خانه / مقالات / زندگینامه جول اوستین
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (8 votes, average: 3٫75 out of 5)
Loading...

زندگینامه جول اوستین

بیوگرافی جول اوستین

 

بیوگرافی جول اوستین:

جول اوستین کیست؟

 

بیوگرافی جول اوستین

 

* جول اوستین متولد ۵ مارس ۱۹۶۳ میلادی است که معادل ۱۳۴۱ شمسی می باشد و ۵۶ سال سن دارد.

* او به عنوان کشیش ارشد کلیسای لیکوود پس از فوت پدرش مشغول به کار شد. کلیسایی که بزرگترین کلیسای پروتستان (شاخه ای از مسیحیت) و در شهر هیوستون آمریکا واقع است.

* جول اوستین کشیش، نویسنده، روانشناس انگیزشی و سخنران می باشد که هر هفته یکشنبه ها در این کلیسا جلوی ۱۶ هزار نفر به مدت تقریبا ۳۰ دقیقه سخنرانی می کند.

* سخنرانی های هفتگی او توسط بیشتر از ۷ میلیون بیننده در هفته و بیشتر از ۲۰ میلیون نفر در ماه در بیش از ۱۰۰ کشور دیده یا شنیده می شود.

* او نویسنده کتاب های زیادی می باشد که هفت تای آنها جزو کتاب های پرفروش نیویورک تایمز به شمار می آیند که در ادامه به بعضی از کتاب های او اشاره می کنم.

* مخاطبان جول اوستین به او لقب «کشیش خنده رو» را دادند و سخنرانی هایش را با تکنیک های فن بیان با جذابیت به خصوصی همراه می کند طوری که وقتی پای صحبت های او می نشینید گذشت زمان را احساس نمی کنید.

 

جول اوستین و خانواده اش

 

جول اوستین کیست؟

 

جول اوستین متولد ۱۹۶۳ می باشد که در سال ۱۹۸۷ یعنی در سن ۲۴ سالگی با ویکتوریا اوستین که خود متولد ۱۹۶۱ است و دو سال از جول بزرگتر می باشد، ازدواج کرد.

ویکتوریا نیز کشیش می باشد و همراه جول در این کلیسا سخنرانی می کند. حاصل ازدواج آنها دو فرزند پسر و دختر به نام های جاناتان و الکساندرا می باشد.

پدر جول که یک کشیش بود، او را تشویق می کرد تا در کلیسا سخنرانی کند اما او نمی پذیرفت و علاقه ای نداشت. در نهایت جول اوستین در سال ۱۹۹۹ پس از فوت پدرش کار پدرش را ادامه داد و به جای پدرش کشیش ارشد کلیسای لیکوود شد. او هیچوقت تصورش را هم نمی کرد که راه پدرش را ادامه دهد.

جول و ویکتوریا به سرعت در بین مردم محبوب شدند و طرفداران زیادی را پیدا کردند به طوری که در طول یک سال مخاطبان آنها از ۵۰۰۰ نفر به ۲۸۰۰۰ نفر افزایش پیدا کرد و به گفته ی مجله ی فوربز کلیسای لیکوود بزرگترین کلیسای غیرفرقه ای آمریکا شناخته شد.

در سال ۲۰۰۳ این کلیسا توانست مرکز کامپک، جایی که پیش از آن تیم بسکتبال هیوستون راکتز ساکن آنجا بود را نیز بدست آورد و تا ۱۸ ماه بعد مشغول بازسازی آنجا بودند. این کلیسا ۱۶ هزار صندلی دارد.

سخنرانی های جول اوستین به عنوان یک کشیش بیشتر شبیه به مشاوره روانشناسی و موفقیت فردی می باشد و به هیچ عنوان صرفا برای مسیحیت نیست و شباهت های زیادی به قرآن و اسلام نیز دارد به طوری که پس از شنیدن حرف های او احساس خوبی پیدا می کنید و ایمان تان نیز تقویت می شود.

او در سخنانش سعی می کند:

 • ما را بیشتر با خدا آشنا کند.
 • باورهای مثبت ما را تقویت کند.
 • نگرش ما به مشکلات و در کل به مسائل مختلف روزمره را تغییر دهد.
 • باور های جدیدی در ما ایجاد می کند و ایمان ما را قوی می کند.

کلیپ های زیر را در مورد تغییر باورها ببینید:

 

 

 

 

کتاب های جول اوستین

 

بیوگرافی و زندگینامه جول اوستین

 

جول اوستین کتاب های زیادی را نوشته است که اسامی انگلیسی آنها را در زیر آورده ام.

 • Think Better, Live Better
 • Wake Up to Hope
 • Your best life now
 • Become a better you
 • The Power of I Am
 • I Declare
 • Lead Vertically
 • You can You will
 • I Hope You Dance

اما متأسفانه کتاب های کمی از او در ایران چاپ شده است که اسم چندتا از کتاب های فیزیکی او را که خودم خوانده ام را به شما می گویم:

 

کتاب های جول اوستین

 

 • هرروز پنجشنبه است
 • آرامش در پرتو ایمان
 • بهترین زمان زندگی شما در این لحظه
 • انسان بهتر
 • قدرت من هستم

(اگر شما کتاب دیگری نیز خوانده اید در قسمت نظرات بنویسید)

همچنین تا جایی که من می دانم یک کتاب از ویکتوریا اوستین نیز در ایران چاپ شده است:

 • دست های خدا بسته نیست

 

من در سایت نگرش نیک به همراه کلیپ های کامل جول اوستین که زیرنویس می کنم، کتاب های الکترونیکی مربوط به هر فیلم را نیز قرار می دهم که شما پس از تهیه هر فیلم می توانید به صورت رایگان این کتاب های الکترونیکی را هم دریافت کنید. اما من در اینجا یکی از بهترین کتاب های الکترونیکی او را برای شما قرار می دهم تا شما رایگان بتوانید دانلود کنید:

 

کتاب های جول اوستین

دانلود رایگان کتاب جول اوستین 

 

سخنرانی های جول اوستین

 

زندگینامه جول

 

سخنرانی های زیادی از او به صورت ترجمه شده و زبان اصلی وجود دارد و با یک جستجوی ساده در گوگل می توانید سخنرانی کامل و ناقص زیادی را از او در اینترنت پیدا کند.

من در طول این مدتی که این سایت را راه اندازی کردم سعی کردم سخنرانی های کاربردی و ناب جول اوستین را ترجمه و زیرنویس کرده و در اختیار کاربران سایتم قرار دهم.

تا این لحظه موفق شدم ۲۷ سخنرانی از او ترجمه کنم که اسامی آنها را در زیر آوردم:

۱- دشمنان شما باعث رشد شما هستند

۲- آمادگی در مسیر رسیدن به هدف

۳- خارج کردن افکار منفی از ذهن

۴- مهم قلب شماست که با خدا باشد

۵- چگونه با آرامش و بدون نگرانی زندگی کنیم؟

۶- چگونه به راحتی به دیگران وابسته نشویم؟

۷- چگونه بر خستگی و ناامیدی غلبه کنیم؟

۸- چگونه بتوانیم هر شرایطی را تحت کنترل خود درآوریم؟

۹- همه چیز از قبل برای شما مهیا شده است

۱۰- چگونه از قدرت کلام مان در زندگی به نفع خود استفاده کنیم؟

۱۱- چطور روابط مان را بهبود بخشیم؟

۱۲- چگونه فردی خاص باشیم؟

۱۳- اتفاق خوب در راه است

۱۴- ارزش خود را بدانید

۱۵- شما دوست داشتنی هستید

۱۶- چگونه به صدای درون خود گوش کنیم؟

۱۷- چگونه از یک بیمار به یک پزشک تبدیل شویم؟

۱۸- فراوانی نعمت ها

۱۹- فقط اطاعت کنید

۲۰- شما در حال رشد و تکامل هستید

۲۱- ثروت بیش از حد

۲۲- چگونه احساس خوب داشته باشیم؟

۲۳- بیست و یکمین روز شما

۲۴- چقدر برای رسیدن به خواسته تان اشتیاق دارید؟

۲۵- دنیای خدای ما

۲۶- چگونه در ذهن خود احساس ضعف نکنیم؟

۲۷- چگونه باور درست و مثبت بسازیم؟

 

 

آپارات - جول اوستین

 

 

 

 

برخی از بهترین سخنان جول اوستین

 

زندگی نامه جوئل آستین

 

* وقتی خداوند شما را از مشکلات رها می کند، وقتی شما را از اعتیاد نجات می دهد و شرایط خانواده شما را تغییر می دهد، دیگر سعی نمی کند تا اشتباهات گذشته و نقاط ضعف شما را به یاد بیاورد و به رخ تان بکشد.

* یکی از بزرگترین اشتباهاتی که می توانیم در زندگی بکنیم این است که بر علیه خودمان اقدام کنیم. یعنی مثلا بر روی اشتباهاتمان تمرکز کنیم. به اندازه کافی در اطراف ما افراد و شرایط مختلفی وجود دارند که می خواهند علیه ما باشند، پس ما دیگر نباید علیه خودمان باشیم.

* خداوند بدون اینکه قدرت انجام کاری را به شما بدهد، هیچوقت از شما نمی خواهد آن کار را انجام دهید. مثلا وقتی از شما می خواهد از دوستی که باعث شکست شما می شود دوری کنید درواقع قصدش این نیست که چیزی را از شما بگیرد، بلکه می خواهد چیز بهتری را به شما بدهد.

* وقتی صدایی درون تان به شما می گوید که فلان کار را انجام دهید و شما انجام می دهید، در واقع دارید بذری شگفت انگیز می کارید که به این معناست که قرار است محصولی شگفت انگیز نیز برداشت کنید.

* اگر کسی دارد پشت سر شما حرف می زند، نیازی نیست کاری انجام دهید، کافیست او را نادیده بگیرید و همواره به سمت جلو حرکت کنید.

* برخی از افراد تلاش می کنند تا شما را طعمه کنند و از اینکه با شما وارد جر و بحث و جدل بشوند، خوشحال می شوند. عمداً کارهایی می کنند تا شما را خشمگین کنند. اگر شما طمع کنید و تسلیم شوید درواقع به آنها اجازه داده اید تا شما را کنترل کنند. نباید وقت تان را با این بازی ها تلف کنید. شما سرنوشتی دارید که باید همواره تلاش کنید تا به آن برسید. پس روی چیزهایی که برایتان مهم هست تمرکز کنید.

* وقتی مشکلی دارید و با کمک خدا موفق به حل آن می شوید، باید یک کار مهم انجام دهید. آن هم اینکه باید به افرادی که با همان مشکل شما مواجه شده اند کمک کنید تا آن را حل کنند.

* اگر می خواهید واقعیتی که در زندگی تان قرار است اتفاق بیفتد را ببینید نباید آنچه را که با چشم تان در ظاهر می بینید، قبول کنید بلکه باید به صدایی که درون تان می شنوید، ایمان داشته باشید. چون این صدا یا این الهامات درونی تان از طرف خداوند است.

* باید خودمان را دوست داشته باشیم و قبول کنیم که دوست داشتنی هستیم. مردم غالبا یکدیگر را تحت شرایط خاصی دوست می دارند. اما خداوند بدون هیچ شرایطی ما را دوست دارد.

 

زندگی نامه یا بیوگرافی جول اوستین

 

* خیلی از اوقات ما ارزش خودمان را در اینکه چه دستاوردهایی در زندگی داشته ایم یا دیگران چگونه با ما برخورد می کنند، می دانیم. نکته اینجاست که تمام این ها می تواند تغییر کند.

مثلا اگر ارزش خود را در اینکه چه ماشینی داریم یا چه خانه ای داریم بدانیم، وقتی آنها را از دست بدهیم، احساس بی ارزشی می کنیم. پس ما باید ارزش خود را در این بدانیم که فرزند خدای بزرگ هستیم. اینکه دیگران چه در مورد ما می گویند و چگونه با ما برخورد می کنند، مشخص نمی کند که ما چه کسی هستیم. چیزی که خداوند آفریده است را دست کم نگیرید.

* مجبور نیستید چیزی را به کسی ثابت کنید. مجبور نیستید دیگران را تحت تأثیر خود قرار دهید. اگر شما همواره در حال اثبات خود به دیگران هستید، انگار دارید روی تردمیل می دوید. کافیست به یک نفر بخواهید ثابت کنید که شما چقدر خوب هستید، آنوقت می بینید که نیاز دارید خودتان را به افراد دیگری نیز ثابت کنید. پس از این تردمیل پیاده شوید.

* وقتی می بینید به روش خودتان نمی توانید به خواسته تان برسید به این خاطر است که خداوند چیز بهتری را برای شما در نظر گرفته است.

* به جای گله و شکایت کردن از خدا، سعی کنید چیزی را پیدا کنید تا بابت آن خدا را شکر کنید. چون شما فردی هستید که روی نکات منفی تمرکز نمی کند بلکه روی نکات مثبت و فراوانی ها تمرکز می کند. چون شما فردی خاص هستید و باید حاضر باشید کاری را انجام دهید که دیگران حاضر نیستند انجام دهند.

* اجازه ندهید شرایط ناخوشایندی که در اوایل مسیر مجبورید تحمل کنید شما را از نعمت های بی شماری که ادامه نصیب تان می شود، دور کند.

کلام شما مانند بذر است. وقتی شما در مورد خود سخن می گویید انگار دارید بذری می کارید. یعنی هر چه که در مورد خود به زبان بیاورید در نهایت در زندگی شما به حقیقت تبدیل می شوند. جایگاه کنونی شما حاصل سخنانی هست که تا به حال در مورد خود گفته اید. قدرت کلام خود را دست کم نگیرید.

 

داستانی از دارن هاردی در مورد جول اوستین

 

اثر مرکب

 

دارن هاردی یکی از نویسندگان و سخنرانان بزرگ موفقیت و کسب و کار، نویسنده کتاب اثر مرکب، در کتاب دیوانگان ثروت ساز خود، داستانی در مورد دارن هاردی تعریف می کند. او می گوید:

چندسال پیش وقتی با جول اوستین و همسرش در خانه شان در هوستون تگزاس نشسته بودم، گیر داده بودم چیزی از این مردِ با استعداد یاد بگیرم.

تنها سوالی که برای پرسیدن اش برنامه ریزی کرده بودم، این بود: «چه طور این کار را کردی؟ چه جوری توانستی سرپرستی این شرکت عظیم را به عهده بگیری و آن را رهبری و مدیریت کنی؟»

جواب، شیوه ی کارکردن مرا متحول کرد و وقتی آن جواب را به بقیه گفتم، آنها هم متحول شدند. جواب جول جزییات سفری بود که همه ی کارآفرینان باید طی کنند.

جول گفت: «وقتی برای اولین بار این شرکت را از پدرم تحویل گرفتم، سعی می کردم همه چیز را انجام دهم، مجالس عروسی، ترحیم، غسل تعمید، سعی می کردم همه کارها را خودم انجام دهم. بروشورها و تبلیغات تلویزیونی را ویرایش میکردم، نور صحنه را هم. و سازمان راکد شد. سازمان می توانست به اندازه ای رشد کند که وقت من اجازه می داد. من هم خسته شده بودم و در نتیجه شرکت از حرکت ایستاد. چیزی باید عوض می شد.

به همین خاطر دوباره برگشتم و با خودم فکر کردم چه کار می توانم بکنم تا تفاوتی در کل شرکت به وجود آورد؟ و بعد، فهمیدم که کار، کار آن ۲۵ دقیقه یکشنبه هاست که برنامه ی کشیش تلویزیونی شروع می شود و بعد، در تمام دنیا به نمایش گذاشته می شود. اگر این نمایش عالی باشد، همه چیز جلو خواهد رفت. بنابراین بی خیال کل کارها شدم و شروع کردم به تمرکز روی آن ۲۵ دقیقه.»

این برنامه واقعی جول اوستین است:

چهارشنبه ها کل روزش را می گذارد به فکر کردن، جست وجو و یادداشت برداری در مورد چیزی که می خواهد یکشنبه در موردش حرف بزند. پنج شنبه متن سخنرانی اش را واو به واو می آورد روی کاغذ. کل جمعه را می گذارد برای حفظ آن، همین.

شنبه متن سخنرانی اش را دو بار برای جمعی خصوصی در کلیسا می خواند. یکشنبه؟ نور، دوربین، حرکت، بووم! جادویی ست. چون کل انرژی یک هفته اش را گذاشته است برای انجام دادن اش.

دوشنبه بیخیال کار می شود. فقط استراحت و آرامش، سه شنبه کسب و کارش را رهبری می کند. به دفترش می رود و روی چیزی که انتظار دارد، نظارت و بررسی اعمال می کند.

در ضمن، سه شنبه ها روزی ست که مختص رسانه هاست. دو بار با او مصاحبه کرده ام و حدس بزنید چه روزی بوده؟ بله. سه شنبه. 

 

۳ راز موفقیت از جول اوستین

راز اول: اتفاقات مثبت را به زندگیتان دعوت کنید

هرچیزی که در زندگی ما وجود دارد یا در آینده با آن برخورد می کنیم را خودمان به زندگی خود دعوت می کنیم. چگونه؟ با کلام خود و با باورهایی که داریم.

وقتی قانون دنیا این شکلی است که خودمان قادر هستیم تا اتفاقات را برای خودمان بسازیم پس چرا با کلام و باورهای خود افکار مثبت را به زندگی مان دعوت نکنیم؟

 

راز دوم: هیچوقت تسلیم نشوید

چندوقت پیش مردی در لابی هتلی به من گفت که آرزویش این بوده که کسب و کار خودش را راه اندازی کند، بعد شروع کرد و همه چیز داشت خوب پیش می رفت، خیلی انگیزه داشت ولی در ادامه مجموعه ای از موانع سر راهش قرار گرفت و متأسفانه باعث شد که در کسب و کارش شکست بخورد.

آن مرد فکر کرد که همه چیز تمام شده است، ولی نه، فقط شاید زمان مناسبی برای انجام آن کار نبوده است. روی چیزهایی که خدا به شما وعده داده است، تسلیم نشوید، نگذارید رؤیاهایتان از همان ابتدا از بین برود.

ممکن است در گذشته آن چیزی که می خواستید اتفاق نیفتاده و نتیجه ای نگرفته باشید ولی بدانید که هر چیزی زمان مشخص خودش را دارد و خداوند نعمت هایش را برای شما نگه داشته است.

 

راز سوم: وسوسه نشوید و مقاوم باشید

وسوسه سراغ همه می آید. اینکه وسوسه شویم که دیگر نمی توانیم تحمل کنیم، دیگر تلاش مان نتیجه نمی دهد، مقاومت بس است و باید تسلیم شویم.

باید هر روز به دنبال نیت های قلبی خودمان بگردیم، از خودمان بپرسیم که آیا در مسیر درستی قرار داریم یا نه؟ باید هر روز بدانیم در کجای مسیر قرار گرفته ایم تا از مسیر درست منحرف نشویم.

 

کشیش خنده رو

مخاطبان جول اوستین به او لقب کشیش خنده رو داده اند. او در سخنرانی هایش همانطور که قبلا گفتم از طنز و داستان های طنز استفاده می کند و همین تکنیک سخنرانی او باعث جذابیت و درک بهتر حرف های او می شود. نمونه ای از داستان ها و طنزهایی که در سخنرانی هایش استفاده می کند را در کلیپ های زیر می توانید ببینید:

 

 

 

 

زندگینامه جول اوستین در یک نگاه:

 

زندگی نامه جول اوستین

 

 

 

در انتها، از شما می خواهم نظر خود را در مورد جول اوستین و سخنرانی های او بنویسید. آیا تا الان تأثیری در زندگی شما داشته است؟ خوشحال می شوم در قسمت نظرات، تجربیات شما را بخوانم.

اگر این مقاله برای شما مفید بود، حتما لینک کوتاه زیر را برای یکی از دوستانت بفرست. لینک مقاله: negarfeshenik.ir/?p=1789

 

۸ دیدگاه

 1. سلام مطالب بسیار جالب و تاثیر گذاری است.

 2. سلام.من سالهاست مذهبم رو راهی برای رسیدن به خدا و سامات دادن زندگی انتخاب کردم….سالها تلاشم با رسیدن به صحبت های جناب اوستین نتیجه بخش شد.! اگر اون نبود بی شک راه من دورتر بود…
  من از جمله خداوندا من ایمان دارم شروع کردم…وقتی الهامی و نویدی از اینده به قلب شما میفته فقط بگویید lord i believe!!!!
  من با تکرار و احیای ایمانم توسط سخنرانی جول اوستین کل حقیقت اینده ام رو دیدم!! و متوجه پیشگویی هام شدم.قلبا درک کردم فانی قریب اجیب..خدا چقدر نزدیک است! فقط تقضا کنیم.لطفا. و کمی پافشاری طلوع خداوند در زندگی شما هم بسیار بسیار نزدیکه💜💜💜💜🌹🌹🌹🌹 درود خدا بر بنده برحق و سرافراز جناب جول اوستین.و سپاس از زحمات شما عزیزان

 3. عالیه دوست عزیز🙏🙏🙏🙏

 4. با سلام جول استین بی نظیره چهره این فرد پر از ایمان و امید هست و با گوش دادن به سخنرانی های او در بیمارستان من جان و امید می گیرم بسیار مثبت اندیش شده و نسبت به گزارشات پزشکی ام دیگر حساسیت شدید مثل قبل ندارم چون به گفته جول خداوند دست و قلبم را گرفته و بهترین ها را برای من در نظر گرفته. وقتی سخنرانی های او را گوش می دهم اتفاقات خوبی برایم رخ می دهد ممنون از شما عزیزان

 5. سلام مطالب شما بسیار عالی بود نور همراه شما

 6. ایشون کشیش هستن و حول حرفهای ایشان در انجیل و کتاب مقدس است و موعظه هایشان از این هاست پس چه طور هیچ ربطی به کشیش بودنشان ندارو و البته هیچ ربطی به قران نداره و توجیه و دروغ گفتن و مکر ناراستی بسیار زشت است خداوند ما زنده است اوست که بذر امید نجات ماست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما فقط 4 ثانیه تا دانلود فاصله دارید
کافیست ایمیل خود را وارد کنید
شما فقط 3 ثانیه تا دانلود کتاب فاصله دارید
کافیست ایمیل خود را وارد کنید
شما فقط 3 ثانیه تا دانلود کتاب فاصله دارید
کافیست ایمیل خود را وارد کنید
شما تنها 4 ثانیه تا دانلود کتاب فاصله دارید
کافیست ایمیل خود را وارد کنید
شما تنها 4 ثانیه تا دانلود فایل صوتی فاصله دارید
کافیست ایمیل خود را وارد کنید
چگونه بتوانیم هر شرایطی را تحت کنترل خود درآوریم؟
دانلود رایگان دقایق ابتدایی
کافیست ایمیل خود را وارد کنید:
شما تنها 5 ثانیه تا دانلود کتاب فاصله دارید
کافیست ایمیل خود را وارد کنید