دوره آموزشی فروش حرفه ای

مشاهده ویدیوی نمونه
مشخصات دوره

دن لاک

249000 تومان

تکمیل شده

2020

102 قسمت

32:02:36

زیرنویس

دانلودی

دن لاک

249000 تومان

تکمیل شده

2020

102 قسمت

زیرنویس

32:02:36

دانلودی

درصد پیشرفت دوره
100%
ویدیوهای دوره

2 روش برای دسترسی به ویدیوهای دوره دارید:

خرید تکی این دوره
1

در صورتی که فقط به همین آموزش نیاز دارید، می توانید با کلیک روی دکمه پایین، این دوره را خریداری کنید. پس از خرید موفق، به ویدیوهای دوره دسترسی پیدا خواهید کرد.

249000 تومان
تهیه اشتراک یکساله
2

با داشتن اشتراک یکساله، می توانید به تمام آموزش های قرار گرفته، به طور کامل دسترسی پیدا کنید و همچنین تا یکسال آینده هم به آموزش های اضافه شده دسترسی خواهید داشت.

999000 تومان

در صورتی که قبلاً این دوره را به صورت تکی خریداری کرده اید یا اشتراک یکساله تهیه کرده اید، اما با این حال اگر الان به این صفحه دسترسی ندارید، یعنی وارد حساب کاربری خود نشده اید. پس روی دکمه زیر کلیک کنید، وارد حساب کاربری تان شوید و مجدد به این صفحه برگردید:

Rating 4.25 from 116 votes

توضیحات دوره

به یک دوره جامع دیگر از دن لاک خوش آمدید. این ویدیو، قسمت اول وبینار فروش حرفه ای دن لاک هست که می توانید به صورت رایگان دانلود کنید.

در این دوره ۷ هفته ای ۰ تا ۱۰۰ فروش را یاد خواهید گرفت. نه تنها تکنیک ها و ابزارهای لازم را یاد می گیرید بلکه با طرز فکر درست یک فروشنده حرفه ای آشنا می شوید.

این دوره آموزش فروش را بسیار جدی بگیرید، چون در انتهای این دوره شما دیگر آدم و فروشنده سابق نخواهید بود.

دوره فروش حرفه‌ای، پرچم‌دار برنامه‌های فروش دن لاک است که برای کمک به مربیان، مشاوران، صاحبان کسب‌وکار و فروشندگان حرفه‌ای طراحی کرده است تا هنر فروش حرفه‌ای را به‌خوبی بیاموزند.

شاید ندانید که «فروش حرفه‌ای» احتمالاً مهارت شماره یک برای صاحبان کسب‌وکار، مربیان، مشاوران و فروشندگان حرفه‌ای است. شاید بپرسید چرا…؟

به این دلیل که اگر نتوانید محصول یا خدمت خود را بفروشید، دیگر کیفیت آن‌ها یا بزرگ بودن اهدافتان اهمیتی ندارند… کسب‌وکار و درآمدزایی شما همیشه به مشکل برمی‌خورد و هیچ‌گاه از سقف شیشه‌ای درآمدتان عبور نخواهید کرد.

اما با یادگرفتن فروش حرفه‌ای و با داشتن تنها چند مشتری در هفته یا ماه، می‌توانید کسب‌وکار و زندگی خودتان و اطرافیانی که برایتان مهم هستند را برای همیشه متحول کنید.

به همین دلیل است که تاکنون بیش از ۱۰ هزار دانشجو این برنامه را گذرانده‌اند و وقتی‌که درآمد ترکیبی آن‌ها را روی‌هم انباشته کنید…

 ۳۴/۲ میلیارد دلار فروش ثبت‌شده را به انجام رسانده‌اند.

 

 چرا این دوره متفاوت است؟

دلیل اینکه وبینار فروش حرفه‌ای دن لاک چنین نتایج بزرگی برای صاحبان کسب‌وکار و فروشندگان حرفه‌ای مانند شما دارد، این است که تقریباً با هر برنامه آموزشی دیگری که تاکنون در آن شرکت داشته‌اید متفاوت است.

در این برنامه برخلاف دیگر دوره‌ها، شما روی خودتان یا گروهتان سرمایه‌گذاری کرده‌اید…

وبینار فروش حرفه‌ای شکاف بین اطلاعات و نتایج را برای شما پر می‌کند… یا آن‌طور که ما می‌گوییم: «فاصله بین یادگیری تا عمل»

 

در این دوره چه می گذرد؟

۱- یاد خواهید گرفت که فروش حرفه‌ای را بدون حس تحمیل و اجبار به انجام برسانید. درواقع اکثر مواقع سری سؤالاتی را که به شما یاد خواهم داد خواهید پرسید، سپس مردم به‌واقع از شما درخواست «خرید» می‌کنند. نیازی هم نیست به‌اجبار آن‌ها را به کاری که نمی‌خواهند انجام دهند یا محصول و خدمتی که نمی‌خواهند سوق دهید. (به نظر باورش سخت می‌رسد، اما فقط صبر کنید تا ببینید)

۲- شما راه‌های غیرقابل‌تصوری را کشف خواهید کرد تا بر اختلافات پیش‌آمده در مکالمات فروش پیروز شوید. به‌این‌ترتیب می‌توانید معاملات بیشتری را به انجام برسانید، مشتریان بیشتری جذب کنید و تأثیر بزرگ‌تری در دنیا داشته باشید. (و این کار را بدون حس تحمیل و اجبار به دیگران انجام خواهید داد)

۳- شما از باورهای محدودکننده خود در مورد پول و فروش رها خواهید شد. (اگر باورهای محدودکننده‌ای دارید که شما را متوقف کرده‌اند، بعد از رها شدن از آن‌ها موج ناگهانی از انرژی و هیجان را در فروش خود تجربه خواهید کرد)

۴- شما طرز فکر برنده در فروش حرفه‌ای را درون خود توسعه می‌دهید که برای موفقیتتان ضروری است. طرز فکر شما برای انجام فروش حرفه‌ای الزامی است، چون بدون روانشناسی مناسب، توانایی‌های شما هیچ اثری نخواهند داشت. (در این برنامه آموزشی، مربی‌تان و دیگر دانشجویان به شما کمک می‌کنند تا طرز فکر برنده را به‌منظور فروش حرفه‌ای توسعه دهید)

۵- شما تقریباً بلافاصله بعد از شروع برنامه، نرخ فروشتان را افزایش خواهید داد. (تصور کنید چقدر حالتان خوب خواهد بود وقتی‌که نرخ فروشتان از ۲۰ تا ۳۰ درصد قرار ملاقات کاری موفق، به موفقیت ۵۰ درصد یا بیشتر برسد)

۶- شما کنترل تام بر «مکالمات و مذاکرات فروش» خواهید داشت و راحتی و آرامش کامل را در هر برخورد اجتماعی احساس خواهید کرد.

۷- خواهید دید که درآمدزایی‌تان (یا سود کمیسیون شما) افزایش خواهد یافت و این اتفاق به‌سرعت رخ می‌دهد.

۸- شما چنان با اعتمادبه‌نفس می‌شوید که حس توقف‌ناپذیر بودن می‌کنید و به دنبال فرصت‌های جدیدی برای برقراری ارتباط و فروش محصول، خدمت یا ایده‌تان به مردم خواهید بود.

۹- به‌علاوه بسیاری دیگر از فواید این برنامه که در ادامه خواهیم دید.

نظرات شما

نظر خود را در مورد این دوره با دوستان تان به اشتراک بگذارید.

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

دوره طراحی مجدد سرنوشت دکتر جو دیسپنزا + پادکست ساده سازی و مدیتیشن

خانه
منو
×