وبینار جایگاه یابی برند و تخصص

مشاهده ویدیوی نمونه
مشخصات دوره

دن لاک

99000 تومان

تکمیل شده

2021

3 قسمت

۰۰:۳۶:۴۰

زیرنویس

دانلودی

دن لاک

99000 تومان

تکمیل شده

2021

3 قسمت

زیرنویس

۰۰:۳۶:۴۰

دانلودی

درصد پیشرفت دوره
100%
ویدیوهای دوره

2 روش برای دسترسی به ویدیوهای دوره دارید:

خرید تکی این دوره
1

در صورتی که فقط به همین آموزش نیاز دارید، می توانید با کلیک روی دکمه پایین، این دوره را خریداری کنید. پس از خرید موفق، به ویدیوهای دوره دسترسی پیدا خواهید کرد.

99000 تومان
تهیه اشتراک یکساله
2

با داشتن اشتراک یکساله، می توانید به تمام آموزش های قرار گرفته، به طور کامل دسترسی پیدا کنید و همچنین تا یکسال آینده هم به آموزش های اضافه شده دسترسی خواهید داشت.

999000 تومان

در صورتی که قبلاً این دوره را به صورت تکی خریداری کرده اید یا اشتراک یکساله تهیه کرده اید، اما با این حال اگر الان به این صفحه دسترسی ندارید، یعنی وارد حساب کاربری خود نشده اید. پس روی دکمه زیر کلیک کنید، وارد حساب کاربری تان شوید و مجدد به این صفحه برگردید:

  کلیپ انگیزشی تصمیم بگیر، اقدام کن - تونی رابینز

Rating 4.75 from 20 votes

توضیحات دوره

لینک های دانلود تمام قسمت های وبینار جایگاه یابی برند و تخصص از قسمت ۱ تا قسمت ۳ در این صفحه قرار گرفته است. همچنین امکان تماشای آنلاین هر قسمت نیز وجود دارد.

به یک آموزش جدید و متفاوت دیگر از دن لاک خوش آمدید. این یک آموزش ویژه و کوتاه توسط دن لاک هست که در آن در مورد جایگاه یابی برند و تخصص صحبت می کند. اینکه چطور قبل از اینکه پای تلفن بروید یا حتی یک کلمه حرف بزنید، بتوانید بفروشید.

منظور از واژه “جایگاه یابی” یا “پوزیشنیگ”، تلاش یک سازمان، یک شرکت یا یک فرد برای رسیدن به جایگاهی خاص در ذهن مشتری است.

جایگاه یابی تخصص به این معناست که بتوانید خودتان را به عنوان یک متخصص در ذهن مشتری تثبیت کنید.

دن لاک می گوید فروش یعنی قدرت؛ وقتی دارید چیزی را می فروشید تمام قدرت دست مشتری است، چون مشتری است که پول دارد، این مشتری است که در نهایت تصمیم می گیرد پولش را به شما بدهد یا نه.

برای اینکه فروش آسان شود، فروشنده باید بتواند این قدرت را از دست مشتری بگیرد و دن لاک در این وبینار به شما ۳ حلقه قدرت یاد می دهد که می توانید با استفاده از آنها این کار را انجام دهید.

 

نظرات شما

نظر خود را در مورد این دوره با دوستان تان به اشتراک بگذارید.

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

دوره طراحی مجدد سرنوشت دکتر جو دیسپنزا + پادکست ساده سازی و مدیتیشن

خانه
منو
×