جی شتی

اعتماد به نفس در روابط – جی شتی

اعتماد به نفس در روابط

جی شتی در این ویدیو (زمان: 03:24) در مورد اعتماد به نفس در روابط صحبت می کند و اعتقاد دارد که کسی که مطابق نظر دیگران رفتار می کند، کسی که دنبال تأیید دیگران است و کسی که علایق خود را به خاطر دیگران تغییر می دهد، اعتماد به نفس ندارد و در نهایت خودش را دوست نخواهد داشت.

تماشای آنلاین و دانلود ویدیو

متن ویدیو

– «کِیلا» اون ازت خوشش میاد

+ خب، خیلی خوش گذشت، ولی مجبورم برای جلسه مهم فردا آماده بشم.

– آره باشه، حتما

+ بهت پیام بدم؟

– آره خوبه، خیلی خوش گذشت

+ آره خوش گذشت، شب خوبی داشته باشی.

– اون از من خوشش میاد، فقط مدا مبه خودت بگو که اون ازت خوشش میاد، اون ازت خوشش میاد کیلا، اون واقعاً ازت خوشش میاد. می دون چیه؟ چرا نمیری پیشش و یه سلامی بهش بکنی؟ تو که می دونی ازت خوشش میاد، پس یه کاری بکن.

  ما چه کسانی را جذب می کنیم؟ - جی شتی

– سلام

+ چند دقیقه ببخشید، سلام کیلا، ما با هم اوقات خوشی رو داشتیم اما خیلی به این رابطه علاقمند نیستم، واقعاً متأسفم.

– مشکلی نیست

+ پس می تونیم هنوز دوست باشیم؟

– آره، خب به نظرم برگرد داخل

+ باشه مواظب خودت باش، می بینمت

– آره آره حتما

– اون گفت ازم خوشش نمیاد و من نمی دونم چیکار باید بکنم، اون من رو فریب داد، واقعاً فریبم داد، واقعاً فکر می کردم چیزی بین مون هست، نمی دونم، چرا من انقدر وحشتناکم؟ اگه «رایان» نتونه من رو دوست داشته باشه، پس کی می تونه؟ هیچ چیزی درست نیست، هیچ چیزی باب میل من پیش نمیره، من بی ارزشم.

اعتماد به نفس از سرمایه گذاری کردن روی خودتان به وجود می آید. وقتی که کاوش می کنید، یاد می گیرید، رشد می کنید و بهبود می یابید، اعتماد به نفس پیدا می کنید.

وقتی دنبال تأیید دیگران باشیم، احساس کمبود اعتماد به نفس داریم. اگر همیشه آرزو می کنید، می خواهید و منتظرید که دیگران شما را دوست داشته باشند، حدس بزنید چه می شود؟

  کلیپ انگیزشی ثروت واقعی شما چیست - جی شتی

همیشه آرزو می کنید، منتظرید و می خواهید که اعتماد به نفس داشته باشید. به جای اینکه از دیگران بپرسید «در این لباس چطور به نظر می رسم؟»، از خودت بپرس «در این لباس چطور به نظر می رسم؟»

برای خودتان مشخص کنید که چه چیزی برایتان مهم است. چیزی که برایش ارزش قائل هستید و چیزی که به آن باور دارید، تعریفی از شادی و موفقیت شماست.

 

گفته شده که:

«هیچ حجمی از تعاریف دیگران اهمیتی ندارد وقتی خودتان از خودتان تعریف نکنید.»

و اگر علائق تان را تغییر دهید تا دیگران شما را دوست داشته باشند، در نهایت شما خودتان را دوست نخواهید داشت.

وقتی فقط زمانی که کسی به شما می گوید زیبا شده ای، احساس زیبایی دارید، یعنی زیبایی شما به آنها بستگی دارد.

وقتی فقط زمانی که کسی به شما می گوید باهوش هستید، احساس باهوش بودن دارید، یعنی هوش شما به آنها بستگی دارد، خلاقیت شما به آنها بستگی دارد.

  اگر کسی با شما بهم زده، ببینید - جی شتی

اگر فقط زمانی احساس موفقیت می کنید که کسی آن را ببیند، یعنی موفقیت شما به آنها بستگی دارد.

زمانی که دنبال گرفتن تأیید از دیگران هستید، یعنی دارید مطابق ارزش های آنها زندگی می کنید، نه خودتان، یعنی تبدیل به آدمی می شوید که فکر می کنید از نظر آنها آدم موفقی است و چه کسی می داند که تعاریف آنها از کجا می آید؟

آیا شما اعتماد به نفس در روابط دارید؟ آیا شما مطابق ارزش های خودتان زندگی می کنید یا دنبال تأیید دیگران هستید؟ تجربه تان در این مورد را حتما این پایین در قسمت دیدگاه ها با ما به اشتراک بگذارید.

guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها