باب پراکتور

اگر فروشنده هستید، ببینید – باب پراکتور

هنر فروش

باب پراکتور در این ویدیو (زمان: 02:35) در مورد هنر فروش صحبت می کند و می گوید که من نمی توانم دست از این کار بکشم، در هر سمینارم این کار را انجام می دهم. این کار را با تمام مردم دنیا هم انجام می دهم، چون واقعاً باور دارم اینکار به آنها کمک می کند.

تماشای آنلاین و دانلود ویدیو

متن ویدیو

اگر کسی را اذیت کردیم، صادقانه عذرخواهی می کنم، اما هیچوقت برای فروش، عذرخواهی نمی کنم.

هر سازمانی که من تابحال برایش کار کردم، من برای چندتا از بزرگترین و بهترین سازمان ها کار کردم، آنها هیچوقت به اندازه کافی فروش نداشتند. این یکی از مشکلات است. باعث بشوید که دیگران بفروشند، باعث شوید که دیگران فروش را درک کنند.

 

من باور ندارم که آدم تنبل وجود داشته باشد. من به این موضوع باور ندارم. باور ندارم که افرادی هستند که نمی خواهند بهتر عمل کنند. من فکر می کنم که همه می خواهند بهتر عمل کنند.

  عبارات تأکیدی باب پراکتور

من فکر می کنم اکثر افرادی که به نظر تنبل می آیدن یا تلاشی نمی کنند، زمان زیادی را سخت تلاش کردند، اغلب خسته شدند و الان هم فقط تسلیم شده اند، تسلیم شده اند.

به عقیده ی من، به اندازه ی کافی این مسئله در همه جای دنیا آموزش داده نشده است و این تمام کاری است که من انجام می دهم. من هیچ کار دیگری انجام نمی دهم، هیچ سرگرمی دیگری ندارم، این سرگرمی من است و تا زمانی که بمیرم، این کار را انجام خواهم داد. تا زمانی که بمیرم، می فروشم.

 

ما همیشه در حال فروش هستیم، وقتی بچه ای شروع به گریه می کند، در حال فروش است. درست است.

اولین کاری که باید انجام دهید این است که توجه شان را جلب کنید، بعد باید علاقمندشان کنید و بعد شروع به ساختن آرزویی می کنید.

من نمی توانم دست از این کار بکشم، نمی توانم این کار را نکنم. در هر سمینارم این کار را انجام می دهم. این کار را با تمام مردم دنیا هم انجام می دهم، چون واقعاً باور دارم اینکار به آنها کمک می کند. باور ندارم، بلکه مطمئنم.

  سوپراستار زندگی خودت باش - باب پراکتور

اهمیتی نمی دهم اگر کسی به من بگوید «چه دارم می گویم؟ اینکار من جواب نمی دهد.»، من می دانم که جواب می دهم، چون خودم انجامش داده ام.

می خواهم شما هم اینگونه درکش کنید. چون می دانم که چه نتیجه ای برای شما هم خواهد داشت. همه چیز را در زندگی تان تغییر می دهد.

 

من افرادی را دیده ام که در حال مرگز بوده اند و الان سالم هستند. من افرادی را دیده ام که خیلی غمگین و سردرگم بوده اند و الان بسیار فعال و مؤثر هستند. من فردی را دیده ام که کاملاً درمانده و بی پناه بود و الان او مدیر یک شرکت بزرگ چاپ است. 

می خواهم بگویم که تغییرات زیادی دیده ام. نمی توانستم به فروش این ادامه ندهم. نتوانستم متوقف شوم و هیچوقت هم نخواهم شد.

آیا شما تابحال تجربه فروش چیزی را داشته اید؟ آیا اصلاً هنر فروش را یاد گرفته اید؟ حتما تجربیات خود در این زمینه را این پایین در قسمت دیدگاه ها با ما به اشتراک بگذارید.

guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها