سمینار طرز فکر موفقیت (دیدار با سرنوشت)

مشاهده ویدیوی نمونه
مشخصات دوره

تونی رابینز

249000 تومان

تکمیل شده

متفاوت

16 قسمت

۰۲:۵۱:۲۵

زیرنویس

دانلودی

تونی رابینز

249000 تومان

تکمیل شده

متفاوت

16 قسمت

زیرنویس

۰۲:۵۱:۲۵

دانلودی

درصد پیشرفت دوره
100%
ویدیوهای دوره

2 روش برای دسترسی به ویدیوهای دوره دارید:

خرید تکی این دوره
1

در صورتی که فقط به همین آموزش نیاز دارید، می توانید با کلیک روی دکمه پایین، این دوره را خریداری کنید. پس از خرید موفق، به ویدیوهای دوره دسترسی پیدا خواهید کرد.

249000 تومان
تهیه اشتراک یکساله
2

با داشتن اشتراک یکساله، می توانید به تمام آموزش های قرار گرفته، به طور کامل دسترسی پیدا کنید و همچنین تا یکسال آینده هم به آموزش های اضافه شده دسترسی خواهید داشت.

999000 تومان

در صورتی که قبلاً این دوره را به صورت تکی خریداری کرده اید یا اشتراک یکساله تهیه کرده اید، اما با این حال اگر الان به این صفحه دسترسی ندارید، یعنی وارد حساب کاربری خود نشده اید. پس روی دکمه زیر کلیک کنید، وارد حساب کاربری تان شوید و مجدد به این صفحه برگردید:

Rating 4.39 from 18 votes

توضیحات دوره

به یک سمینار دیگر از تونی رابینز خوش آمدید. سمینار طرز فکر موفقیت، در واقع مجموعه ای از چندین سمینار مختلف تونی رابینز هست که در هر سمینار به مشکل یکی از مخاطبان حاضر در سمینار پرداخته می شود.

به این شکل که یکی از حضار، مشکل خود را مطرح می کند و تونی رابینز با پرسیدن سوال های با کیفیت و درست و تکنیک هایی که دارد، سعی می کند آن مشکل را حل کند.

سمینارهای طرز فکر موفقیت تونی رابینز، شامل 6 سمینار مختلف با 6 موضوع مختلف می باشد. ویدیوی سمینار اول راجع به حل مشکل اختلال ADHD یا اختلال کمبود توجه / بیش فعالی است.

نظرات شما

نظر خود را در مورد این دوره با دوستان تان به اشتراک بگذارید.

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

دوره طراحی مجدد سرنوشت دکتر جو دیسپنزا + پادکست ساده سازی و مدیتیشن

خانه
منو
×