کتاب الکترونیکی

مقاله تقویت باور رسیدن به اهداف

مقاله تقویت باور رسیدن به اهداف

افراد ناموفق الگوهاشون آدم هایی هستن که توی هر کاری شکست خوردن، شوهرخالش که ورشکست شده، عموش که شرکتشو از دست داد و حوادث روزنامه ها و اینجور چیزهاست و در نتیجه با دیدن اینجور افراد آخرش میگن نمیشه بابا اینا رو ببین نتونستن، پس منم نمی تونم، ولی آدم های موفق الگوهاشون اونایی هستن که تونستن به اهدافشون برسن و موفق بشن و در نهایت با دیدن اینگونه آدم ها باور موفقیت در آنها تثبیت میشه.

باید از طریق خوندن کتاب های زندگینامه افراد موفق این باورها رو در خودمون ایجاد کنیم و نگاهمون تنها به این دسته از افراد باشه، البته با دونستن اینکه افراد شکست خورده هم وجود دارن که ما با اونها کار نداریم.

همانطور که هم فقر وجود داره هم ثروت، هم خدا وجود داره هم شیطان، ولی ما باید فقط به ثروت، فقط به خدا توجه کنیم نه فقر و شیطان.
شیطان فقط وقتی خودش را نشون میده که ترس بر شما حاکم بشه، وقتی شما ایمانتون رو از دست میدید، در ذهنتون شیطان را میسازید. شیطان یک قدرت نیست، نبودن ایمان، شیطان را میسازد. این باور شماست که شیطان را میسازد.

پس به عنوان یک جمع بندی اینطور میگیم که هم منفی هم مثبت وجود داره و به هیچ عنوان نمیشه منفی هارو (مثلا مشکلات و سختی های زندگی رو) انکار کرد. ولی ما برای موفق شدن و رسیدن به اهداف و رؤیاهایی که در سر داریم باید تمام انرژی و قدرت و توجه خود را روی چیزهای مثبت بذاریم…

برای دانلود فایل PDF متن بالا روی لینک زیر کلیک کنید:

دانلود PDF با حجم 140 کیلوبایت

نوشته های مشابه

guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها