کلیپ انگیزشی – خارج کردن افکار منفی از ذهن

1 سال پیش
افکار منفی

 

کلیپ انگیزشی جول اوستین:

در این کلیپ جول اوستین، در مورد خارج کردن چیزهای منفی مثل افکار، احساسات، نگرانی، خشم و عصبانیت از ذهن و درون خودمان صحبت می کند.

ذهن ما ظرفیت مشخصی دارد. اگر قرار باشد این ظرفیت را با نگرانی و عصبانیت و استرس و… پر کنیم دیگر جایی برای داشتن احساس خوب، اعتماد به نفس بالا و افکار مثبت باقی نمی ماند.

باید یاد بگیریم که تا جایی که ممکن است کنترل ورودی های ذهن مان را در اختیار بگیریم و اجازه ندهیم ذهن مان با افکار و چیزهای منفی پر شود.

بنابراین با توجه به اینکه خودمان می توانیم انتخاب کنیم که کدام نوع از افکار – مثبت یا منفی – را وارد ذهن مان کنیم، باید هوشیار باشیم و ذهن خود را عادت بدهیم تا هر چیزی را اجازه ندهد وارد خود بکند.

ممکن است افکاری مثل «من عرضه هیچ کاری را ندارم»، «من مادر خوبی نیستم» و… به ذهن ما خطور کند، ما باید با تمرین کردن یاد بگیریم که چطور بتوانیم ذهن خود را کنترل کنیم و اجازه ورود چنین افکاری را به آن ندهیم.

دانلود رایگان کلیپ انگیزشی

 

۱
برچسب ها :
نویسنده مطلب نگرش نیک
من سید محمد باقرپور هستم، قصد دارم خلاصه ای از مطالب آموزشی و مفیدی که یاد می گیرم را با شما در این سایت به اشتراک بگذارم. خیلی خوشحالم که این فرصت در این وبسایت برای من فراهم شده است.

یک دیدگاه

  • Javad
    9 ماه پیش

    خوب

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!