کتاب نفوذ

مشاهده ویدیوی نمونه
مشخصات دوره

دن لاک

249000 تومان

تکمیل شده

2017

19 قسمت

۰۳:۲۲:۱۲

زیرنویس

دانلودی

دن لاک

249000 تومان

تکمیل شده

2017

19 قسمت

زیرنویس

۰۳:۲۲:۱۲

دانلودی

درصد پیشرفت دوره
100%
ویدیوهای دوره

2 روش برای دسترسی به ویدیوهای دوره دارید:

خرید تکی این دوره
1

در صورتی که فقط به همین آموزش نیاز دارید، می توانید با کلیک روی دکمه پایین، این دوره را خریداری کنید. پس از خرید موفق، به ویدیوهای دوره دسترسی پیدا خواهید کرد.

249000 تومان
تهیه اشتراک یکساله
2

با داشتن اشتراک یکساله، می توانید به تمام آموزش های قرار گرفته، به طور کامل دسترسی پیدا کنید و همچنین تا یکسال آینده هم به آموزش های اضافه شده دسترسی خواهید داشت.

999000 تومان

در صورتی که قبلاً این دوره را به صورت تکی خریداری کرده اید یا اشتراک یکساله تهیه کرده اید، اما با این حال اگر الان به این صفحه دسترسی ندارید، یعنی وارد حساب کاربری خود نشده اید. پس روی دکمه زیر کلیک کنید، وارد حساب کاربری تان شوید و مجدد به این صفحه برگردید:

Rating 4.08 from 52 votes

توضیحات دوره

به ترجمه اختصاصی و متفاوت یک کتاب دیگر از دن لاک خوش آمدید. پیش از این در نگرش نیک کتاب لعنت به تو پول از دن لاک را ترجمه کرده بودیم که مورد استقبال فراوان از طرف شما دوستان گلم قرار گرفت و طبق درخواست های زیاد شما تصمیم گرفتیم کتاب نفوذ (Influence) دن لاک را هم ترجمه کنیم.

این کتاب در حوزه فروش و مارکتینگ است و ۴۷ ترفند روانشناسیِ ممنوعه که می توانید برای ایجاد انگیزه، تأثیرگذاری و متقاعد کردن مشتری استفاده کنید را به شما یاد می دهد.

دن لاک می گوید من با استفاده از تکنیک ها و ترفندهای ساده اما واقعاً تأثیرگذار این کتاب به موفقیت دست پیدا کردم و حالا شما هم می توانید…

پس قدر این کتاب را بدانید چون تجربیات خالص یک انسان موفق است.

نظرات شما

نظر خود را در مورد این دوره با دوستان تان به اشتراک بگذارید.

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

دوره طراحی مجدد سرنوشت دکتر جو دیسپنزا + پادکست ساده سازی و مدیتیشن

خانه
منو
×