قسمت اول, کتاب دن لاک

کتاب «لعنت به تو، پول» – مقدمه

دانلود ویدیوی مقدمه ی کتاب دن لاک «لعنت به تو، پول» به همراه فایل پی دی اف فارسی و انگلیسی و همچنین صوت انگلیسی (برای تقویت زبان انگلیسی).

کتاب لعنت به تو، پول از دن لاک با عنوان انگلیسی F.U Money اولین بار در سال 2009 چاپ شد. در سال 2014 نسخه جدید این کتاب مجدد به چاپ رسید که نسخه ای که ما در سایت نگرش نیک برای شما ترجمه کردیم، نسخه 2014 و جدید کتاب هست.

 

بخشی از متن مقدمه کتاب:

زندگی تماماً یعنی «بیشتر خواستن و کسب چیزهای بیشتر». واقعیت زندگی این است و این اصلاً هیچ ایرادی ندارد. پس با این فرض پیش می روم که شما از زندگی چیزهای بیشتری می خواهید و از این بابت حس گناه ندارید.

اگر حس گناه دارید، بدانید که این بخشی از مشکل شماست و یک دلیل بزرگ برای این است که چیز زیادی به دست نمی آورید، پس آن حس را رها کنید.

 

همانطور که می دانید در سایت نگرش نیک کتاب هایی که ترجمه می کنیم، یک فرمت ثابت و خاص دارند. به این شکل که:

هم نسخه ویدیویی کتاب را دریافت می کنید که در آن خودِ نویسنده، کتابش را برای شما می خواند و شما همزمان زیرنویس فارسی و متن انگلیسی کتاب را می توانید ببینید.

و هم نسخه پی دی اف متن فارسی و متن انگلیسی کتاب را دریافت می کنید.

و هم نسخه صوت انگلیسی کتاب را دریافت می کنید که می توانید با پی دی اف انگلیسی با هم پیش بروید و با لذت زبان انگلیسی تان را هم تقویت کنید.

👇 از این قسمت دانلود کنید 👇

دانلود رایگان مقدمه کتاب
دانلود ادامه کتاب

برای دانلود نسخه کامل کافیه اشتراک یکساله داشته باشی. از همین جا می تونی اشتراکت رو تهیه کنی:

اشتراک 1 ساله
100%
399 هزار تومان
365 روز دسترسی + 20 روز هدیه
✔️دسترسی به تمام ویدیوها
✔️دسترسی به تمام کتاب ها
✔️دسترسی به تمام سمینارهای جول اوستین

[کل: 2 - میانگین: 5]
author-avatar

درباره نگرش نیک

من سید محمد باقرپور هستم، بهترین آموزش های دنیا رو به انگلیسی می بینم و بهترین هاش رو برات به فارسی ترجمه می کنم که حتی اگه زبان انگلیسی بلد نیستی هم بتونی از این آموزش ها بهره مند بشی. توی نگرش نیک یه عادت خوب یاد می گیری، یعنی «یادگیری روزانه»، چون هر روز برات مطلب آموزشی می ذارم.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.