0

برای مشاهده لیست وارد شوید...

مشاهده محصولات فروشگاه
0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

راز جذب زندگی دلخواه – باب پراکتور

نگرش نیک 778 بازدید

در این مقاله می خواهم در مورد جذب زندگی دلخواه صحبت کنم. چندین سال پیش در یک فیلم شگفت انگیز به نام «راز» حضور داشتم. این فیلم در مورد «قانون جذب» بود. از قانون جذب تا شناخت خودِ واقعی تان.

«راز»، شما را به یک سفری می برد که ثابت می کند اگر به شرایط بیرونی تان اجازه می دهید که شما را از حرکت به سمت جذب زندگی دلخواه تان باز دارد، اشتباه بزرگی مرتکب می شوید.

این را می گویم چون مطمئنم که شما می توانید زندگی دلخواه تان را بسازید و صرف نظر از شرایط حال یا گذشته تان یا صرف نظر از اینکه دیگران از شما چه می خواهند یا چه انتظاری دارند، می توانید اینکار را انجام دهید.

این را می دانم چون در سال 1960، زندگی ام را به طور چشمگیری تغییر دادم. در آن زمان بیشتر از درآمدم به دیگران بدهکار بودم و یک فرد ناخوش و غمگین بود.

با این حال، یک سال بعد یعنی در سال 1961 من درآمدم را بیش از 40 برابر افزایش دادم و چند سال بعد از آن من یک میلیونر سالم و خوشحال بودم.

حالا اگر من می توانم اینکار را انجام دهم و میلیون ها آدم سرتاسر جهان می توانند اینکار را انجام دهند، پس شما هم می توانید.

جهان هستی از شما و من می خواهد که یک زندگی سرشار از فراوانی داشته باشیم و همیشه هم در جهت تبدیل آن به واقعیت ما را حمایت می کند.

در هر حال، ما باید سهم خودمان را انجام دهیم. برای ساخت زندگی ای که آرزویش را داریم، باید با قوانین جهان هماهنگ شویم.

ببینید، هر چیزی که ساخته ایم از درون ما شروع شد مثل تمام چیزها و تجربه هایی که امروز در زندگی مان هستند. ما شرایط زندگی مان را قبل از اینکه به واقعیت زندگی ما تبدیل شوند، در ذهن مان ساخته ایم، در تخیلات مان.

با این حال، خیلی از افراد یا این موضوع را درک نمی کنند یا از آن به نفع خود استفاده نمی کنند. به جای اینکه به چیزی که می خواهند فکر کنند تا در آینده به واقعیت تبدیل شود، روی شرایط حال شان تمرکز می کنند. مثلاً به مقدار پولی که اکنون در حساب بانکی شان هست فکر می کنند و در نتیجه، مقدار پول در حساب بانکی شان تغییر چندانی نخواهد داشت.

اما نگران نباشید، به شما می گویم که چطور این اشتباه بزرگ را تصحیح کنید.

با واقعیت موجود مبارزه نکنید

اگر در مورد ساخت زندگی دلخواه تان جدی هستید، سریع ترین راه برای انجام آن پاک کردن گذشته و اشتباهات آن و یک شروع تازه است.

یک جا بنشینید و تصویرسازی کنید که واقعاً چطور دلتان می خواهد زندگی کنید، بعد دقیقاً چیزی که می خواهید و در تخیل تان دیده اید را یادداشت کنید.

پیشنهاد می کنم این ویدیو از تصویرسازی را ابتدا ببینید و بعد ادامه دهید: