کتاب «لعنت به تو، پول» – مقدمه

5/5
بفرست برای دوستت

دانلود ویدیوی قسمت 1

ویدیوی قسمت اول این آموزش رو رایگان دانلود کن و بیشتر باهاش آشنا شو:

دانلود سایر قسمت ها

اگر اشتراک ویژه داری، برای دانلود ادامه آموزش، روی دکمه زیر کلیک کن:

اگر هنوز اشتراک ویژه تهیه نکردی، روی دکمه زیر کلیک کن، 5 دقیقه ای اشتراکت رو تهیه کن و بعد بلافاصله می تونی یادگیریت رو شروع کنی:

مشخصات

توضیحات

دانلود ویدیوی مقدمه ی کتاب دن لاک «لعنت به تو، پول» به همراه فایل پی دی اف فارسی و انگلیسی و همچنین صوت انگلیسی (برای تقویت زبان انگلیسی).

کتاب لعنت به تو، پول از دن لاک با عنوان انگلیسی F.U Money اولین بار در سال 2009 چاپ شد. در سال 2014 نسخه جدید این کتاب مجدد به چاپ رسید که نسخه ای که ما در سایت نگرش نیک برای شما ترجمه کردیم، نسخه 2014 و جدید کتاب هست.

این کتاب دارای نسخه ویدیویی (دوزیرنویسه)، صوتی (فارسی و انگلیسی) و پی دی اف (فارسی و انگلیسی) می باشد.

بخشی از متن مقدمه کتاب

زندگی تماماً یعنی «بیشتر خواستن و کسب چیزهای بیشتر». واقعیت زندگی این است و این اصلاً هیچ ایرادی ندارد. پس با این فرض پیش می روم که شما از زندگی چیزهای بیشتری می خواهید و از این بابت حس گناه ندارید.

اگر حس گناه دارید، بدانید که این بخشی از مشکل شماست و یک دلیل بزرگ برای این است که چیز زیادی به دست نمی آورید، پس آن حس را رها کنید.

همانطور که می دانید در سایت نگرش نیک کتاب هایی که ترجمه می کنیم، یک فرمت ثابت و خاص دارند. به این شکل که:

هم نسخه ویدیویی کتاب را دریافت می کنید که در آن خودِ نویسنده، کتابش را برای شما می خواند و شما همزمان زیرنویس فارسی و متن انگلیسی کتاب را می توانید ببینید.

و هم نسخه پی دی اف متن فارسی و متن انگلیسی کتاب را دریافت می کنید.

و هم نسخه صوت انگلیسی کتاب را دریافت می کنید که می توانید با پی دی اف انگلیسی با هم پیش بروید و با لذت زبان انگلیسی تان را هم تقویت کنید.

احتمالاً ویدیوی قسمت اول کتاب را در ابتدای این صفحه آنلاین دیده اید یا دانلود کرده اید. پی دی اف ها و صوت های قسمت اول این کتاب را هم همینجا برای شما قرار می دهیم حتما دانلود کنید و از آن لذت ببرید.

[دانلود پی دی اف فارسی]

[دانلود پی دی اف انگلیسی]

[دانلود صوت انگلیسی]

[دانلود صوت فارسی]

Rating 2.64 from 11 votes

قسمت اول سایر آموزش ها رو هم رایگان ببین
guest
2 نظرات
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
فاضل حسینی
فاضل حسینی
4 ماه قبل

باسلام من قبلا سخنرانیهای این نویسنده رو گوش کردم وخیلی هم کاربردی بود و هنوز دارم از راهنمایی او استفاده میکنم یک سخنران بی پروا و تجربی هست که خیلی ها از او کپی کردند و دارند پول درمیارند وحتی اقرار نمیکنند که کپی کرد ه اند .

جدیدترین: دوره طراحی مجدد سرنوشت دکتر جو دیسپنزا

خانه
منو
×