باب پراکتور, محتوای رایگان

راز جذب زندگی دلخواه – باب پراکتور

راز جذب زندگی دلخواه

در این مقاله می خواهم در مورد جذب زندگی دلخواه صحبت کنم. چندین سال پیش در یک فیلم شگفت انگیز به نام «راز» حضور داشتم. این فیلم در مورد «قانون جذب» بود. از قانون جذب تا شناخت خودِ واقعی تان.

«راز»، شما را به یک سفری می برد که ثابت می کند اگر به شرایط بیرونی تان اجازه می دهید که شما را از حرکت به سمت جذب زندگی دلخواه تان باز دارد، اشتباه بزرگی مرتکب می شوید.

این را می گویم چون مطمئنم که شما می توانید زندگی دلخواه تان را بسازید و صرف نظر از شرایط حال یا گذشته تان یا صرف نظر از اینکه دیگران از شما چه می خواهند یا چه انتظاری دارند، می توانید اینکار را انجام دهید.

این را می دانم چون در سال 1960، زندگی ام را به طور چشمگیری تغییر دادم. در آن زمان بیشتر از درآمدم به دیگران بدهکار بودم و یک فرد ناخوش و غمگین بود.

با این حال، یک سال بعد یعنی در سال 1961 من درآمدم را بیش از 40 برابر افزایش دادم و چند سال بعد از آن من یک میلیونر سالم و خوشحال بودم.

حالا اگر من می توانم اینکار را انجام دهم و میلیون ها آدم سرتاسر جهان می توانند اینکار را انجام دهند، پس شما هم می توانید.

این راز تمام ابعاد زندگی من را تغییر داد

جهان هستی از شما و من می خواهد که یک زندگی سرشار از فراوانی داشته باشیم و همیشه هم در جهت تبدیل آن به واقعیت ما را حمایت می کند.

در هر حال، ما باید سهم خودمان را انجام دهیم. برای ساخت زندگی ای که آرزویش را داریم، باید با قوانین جهان هماهنگ شویم.

ببینید، هر چیزی که ساخته ایم از درون ما شروع شد مثل تمام چیزها و تجربه هایی که امروز در زندگی مان هستند. ما شرایط زندگی مان را قبل از اینکه به واقعیت زندگی ما تبدیل شوند، در ذهن مان ساخته ایم، در تخیلات مان.

با این حال، خیلی از افراد یا این موضوع را درک نمی کنند یا از آن به نفع خود استفاده نمی کنند. به جای اینکه به چیزی که می خواهند فکر کنند تا در آینده به واقعیت تبدیل شود، روی شرایط حال شان تمرکز می کنند. مثلاً به مقدار پولی که اکنون در حساب بانکی شان هست فکر می کنند و در نتیجه، مقدار پول در حساب بانکی شان تغییر چندانی نخواهد داشت.

اما نگران نباشید، به شما می گویم که چطور این اشتباه بزرگ را تصحیح کنید.

  مهارت کپی رایتینگ چیست؟ - دن لاک

با واقعیت موجود مبارزه نکنید

اگر در مورد ساخت زندگی دلخواه تان جدی هستید، سریع ترین راه برای انجام آن پاک کردن گذشته و اشتباهات آن و یک شروع تازه است.

یک جا بنشینید و تصویرسازی کنید که واقعاً چطور دلتان می خواهد زندگی کنید، بعد دقیقاً چیزی که می خواهید و در تخیل تان دیده اید را یادداشت کنید.

پیشنهاد می کنم این ویدیو از تصویرسازی را ابتدا ببینید و بعد ادامه دهید:

تمام چیزهایی که باعث می شود از زندگی لذت ببرید را لیست کنید. در مورد

✔ روابط،

✔ حجم پول،

✔ سلامتی،

✔ کسب و کار،

✔ خانه،

✔ ماشین،

✔ کارهای خیریه،

فعالیت ها و تمام چیزهایی که دلتان می خواهد داشته باشید، بنویسید.

بعد این لیست را بخوانید و به چیزهایی که می خواهید فکر کنید، هر شب، هر صبح و هر چقدر که می توانید در طول روز این کار را انجام دهید.

حالا با این کار به جای تمرکز روی شرایط فعلی تان، در واقع دارید به سمت زندگی دلخواهی که می خواهید حرکت می کنید و آن را به سمت خود جذب می کنید.

این اتفاق می افتد چون که افکار شما یک نیروی خلاق قدرتمند است. تمام رهبرانی که تا الان روی زمین زندگی کرده اند با این موضوع موافق هستند که:

ما همان چیزی می شویم که فکر می کنیم

اما مشکل اینجاست که سیستم آموزشی، به ما یاد نداده است که چطور درست فکر کنیم. این موضوع در مدارس به ما آموخته نشده است.

بنابراین اگر یاد نگیرید که چطور فکر کنید، فرصت خوبی برای تمرکز روی چیزهای بیهوده است، آنوقت توسط چیزهایی که اطراف تان هست کنترل خواهید شد به جای اینکه مشخص کنید کجا هستید و بعد قرار است کجا بروید.

این موضوع اتفاقی رخ نمی دهد، فکر کردن درست مثل تایپ کردن یا نواختن پیانو قابل یادگیری است.

امواج فکری بسیار عظیم هستند و به تمام زمان ها و مکان ها می توانند نفوذ کنند. آنها انرژی بی شکلی هستند و می توانیم با افکارمان به آنها شکل بدهیم.

اما نگه داشتن تصویر خواسته تان در ذهن خودآگاه تان زندگی شما را تغییر نمی دهد. به محض اینکه این تصویر را وارد ذهن ناخودآگاه تان می کنید، اتفاقات عجیب غریبی در زندگی تان شروع رخ دادن می کنند.

به خاطر این است که تصویری که در ذهن ناخودآگاه تان قرار دارد، ارتعاش شما را تغییر می دهد و این ارتعاش خودش را از طریق رفتارهای بدن یا جسم شما ابراز می کند.

  کدوم راه رو انتخاب می کنی؟ - باب پراکتور

4 گام برای جذب زندگی دلخواه

من قدرت تفکر واقعی را از کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید اثر «ناپلئون هیل» یاد گرفتم. اما می دانید که شما نمی توانید فکر کنید و ثروتمند شوید. شما باید کارهای درست را در کنار آن افکار انجام دهید.

حتی اگر چندین بار در روز در مورد چیزی که می خواهید فکر کنید، باز هم گام های دیگری وجود دارند که باید برای هماهنگ شدن با خواسته تان بردارید.

اساساً فرآیند جذب زندگی دلخواه 4 گام دارد. 2 گام اول را که بردارید، 2 گام بعد به طور خودکار و طبیعی در جواب گام های اول و دوم برداشته می شود.

1- فکر و تصویر چیزی که می خواهید را در ذهن تان بسازید

خیلی ها معتقدند که تفکر آگاهانه هیچ قدرتی در مقابل فرآیندهای ناخودآگاه ندارد. با این حال، این کار باید آگاهانه صورت پذیرد، چون تکرار افکار (به صورت آگاهانه) است که باعث می شود به طور خودکار، الگوهای قدیمی ذهن ناخودآگاه تغییر پیدا کنند.

ذهن ناخودآگاه تان به تنهایی هیچ اشتیاقی از خودش ندارد. فقط از طریق داده هایی که شما در قالب فکر یا باور می دهید، کار می کند و همیشه دنبال این است که احساسات خوبی به شما بدهد و شما را به اهدافی که آگاهانه وارد آن کرده اید، برساند.

2- از نظر احساسی با فکر یا تصویری که ساخته اید، درگیر شوید

افکاری که با احساسات یا هیجانات ترکیب شوند، یک نیروی عظیم را ایجاد می کنند. بنابراین برای جذب زندگی دلخواه یا هر چیزی که می خواهید، احساسات قوی و اشتیاق تان باید افکارتان را همراهی کند.

3- ارتعاش تان را تغییر دهید

وقتی گام دوم را انجام دهید، ذهن ناخودآگاه شما تغذیه می شود، یعنی ذهن احساسی شما و ذهنی که حکم می کند بدن شما چه ارتعاشی داشته باشد.

وقتی در مورد ارتعاش مان صحبت می کنیم، درواقع داریم در مورد وضعیت احساس یا چگونگی احساس مان صحبت می کنیم. این احساس یا ارتعاش به طور خودکار در رفتار ما نشان داده می شود و همینطور افکاری را جذب می کند که ایده هایی را به شما می دهد که با آنها می توانید به جایی که می خواهید بروید و زندگی ای که می خواهید را داشته باشید.

4- جذب چیزی که با آن در هماهنگی هستید

اقدامات شما، واکنشی را به همراه دارند و شما فقط انرژی ای را می توانید جذب کنید که در ارتعاشی هماهنگ با شما باشد.

  5 حسرت زندگی که می تونی جلوش رو بگیری - دن لاک

از آنجایی که عملکرد ذهن و بدن شما روی فرکانس است، درست مثل ایستگاه های رادیویی، فقط می توانند چیزهایی که در همان فرکانسی که قرار دارند، وجود دارد را دریافت کنند.

باید با طلا نوشت

نکته ی فوق العاده مهمی که باید دقت کنید این است که شما چیزی که می خواهید را جذب نمی کنید، چون خواسته های شما در ذهن خودآگاه تان قرار دارند. شما چیزی که با فرکانسش هماهنگ باشید را جذب می کنید، شما چیزی که هستید را جذب می کنید و شما افکاری هستید که در ذهن ناخودآگاه تان تثبیت شده اند.

قانون جذب اینگونه کار می کند. هر کسی می تواند اینکار را انجام دهد. اگر روی دو گام اول تمرکز کنید، دو گام بعد طبق قوانین جهان هستی اتفاق می افتد.

شما را تشویق می کنم که این متن را چندین بار بخوانید و با این ایده ها برای مدتی درگیر شوید. تضمین می کنم که تفاوت بزرگی در زندگی شما ایجاد خواهد کرد.

جهان هستی آماده ی خدمت به توست

وقتی زندگی من به طور چشمگیری تغییر پیدا کرد، 9 سال طول کشید تا متوجه شوم چطور این اتفاق افتاده است و در انتهای این 9 سال به طور کاملاً واضح متوجه شدم که چکار کردم.

ایده های جدیدی در ذهنم ساخته بودم، بعد از نظر احساسی با آنها درگیر شدم، آنها را درونی کردم و بقیه چیزها خودش جور شد.

این چیزی است که اتفاق می افتد و جذب زندگی دلخواه واقعاً هیچ رازی ندارد.

مقالات بیشتری از باب پراکتور بخوانید

guest
1 دیدگاه
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
مازیار رجب پور مقدم
مازیار رجب پور مقدم
3 سال قبل

?❤