سمینار ساخت سال فوق العاده

مشاهده ویدیوی نمونه
مشخصات دوره

جیم ران

249000 تومان

تکمیل شده

1991

15 قسمت

۰۴:۲۴:۱۵

زیرنویس

دانلودی

جیم ران

249000 تومان

تکمیل شده

1991

15 قسمت

زیرنویس

۰۴:۲۴:۱۵

دانلودی

درصد پیشرفت دوره
100%
ویدیوهای دوره

2 روش برای دسترسی به ویدیوهای دوره دارید:

خرید تکی این دوره
1

در صورتی که فقط به همین آموزش نیاز دارید، می توانید با کلیک روی دکمه پایین، این دوره را خریداری کنید. پس از خرید موفق، به ویدیوهای دوره دسترسی پیدا خواهید کرد.

249000 تومان
تهیه اشتراک یکساله
2

با داشتن اشتراک یکساله، می توانید به تمام آموزش های قرار گرفته، به طور کامل دسترسی پیدا کنید و همچنین تا یکسال آینده هم به آموزش های اضافه شده دسترسی خواهید داشت.

999000 تومان

در صورتی که قبلاً این دوره را به صورت تکی خریداری کرده اید یا اشتراک یکساله تهیه کرده اید، اما با این حال اگر الان به این صفحه دسترسی ندارید، یعنی وارد حساب کاربری خود نشده اید. پس روی دکمه زیر کلیک کنید، وارد حساب کاربری تان شوید و مجدد به این صفحه برگردید:

Rating 4.00 from 34 votes

توضیحات دوره

لینک های دانلود تمام قسمت های سمینار ساخت سال فوق العاده از جیم ران، از قسمت ۱ تا قسمت ۱۵ در این صفحه قرار گرفته است. همچنین امکان تماشای آنلاین هر قسمت نیز وجود دارد.

این سمینار در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۰۴ بروزرسانی شد. اگر قبل از این تاریخ، این سمینار را دانلود کرده اید، پیشنهاد می کنم آن را مجدد دانلود کنید و از دیدن نسخه ویرایش شده و با کیفیت بالاتر لذت بیشتری ببرید.

به نظرم هر کسی که در شروع مسیر رشد فردی است، باید ابتدا با این سمینار شروع کند.

با این سمینار می توانید یک سالی بی نظیر و کاملا متفاوت از سال های قبل برای خود بسازید.

 

در این سمینار چه می گذرد؟

در ذهن تان آن کسی که دلتان می خواهد به آن تبدیل شوید را تصور کنید. به نظر شما امروز چقدر با آن فرد فاصله دارید؟

این فاصله چه کم باشد، چه زیاد، در این سمینار ابزارها و اعتماد به نفسی که برای پر کردن این فاصله نیاز دارید را دریافت می کنید و با استفاده از آنها می توانید به آن شخص مورد نظر که همیشه آرزویش را داشتید تبدیل شوید و بعد خیلی فراتر از آن نیز بروید.

با اجرای اصول ساده ای که جیم ران در این سمینار به شما یاد می دهد می توانید به راحتی مسیر موفقیت را طی کنید. پس حواس تان باشد که سادگی این اصول، شما را گول نزند. از آنها به بهترین شکل ممکن استفاده کنید.

نظرات شما

نظر خود را در مورد این دوره با دوستان تان به اشتراک بگذارید.

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

جدیدترین: دوره طراحی مجدد سرنوشت دکتر جو دیسپنزا

خانه
منو
×