جول اوستین – مهم قلب شما است که با خدا باشد

2 سال پیش
جول اوستین - مهم نیت قلبی شما است
Rate this post

دانلود فیلم جول اوستین

جول اوستین در این فیلم به شما یاد می دهد که چگونه رابطه صمیمانه تری با خدای خود برقرار کنید، چگونه احساس لایق بودن و عزت نفس را در خود پرورش دهید و نگرش شما را نسبت به جهان هستی و خداوند تغییر می دهد. پیشنهاد می کنم حتما این فیلم را ببینید.

زمان: ۴ دقیقه و ۳۰ ثانیه

 
 
برای دانلود این فیلم کافیست فرم زیر را در کمتر از ۱۰ ثانیه پر کنید و روی دکمه دانلود کلیک کنید:
 

[newsletter_signup_form id=9]

 
 

 

برای تهیه و دانلود فیلم کامل جول اوستین کافیست روی دکمه ی زیر کلیک کنید:

همین الان می خواهم این فیلم را تهیه و بلافاصله دانلود کنم

 

متن فیلم بالا:

چرا دست از سرزنش کردن خودتان به خاطر اینکه همیشه کار درست انجام نمی دهید، بر نمی دارید و شروع به پذیرفتن خودتان نمی کنید؟ چون قلبتان پاک و صاف است.

وقتی که با احساس گناه و سرزنش زندگی کنید و احساس بدی در درونتان داشته باشید، این موضوع فقط حال شما را بد و بدتر می کند. این کار نیاز به یک نگرش بزرگ و مثبت دارد تا به خود بگویید: من به خاطر کسی که هستم، خوشحالم…

حتی با وجود اینکه جایی که می خواهم باشم، نیستم می دانم هنوز درگیر مسائلی هستم، هنوز در یک سری موارد مشکل دارم، اما این را می دانم که دارم رشد می کنم، دارم پیشرفت می کنم. قلب من با خداوند است پس من خودم را سرزنش نمی کنم. من حین اینکه در حال تغییر هستم، از جایی که هم اکنون هستم لذت خواهم برد.

هر روز صبح، وقتی که از خواب بیدار می شوید اصلا مهم نیست که چقدر تا به حال اشتباه کرده اید، مهم نیست چقدر در حال حاضر ضعف دارید، شما باید همواره خود را بنده ی لایق خداوند بدانید، خداوندا، من متشکرم که تو مرا تأیید کرده ای، تو مرا پذیرفته ای، تو به من افتخار می کنی… سپس خواهید دید که آن لیاقت نصیب شما خواهد شد، فقط به این بستگی دارد که در مورد خودتان چطور فکر می کنید

پدر آسمانی من، خالق کل جهان است و می دانید چیست؟ او دیوانه وار من را دوست دارد، من نور چشم او هستم من باارزش ترین دارایی او هستم و بله، من هنوز یه سری مشکلاتی دارم اما می دانم که روی چرخ سفالگری قرار دارم، دارم رشد می کنم، پیشرفت می کنم، خداوند هنوز روی من کار می کند.

سال ها پیش پدرم با یکی از دوستان خوبمون به مسابقه فوتبال دبیرستانی رفته بودند. پسر دوستمون در قسمت دفاع بازی می کرد پس طبیعتاً هرگز دستش به توپ نمی رسید اما در طول این بازی، برای چند لحظه توپ به پسرش رسید. 

دوست پدرم کنارش نشسته بود و چشمانش حسابی بزرگ شده بود خیلی افتخار می کرد. پسرش نیم قدم این طرف و نیم قدم آن طرف برداشت و ناگهان ۱۰ نفر افتادن روش، منظورم این است که نه تنها یک سانت هم جلو نرفت بلکه نابود شد.

پدرم به نوعی برای آن پدر احساس تأسف کرد چون پسرش تازه با خاک یکسان شده بود. در همان حال، پدرم را کنار کشید و گفت کشیش، اون دو حرکت خوب رو دیدی؟

فقط یک پدر می تواند آن دو حرکت خوب را ببیند و این را نبیند که پسرش تقریباً توسط کل آمریکای شمالی ضربه خورده! خداوند ما نیز این گونه است او به وقت هایی که شما زمین می خورید توجه نمی کند یا زمان هایی که شکست خوردید و به اندازه کافی خوب نبوده اید، او فقط به دو حرکت خوبی که انجام می دهید توجه می کند.

دوستان، خداوند از شما راضی و خشنود است او از جایی که شما هستید، ناامید نیست و هیچوقت سرش را تکان نمی دهد بگوید: آنها بالاخره کی می خواهند بزرگ شوند؟

شما دقیقاً طبق برنامه پیش می روید، او شما را روی چرخ سفالگری اش قرار داده است، شما را می سازد و مدل می دهد حالا وظیفه خودتان را انجام دهید و نگرش مثبتی به خودتان داشته باشید. اگر همیشه قلبتان با خداوند باشد، او قدرت خودش را در زندگی تان نشان خواهد داد.

وقتی که جاناتان خیلی کوچیک بود من یک ماشین اسپرت مشکی داشتم که خیلی خوب ازش مراقبت می کردم، با دست می شستمش، یک یا دوبار در هفته آن را پولیش می زدم و مطمئنم می شدم که کاملاً تمیز باشد. من تمام دستمال ها اسفنج ها و پولیش ها را در جعبه ای جلوی گاراژ قرار می دادم.

یک روز دو ساعت طول کشید تا بتونم ماشینم رو تمیز کنم، رنگ ماشینم شبیه به چرم گاومیش شده بود و مثل شیشه برق می زد به طوری که می توانستم عکس خودم رو روی شیشه ببینم خیلی بهش افتخار می کردم.

چند ساعت بعد دیدم جاناتان با هیجان به اتاقم آمد او ۴ سالش بود، قبلش با ویکتوریا پشت حیاط بودن، ویکتوریا هم داشت روی یه مسئله دیگه کار می کرد. گفت پدر پدر من همین الان ماشینت رو برات شستم. قلبم ایستاد! من فکر کردم که مطمئناً او به آن ماشینی که من آن را برق انداخته بودم، دست نزده است.

او گفت من دستمال ها و اسفنج هایت را پیدا کردم می خواهی بیایی ببینی؟ من فکر کردم که نه! همین الان هم افسرده شده ام ای کاش به آن نگاه نمی کردم.

او دستمال کثیف و قدیمی ام را روی تمام آن ماشین کشیده بود و افتضاح شده بود اما من هیچی در مورد آن به او نگفتم. من سرش داده نزدم و نگفتم، جاناتان نتوانستی ببینی که ماشین تمیز بود؟ تو آن را خراب کردی.

من می دانستم که نیت او خیر بود پس من هم فقط شلنگ آب را آوردم و گندکاری اش را تمیز کردم و یک کلمه هم در مورد آن به او چیزی نگفتم. در شگفتم که چندبار خداوند این کار را برای ما کرده است؟ ما خراب کاری می کنیم، اما به خاطر این که نیت خوبی داشتیم باعث می شود تا خداوند همه آنها را درست کند و چیزی هم در مورد آن به ما نگوید.

 

Rate this post
۰
برچسب ها :
نویسنده مطلب نگرش نیک
من سید محمد باقرپور هستم، قصد دارم خلاصه ای از مطالب آموزشی و مفیدی که یاد می گیرم را با شما در این سایت به اشتراک بگذارم. خیلی خوشحالم که این فرصت در این وبسایت برای من فراهم شده است.

بدون دیدگاه

اَه، بدشانسی آوردی
کد تخفیف 20%
دانلود رایگان یک کتابچه
تهیه سریع محصولات
کد تخفیف 30%
یه مقاله بخون
حیف شد که پوچه
زبانتو تقویت کن
کد تخفیف 50%
ای باباااااااا پوچه که
شانس خود را برای بردن تخفیف های شگفت انگیز امتحان کنید!
برای شروع بازی، کافیست ایمیل خود را وارد کنید
قوانین بازی:
  • شما می توانید 3 بار بازی کنید.
  • تقلب نکنید:-)
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!