جی شتی

ما چه کسانی را جذب می کنیم؟ – جی شتی

ما چه کسانی را جذب میکنیم

جی شتی در این ویدیو (زمان: 03:02) در مورد اینکه ما چه کسانی را جذب میکنیم صحبت می کند. او می گوید که ما فکر می کنیم که افرادی را می خواهیم که مثبت و موفق باشند یا هر چیزی که ممکن است شما دنبالش باشید. اما نمی فهمیم که این ارزش های ما هستند که به طور عمیق و ناخودآگاهانه و در لفافه دارند این انرژی ها و افراد را به زندگی ما جذب می کنند.

تماشای آنلاین و دانلود ویدیو

متن ویدیو

بزرگترین درسی که یاد گرفتم این است که شما نمی دانید که چه کسی وارد زندگی تان می شود و چه کسی شما را ترک می کند. پس آنهایی که در زندگی تان هستند را دوست داشته باشید، برای روابط جدید شکرگزار باشید و قدردان درس هایی که از افرادی که از زندگی تان رفتند، گرفتید، باشید.

ما یک تصویری از آدم هایی که می خواهیم در زندگی مان داشته باشیم، داریم. اما ما دیگران را نه بر اساس چیزی که می خواهیم، بلکه بر اساس ارزش هایمان جذب می کنیم و اغلب اوقات ارزش های ما آنقدر به طور ناخودآگاه و پنهان در وجودمان قرار دارند که تشخیص نمی دهم چه کسانی را داریم به زندگی مان جذب می کنیم.

  قدرت ذهن آگاهی - جی شتی

بنابراین ما فکر می کنیم که افرادی را می خواهیم که مثبت و موفق باشند یا هر چیزی که ممکن است شما دنبالش باشید. اما نمی فهمیم که این ارزش های ما هستند که به طور عمیق و ناخودآگاهانه و در لفافه دارند این انرژی ها را به زندگی ما جذب می کنند.

حقیقت این است که همه تغییر می کنند و ما اغلب دیگران را به خاطر تغییرات شان سرزنش می کنیم یا آنها را به خاطر تغییرات شان قضاوت می کنیم و نمی فهمیم که تغییر یکی از بهترین اتفاقاتی است که می تواند رخ دهد.

اگر خودمان تغییر نمی کنیم، همیشه دیگران را برای تغییرات شان قضاوت خواهیم کرد. اگر خودمان رشد نکنیم، دیگران را برای رشد کردن شان قضاوت خواهیم کرد و به همین دلیل است که کیفیت تمام روابط مان بر اساس کیفیت رابطه ای است که با خودمان داریم.

وقتی از درون احساس شادی و رضایت داشته باشیم، قادر هستیم که با دیگران هم روابط قدرتمندی بسازیم.

زمانی که متمرکز هستیم و ارزش درونی خود را می شناسیم و به هدف مان از زندگی پی بردیم، دیگر در دیگران دنبال آن نیستیم.

  کلیپ انگیزشی ثروت واقعی شما چیست - جی شتی

ما همیشه تلاش می کنیم تا افرادی را پیدا کنیم که خلاءهای ما را پُر کنند و تا زمانی که خودمان خلاءهای خود را پُر نکنیم، به اینکار ادامه می دهیم و این کار، مردم را کم توان می کند، انرژی شان را می گیرد. هیچکسی نمی خواهد پُرکننده ی خلاءهای شما باشد، هیچکسی نمی خواهد حفره های خالی زندگی شما را پُر کند، هیچکسی نمی خواهد آن فردی در زندگی شما باشد که کاملاً توسط شما کم توان شود، به او وابسته باشید و در اثر آن فشار باعث خستگی اش بشوید.

آدم ها می خواهند در روابطی باشند که هر دوی شما همدیگر را بالا بکشید، هر دوی شما باعث ارتقای همدیگر شوید، هر دوی شما به هم کمک کنید که رشد کنید و این چیزی است که یک رابطه ی پایدار را شکل می دهد و البته که روابط، بی نقص و عیب نیستند.

 

زمان هایی خواهد بود که یکی از دیگری مراقبت می کند و دیگری هم از او مراقبت می کند و آدم ها نقش هایشان عوض می شود. اما شما در پس ذهن تان می دانید که آن فرد توانایی انجام این کار را دارد. شما اطمینان دارید که آنها توانایی انجام این کار را دارند.

  جملات انگیزشی جی شتی

بنابراین وقتی که نمی دانید که چه کسی قرار است وارد زندگی تان شود و چه کسی قرار است شما را ترک کند، درک کنید که هر کسی نقش متفاوتی دارد. توقع نداشته باشید که یک نفر تمام نقش ها را در زندگی شما بازی کند.

وقتی که فیلم می بینید، همه یک نقش را بازی نمی کنند. هیچکسی وجود ندارد که تمام نقش ها را بازی کند، چنین فیلمی وجود ندارد. شما به افرادی در زندگی تان نیاز دارید که نقش های متفاوتی داشته باشند تا برای شما کیفیت ها، ارزش ها و درس های متفاوتی به وجود بیاورند.

در این ویدیو، جی شتی در مورد اینکه ما چه کسانی را جذب می کنیم صحبت کرد. یک نکته ی مهم در این مورد بیان کرد، آن یک نکته را اگر دریافت کردید در قسمت کامنت ها با ما به اشتراک بگذارید. 

guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها