان می توانید کاری انجام دهید. اینکه علیه خودتان باشید، باعث نمی شود که بهتر شوید، بلکه فقط شما را در زندگی عقب نگه می دارد.

شما چقدر به افکار منفی مثل احساس گناه، احساس نگرانی و استرس، احساس پشیمانی در ذهن تان فضا می دهید؟ هرچقدر که هست خیلی زیاد است. باید این چیزهای منفی را از ذهن تان خارج کنید تا فضا برای ورود چیزهای مثبت مثل احساس لذت، انگیزه و اشتیاق و به وجود آمدن سطح انرژی بالا برای انجام کارهایتان در ذهن تان ایجاد شود.

 

اگر تمایل دارید تا نسخه کامل این سخنرانی را تهیه و دانلود کنید، روی عکس زیر کلیک کنید:

 

افکار منفی چیست

Rate this post
۲
برچسب ها :
نویسنده مطلب نگرش نیک
من سید محمد باقرپور هستم، قصد دارم خلاصه ای از مطالب آموزشی و مفیدی که یاد می گیرم را با شما در این سایت به اشتراک بگذارم. خیلی خوشحالم که این فرصت در این وبسایت برای من فراهم شده است.

۲ دیدگاه

  • س خ
    1 سال پیش

    من بیرون کردن افکار منفی جول اوستین را خریداری کردم لینک دانلود باز نشد