داستان کوتاه

با این کار شانس مؤفقیت خود را چند برابر کنید

نوشتن هدف

با این کار شانس مؤفقیت خود را چند برابر کنید

هدف

برایان تریسی

در سال 2006 روزنامه ای به گزارشی اشاره کرد که در آن پژوهشگران شمار قابل ملاحظه ای از کسانی را که شب عید درباره زندگی شان تصمیم گیری می کنند، مورد بررسی قرار دادند. پژوهشگران، این اشخاص را به دو گروه تقسیم کردند:
یک دسته کسانی بودند که هدف های سال بعد خود را مکتوب کرده بودند و گروه دیگر کسانی بودند که این کار را نکرده بودند و هدف هایشان ذهنی بود.نوشتن هدف

این پژوهشگران، 12 ماه بعد، روی اشخاص تحت بررسی مطالعه دیگری انجام دادند. از جمع کسانی که هدف هایشان را مکتوب نکرده بودند، تنها 4 درصد این هدف ها را پی گرفته بودند اما آنهایی که هدف هایشان را مکتوب کرده بودند، 44 درصد دنبال هدفشان رفته و به آنچه می خواستند دست یافته بودند. این یک تفاوت 100 درصد در مؤفقیت است.

من پس از 25 سال کار و مطالعه و تماس با چندین میلیون نفر به این نتیجه رسیده ام که مکتوب کردن هدف ها و برنامه ها و بعد، تلاش روزانه برای رسیدن به این هدف ها امکان مؤفقیت شما را 100 درصد افزایش می دهد.

  زندگی بدون حسرت

این بدان معنا نیست که نوشتن هدف ها تضمین کننده ی مؤفقیت است؛ بلکه احتمال رسیدن به مؤفقیت را ده برابر می کند. وقتی مطلبی می نویسید، روی آن تمرکز می کنید. وقتی هدفی را مکتوب می کنید، آن را در ضمیر ناخودآگاه خود به ثبت می رسانید. اینگونه در تمام مدت 24 ساعت شبانه روز روی آنها کار می کنید تا به نتیجه برسید و با اینکار شما نسبت به دیگران شانس مؤفقیت خود را چندین برابر کرده اید.

مکتوب کردن هدف ها و برنامه ها و بعد، تلاش روزانه برای رسیدن به این هدف ها امکان مؤفقیت شما را 100 درصد افزایش می دهد.

 

guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها