blank
blank

برای مشاهده لیست علاقه مندی ها وارد شوید!

مشاهده محصولات فروشگاه
0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

کتاب «لعنت به تو، پول» – مقدمه

1003

دانلود ویدیوی مقدمه ی کتاب دن لاک «لعنت به تو، پول» به همراه فایل پی دی اف فارسی و انگلیسی و همچنین صوت انگلیسی (برای تقویت زبان انگلیسی)

بخشی از مقدمه ی کتاب دن لاک را بخوانید:

تابحال هیچوقت چنین کتابی نخوانده اید.

فرض می کنم که شما می خواهید این کتاب را بخوانید چون می دانید به لحاظ مالی می خواهید کجا باشید، ولی هنوز به آن نقطه نرسیده اید.

از شغل تان خسته شده اید. وضعیت مالی تان شما را درمانده کرده یا درآمد کافی از بیزینس تان ندارید تا بتوانید بازنشست شوید یا اینکه شما را ثروتمند کند.

یک چیزی که از آن مطمئنم این است که شما این کتاب را می خوانید، چون بیشتر می خواهید…

پول بیشتر، چیزهای بیشتر، رضایت بیشتر، زمان بیشتر، شادی بیشتر، رابطه جنسی بیشتر، تفریح بیشتر، عشق بیشتر، لذت بیشتر یا هر چیز دیگری!

…و این خیلی عالیست!

زندگی تماماً یعنی «بیشتر خواستن و کسب چیزهای بیشتر». واقعیت زندگی این است و این اصلاً هیچ ایرادی ندارد. پس با این فرض پیش می روم که شما از زندگی چیزهای بیشتری می خواهید و از این بابت حس گناه ندارید.

اگر حس گناه دارید، بدانید که این بخشی از مشکل شماست و یک دلیل بزرگ برای این است که چیز زیادی به دست نمی آورید، پس آن حس را رها کنید.

فایل های ویدیویی، پی دی اف و صوت را از این پایین می توانید دانلود کنید. هر هفته منتظر یک فایل جدید از این کتاب باشید. کتاب های نگرش نیک مخصوص اعضای اشتراک یکساله هست و در ادامه هم کتاب های بعدی به همین سبک در سایت قرار خواهد گرفت. با ما همراه باشید.

دانلود فایل های مقدمه

فایل های پی دی اف متن فارسی و متن انگلیسی و همچنین فایل صوت انگلیسی مقدمه ی کتاب دن لاک را از این قسمت می توانید دانلود کنید. 

نحوه ی استفاده:

* اگر فقط می خواهید کتاب را بخوانید، می توانید از فایل پی دی اف فارسی استفاده کنید.

 

* اگر می خواهید زبان انگلیسی خود را هم تقویت کنید، می توانید از پی دی اف انگلیسی و صوت انگلیسی به صورت همزمان استفاده کنید، به طوری که صوت را پخش می کنید و همزمان متن انگلیسی را می خوانید.

 

* همچنین می توانید از فایل ویدیویی هم استفاده کنید. دن لاک برای شما کتاب را می خواند، شما می توانید همزمان هم متن انگلیسی را ببینید و هم متن فارسی را (شدیداً برای تقویت زبان انگلیسی تان به شما کمک می کند.)

تماشای آنلاین و دانلود ویدیو

قسمت های دیگر را هم ببینید:

این دسته بندی فقط توسط اعضا قابل مشاهده است.
blank
نگرش نیک

من سید محمد باقرپور هستم، قصد دارم خلاصه ای از مطالب آموزشی و مفیدی که یاد می گیرم را با شما در این سایت به اشتراک بگذارم. خیلی خوشحالم که این فرصت در این وبسایت برای من فراهم شده است.

دریافت مطالب جدید روزانه در پیج اینستاگرام نگرش نیک می خواهم عضو شوم

نظر شما برای من خیلی مهم و ارزشمند است و خودم شخصا نظر شما را جواب می دهم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لینک کوتاه:
× پشتیبانی