جی شتی, محتوای رایگان

جملات انگیزشی جی شتی

برترین جملات انگیزشی

جی شتی نویسنده و سخنران انگیزشی است که در گذشته راهب بود. در این بخش می خواهیم برترین جملات انگیزشی جی شتی را به همراه عکس نوشته های جذاب و قابل پرینت با هم بخوانیم و ببینیم.

برترین جملات انگیزشی موفقیت از جی شتی

در رابطه باید خودت باشی و بترسی از این موضوع که بخواهی یک نفر را جذب کسی بکنی که واقعاً نیستی.

همه جذب مادیات نمی شوند، بلکه جذب پتانسیل های درونی شما می شوند، جذب شخصیت شما می شوند، جذب اشتیاق شما می شوند. ثروت نمی تواند برای شما عشق، خوشحالی یا یک شخص را بخرد. هر چقدر بیشتر روی خودتان سرمایه گذاری کنید، جذاب تر خواهید شد.

ما دنبال دیگران می رویم چون فکر می کنیم که آنها چیزی دارند که ما نداریم یا فکر می کنیم که اگر آن پسر یا دختر را در زندگی مان داشته باشیم، زندگی بهتری خواهیم داشت، در صورتی که این فقط تصور ماست که بزرگش می کنیم.

جایی که خرید می کنید، خانه ای که دارید، ماشینی که دارید ارزش شما را مشخص نمی کند، اگر خودتان احساسی که نسبت به خودتان دارید را تغییر ندهید، هیچ کدام از این دارایی ها نمی توانند این کار را برای شما انجام دهند.

  نداری، چون درخواست نکردی - استیو هاروی

وقتی می خواهیم نظر دیگران را بر اساس چیزهایی که داریم مثل خانه، ماشین و…، جلب کنیم، شخصیت واقعی خودمان را فراموش می کنیم

تلاش نکن دیگران را با چیزهایی که صاحبشان هستی، جذب کنی، چون آنوقت همان چیزها صاحب تو می شوند. 

زمانی که دنبال گرفتن تأیید از جانب دیگران هستید، یعنی دارید مطابق ارزش های آنان زندگی می کنید، نه خودتان. 

اگر علایق تان را تغییر دهید تا دیگران شما را دوست داشته باشند، در نهایت دیگر شما خودتان را دوست نخواهید داشت. وقتی فقط زمانی که دیگران به شما می گویند زیبا شده اید، احساس زیبایی دارید، یعنی زیبایی شما به آنها بستگی دارد.

وقتی کسی شما را در رابطه ترک می کند، آن زمان بهترین زمان برای تمرکز روی خودتان هست، چون آن رابطه تمام انرژی شما را گرفت و الان می توانید کمی عقب بکشید، برای خودتان وقت بگذارید و از این دوره ی زندگیتان به عنوان دوره ای که می توانید در آن روی شادی و رضایت خودتان دوباره سرمایه گذاری کنید، استفاده کنید و وقتی این کار را استارت بزنید می بینید که دیگر برای پر کردن خلأ زندگی تان به فرد دیگری نیاز ندارید.

  7 عبارت تأکیدی برای ایجاد تصویر ذهنی مثبت - باب پراکتور

ما یا می توانیم به خاطر داشته هایمان احساس سپاسگزاری داشته باشیم یا می توانیم به خاطر چیزهایی که نداریم احساس تنفر داشته باشیم.

برای خودتان مشخص کنید که چه چیزی برایتان مهم است. چیزی که برایش ارزش قائل هستید و چیزی که به آن باور دارید، تعریفی از شادی و موفقیت است. به جای اینکه از دیگران بپرسید «در این لباس چطور به نظر می رسم؟»، از خودتان بپرسید که «من در این لباس چطور به نظر می رسم؟»

موضوع این نیست که با کسی باشی که تو را شاد کند، بلکه موضوع این است که خودت باید کسی باشی که تو را شاد کند. 

آدم ها می خواهند در روابطی باشند که هر دوی شما همدیگر را بالا بکشید، باعث ارتقای هم شوید، به هم کمک کنید رشد کنید و این چیزی هست که یک رابطه ی پایدار را شکل می دهد.

بزرگترین درسی که از زندگی گرفتم این است که شما نمی دانید که چه کسی شما را ترک می کند و چه کسی وارد زندگی تان می شود، پس آنهایی که در زندگی تان هستند را دوست داشته باشید، برای روابط جدید شکرگزار باشید و قدردان درس هایی که از افرادی که از زندگی تان رفتند، گرفتید، باشید

  جملات انگیزشی استیو هاروی

کیفیت تمام روابط مان بر اساس رابطه ای هست که ما با خودمان داریم. وقتی از درون احساس شادی و رضایت داریم، قادر هستیم که با دیگران هم روابط قدرتمندی بسازیم.

ما همیشه تلاش می کنیم که افرادی را پیدا کنیم که خلأهای زندگی ما را پر کنند و تا زمانی که خودمان خلأهای خودمان را پر نکنیم، به اینکار ادامه می دهیم.

اعتماد به نفس از سرمایه گذاری کردن روی خودتان به وجود می آید. وقتی که کاوش می کنید، یاد می گیرید، رشد می کنید و بهبود می یابید، اعتماد به نفس پیدا می کنید.

ما تصویری از آدم هایی که می خواهیم در زندگی مان باشند، داریم. اما ما دیگران را نه بر اساس چیزی که می خواهیم، بلکه بر اساس ارزش هایمان جذب می کنیم

این ها برترین جملات انگیزشی از جی شتی بودند، شما چه جمله انگیزشی دیگری از جی شتی یا هر سخنران انگیزشی دیگری می شناسید؟ این پایین برای ما بنویسید.

guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها