رسیدن به آرزوها با قانون جذب

بفرست برای دوستت
رسیدن به آرزوها با قانون جذب

فهرست مطالب

زمانی که از روش کارکرد قانون جذب مطلع شوید، می توانید آگاهانه و مختار، نتایج را به نفع خود تغییر دهید و رسیدن به آرزوها با قانون جذب را تجربه کنید. قانون جذب یکی از قدرتمندترین قوانین جهان است. این قانون درست مانند قانون جاذبه، همیشه واقعیت و زندگی شما را تحت تاثیر قرار می دهد و وقتی از آن آگاه شوید، می توانید از آن برای ساختن زندگی رویایی خود بهره بگیرید.

امروز خواهیم گفت که چطور می توانید قانون جذب را به کار بگیرید تا هر هدف یا رویایی که خواهان آن هستید را به دست آورید.

 

قانون جذب چیست؟

به زبان ساده، قانون جذب می گوید شما هر چیزی که روی آن تمرکز کنید و به آن واقعا باور داشته باشید را به زندگی خود جذب می کنید. از قانون جذب پول و قانون جذب عشق می توانید برای رسیدن به هر کدام از آنها استفاده کنید که در مقاله ای دیگر در مورد هرکدام به طور مفصل صحبت کرده ایم.

بنابراین اگر روی چیزهای خوب و مثبت در زندگی تان تمرکز کنید، به طور خودکار بیشتر اتفاقات و نتایج خوب و مثبت را به زندگی تان جذب می کنید.

اگر روی فقدان و منفی بافی تمرکز داشته باشید، حوادث و روند زندگی شما بیشتر منفی و غم انگیز خواهد بود. این قانون ساده و در عین حال قدرتمند است.

به همین دلیل وقتی بدانید این قانون چطور کار می کند، می توانید نتایج را به طور هوشیارانه و عمدی تغییر دهید و زندگی بهتری بسازید.

می توانید با اختیار کامل در مورد موقعیت هایی که در طول روز پیش می آید، تصمیم گیری کنید.

می توانید روی چیزهایی تمرکز کنید که به شما حس لذت و هدف داشتن در زندگی را القا می کنند.

شما می توانید به خواست خود آینده ای که می خواهید را بسازید. روش آن هم ساده است: زمان تان را صرف تمرکز کردن روی زندگی ایده آل خود کنید، اینکه چه شکلی است و چه حسی دارد. اگر زندگی را بصورت پیش فرض و ناخوداگاه سپری کنید، در اکثر مواقع زندگی تان همان چیزی می شود که نمی خواستید.

  نقشه راه + لیست موضوعات

 

روی هر چیزی که تمرکز کنید، رشد می کند

حقیقت این است که شما در هر لحظه و به طور دائم، درحال ساخت واقعیت های زندگی تان هستید.

افکارتان احساسات شما را تعیین می کند، احساسات شما اعمال تان را تعیین می کند و اعمال شما، واقعیت زندگی تان را رقم می زند. بنابراین اگر می خواهید واقعیت بهتری برای زندگی خود بسازید، باید به چیزهای بهتری فکر کنید.

زیرا وقتی درباره هدف خود شفاف باشید و نیات روشن تان را برای کائنات بفرستید، منابع، افراد و فرصت هایی که برای دستیابی به اهداف تان نیاز دارید درست مثل جادو برای شما نمایان خواهد شد.

به احتمال زیاد این منابع و افراد همیشه جلو چشم شما بوده اند اما چون شما دقیقا مشخص نکرده بودید که چه می خواهید، هرگز متوجه حضور آن ها نشده اید.

وقتی که قانون جذب را با افکار هدفمند خود فعال کردید، منابع و فرصت ها مثل تابلوهای نورانی روشن می شوند و می گویند:” من این جا هستم! بیا این کار را انجام دهیم!”.

 

اهداف تان را با قانون جذب محقق کنید

در این جا 6 نکته ساده را بیان می کنیم تا بتوانید از قانون جذب، در راستای رسیدن به موفقیت خود استفاده کنید.

1- افکار شما قدرتمند هستند

هرروز به خودتان یادآوری کنید که افکارتان قدرتمند هستند. این افکار تاثیری حقیقی بر دنیای اطراف تان دارند.

افکار شما اقدامات تان را رقم می زند و اقدامات شما، نیت دورنی تان را به جهان اعلام می کند و کائنات به آن نیات پاسخ می دهد.

پس اگر نتایج بهتری می خواهید باید به گونه ای فکر و رفتار کنید که همسو با خواسته نهایی تان در زندگی باشد.

من پیشنهاد می کنم که یک کارت 3 در5 یا کارت پستال روی آینه سرویس بهداشتی بچسبانید که روی آن نوشته باشد:” چیزهایی که امروز به آن ها فکر می کنم واقعیتی را می سازند که در آینده تجربه خواهم کرد.”

  خلاصه کتاب به سرانجام رساندن کارها اثر دیوید آلن

 

2- رویاهای بزرگ داشته باشید

هرگز رویاهای تان را سانسور نکنید و تصویر ذهنی خود را به امکان پذیر بودن یا احتمالات محدود نکنید.

اگر توانایی دستیابی به رویایی را نداشته باشید، مطمعئن باشید که آن رویا به فکرتان نمی رسید. پس اگر می توانید آن را تصور کنید، یعنی توانایی تبدیل کردنش به واقعیت را دارید. نگران نباشید، لازم نیست تمام گام های این مسیر را بدانید.

فقط تصمیم بگیرید چه می خواهید. بدانید که لیاقتش را دارید. باور داشته باشید که می توانید آنرا بدست آورید و سپس یک گام کوچک به سمت آن بردارید و سپس گام دیگر و بعد هم گامی دیگر.

با هر گام مسیر برای شما واضح تر خواهد شد.

 

3- اهداف تان را ابهام زدایی کنید

با خودتان کاملا رو راست باشید و بدانید که زندگی تان را چه شکلی دوست دارید. سعی کنید با تمام جزئیات این موضوع را رو کاغذ بنویسید. هر چه جزئیات بیشتری از رویای تان را تصور کنید، به واقعیت پیوستنش راحت تر می شود. برای درک بهتر این موضوع پیشنهاد می کنم ویدیوی زیر از باب پراکتور را در مورد هدف ببینید:

 

4- از جملات تاکیدی مثبت استفاده کنید

از جملات تاکیدی مثبت استفاده کنید تا روی اهداف تان متمرکز بمانید. همچنین بتوانید فرکانس ارتعاشات خود را تا حدی بالا ببرید که هماهنگی با فرکانس واقعیتی که قصد ساختنش را دارید، ایجاد شود.

نحوه کار عبارات تاکیدی اینگونه است: باورهای محدود کننده و گفتگوهای منفی که طی سال ها درون خود ایجاد کرده اید را با گزاره های مثبت جایگزین کنید، تا بیانگر خواسته شما و طوری که می خواهید زندگی را تجربه کنید باشند.

  خلاصه کتاب به زبان تد اثر کارماین گالو

حتما این جملات را با افعال زمان حال بیان کنید، طوری که انگار این اهداف را به دست آورده اید و در حال لذت بردن از زندگی رویایی خود هستید. همچنین حتما احساسات مثبت و قوی مثل شکرگزاری را در عبارات تاکیدی خود بگنجانید، تا هنگام تکرار این جملات علاوه بر بیان کردن شان، آن ها را نیز حس کنید.

برای مثال:

“من خیلی خوشحال و سپاسگزارم که کسب و کاری میلیونی دارم و هر روزم را صرف انجام کاری می کنم که عاشقش هستم!”

جملات تاکیدی مثبت ابزاری قدرتمند برای تغییر شخصی و عامل کلیدی در ساخت زندگی مطلوب شماست.

وقتی عادت تکرار هر روزه جملات را در خود ایجاد کنید، از متمرکز ماندن روی رویاهای تان شگفت زده می شوید. همچنین جذب چیزهایی که برای تبدیل اهداف به واقعیت نیاز است، آسان تر می شود.

 

5- احتمالات بی نهایت را بپذیرید

درمورد تقارن شگفت انگیزی که در زندگی تان وجود دارد آگاهی بیشتری بدست آورید.

به دنبال معجزات باشید، آن رویدادهای جادویی و فرصت هایی که در زمان مناسب، بطور غیر منتظره ای برای نزدیک کردن شما به اهداف تان ظاهر شدند.

هر چه بیشتر به دنبال آن ها باشید، بیشتر متوجه رخ دادن آن ها در هر لحظه می شوید. هنگامی که به معجزات اعتقاد داشته باشید بیشتر آن ها را جذب می کنید. و این همان قدرت قانون جذب است که در خدمت شما قرار گرفته است!

 

6- اقدام کنید!

اقدامات مثبتی برای ساختن چیزی که می خواهید انجام دهید. وقتی ایده انجام کاری را دارید، بلافاصله آن را انجام دهید.

بهترین نیت ها در جهان هم بدون اقدام کردن در زمان مناسب، بی نتیجه باقی می ماند و تبدیل به واقعیت نمی شود.

به همین دلیل باید برای نزدیکتر شدن به تحقق اهداف و رویاهای خود، روزانه حداقل یک یا چند اقدام کوچک در راستای آن انجام دهید.

حال شما بگویید…

چگونه از قانون جذب برای رسیدن به اهداف خود استفاده می کنید؟

Rating 4.60 from 5 votes

نقشه راه قانون جذب

باب پراکتور

11 قسمت

۰۴:۰۱:۴۰

249000 تومان
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

دوره طراحی مجدد سرنوشت دکتر جو دیسپنزا + پادکست ساده سازی و مدیتیشن

خانه
منو
×