جملات انگیزشی باب پراکتور

بفرست برای دوستت
جملات انگیزشی باب پراکتور

فهرست مطالب

برترین جملات انگیزشی باب پراکتور را به همراه عکس نوشته های قابل پرینت از جملات باب پراکتور

باب پراکتور در ۵ ژوئیه سال ۱۹۳۴ میلادی یا سال ۱۳۱۳ شمسی در کانادا متولد شد که امروز ۸۵ سال سن دارد.

او نویسنده، سخنران، مشاور، متخصص قانون جذب و یک کارآفرین موفق است.

او بیش از ۵۰ سال هست که در زمینه موفقیت کار می کند و به خاطر همین تجربه بالایش به معروف ترین فرد در حوزه کاری خودش تبدیل شده است. او جزو ثروتمندترین و مشهورترین نویسندگان و سخنرانان دنیاست. اگر دوست داشتید بیشتر با او آشنا شوید حتما مقاله جامع زندگی نامه باب پراکتور را مطالعه کنید.

در این مقاله می خواهیم برترین جملات باب پراکتور را که از جاهای مختلف مثل کتاب ها و سمینارها و مصاحبه های او برای شما گردآوری کرده ایم، با هم بخوانیم و به همراه عکس نوشته های جذابی که دارد از آنها لذت ببریم.

جملات باب پراکتور

دوستان عزیزم شما این عکس ها را چون با کیفیت بالا آماده شده اند حتی می توانید پرینت رنگی بگیرید. آن عکس و جمله ای که برای شما بسیار الهام بخش است را می توانید چاپ کنید و به دیوار اتاق یا هر جایی که جلوی چشمتان است، بچسبانید تا هر وقت به آن نگاه می کنید انرژی و انگیزه بگیرید و حتما برای ما در انتهای این صفحه بخش دیدگاه ها بنویسید که کدام جمله باب پراکتور برای شما الهام بخش بوده است؟

  خلاصه کتاب خودت را به فنا نده اثر گری جان بیشاپ

اگر آماده اید برای شروع الهام گرفتن از جملات انگیزشی باب پراکتور بزن بریم.

من مشتاقانه ذهنم را از افکار و چیزهایی که آن را به هم می ریزند، آزاد می کنم. من تأکید می کنم که آدمی خلاق هستم. من با نگرش انتظار داشتن برای نعمت های خوب خدا رو به جلو پیش می روم و این موضوع را درک می کنم که نمی توانم تمام چیزهایی را که جهان هستی برای من در نظر گرفته است را بشناسم. من خیلی خوشحال و سپاسگزار هستم که لایق چیزی که می خواهم و آرزویش را دارم، هستم.

کلماتی که یکبار از دهانتان بیرون می آیند زندگی تان را تعیین نمی کنند بلکه چیزهایی که دائم با خود زمزمه می کنید، نجوای درون تان است که بیشترین قدرت را دارند.

من خیلی خوشحال و سپاسگزارم که پول به میزان رو به رشدی از طریق چندین منابع مختلف به صورت بی وقفه وارد زندگی من می شود.

من الان خیلی خوشحال و سپاسگزارم که تصمیم گرفته ام تا پارادایم خود را تغییر دهم تا بتوانم چیزی که آرزویش را دارم را با وارد شدن به فرکانسش به زندگی خودم جذب کنم.

همیشه مهمترین و پایدارترین رابطه ای که می توانید ایجاد کنید، رابطه ی شما با خودتان است.

اگر به بدهی ها فکر کنی، تا ابد بدهکار می مانی. چون تبدیل به همان چیزی می شوی که به آن فکر می کنی.

چیزی که غالباً تکرار می کنید چه آن حرف مثبت باشد، چه منفی، همان در زندگیتان نمود پیدا می کند.

هدفی را که دارید به وضوح تصور کنید تا ذهنتان آن را باور کند و بتوانید به آن دست پیدا کنید.

وقتی بتوانید ذهن ناخودآگاه تان را متقاعد کنید که ثروتمند هستید و پولدار بودن احساس خوشایندی دارد، ذهن ناخودآگاه تان به طور خودکار راه هایی می یابد تا تصورات شما به واقعیت تبدیل شوند.

کسی که می بخشد، بیشتر از آن کسی که دریافت می کند، لذت می برد. بخشیدن یکی از قوانین اساسی موفقیت است. چون با قوانین الهی در هماهنگی است.

نگه داشتن تصویر خواسته تان در ذهن خودآگاه تان زندگی شما را تغییر نمی دهد. به محض اینکه این تصویر را وارد ذهن ناخودآگاه تان می کنید، اتفاقات عجیب غریبی در زندگی تان شروع رخ دادن می کنند.

وقتی بهای خواسته تان را پرداخت کنید، همیشه پاداش آن را هم دریافت می کنید.

باید تصمیم تان را بگیرید که هدف تان هر چیزی که هست، دنبال هر چیزی که می روید، اطمینان حاصل کنید که این هدف، شایسته و سزاوار شما هست یا نه؟ چون دارید زندگی تان را مبادله می کنید و پای آن می گذارید.

به محض اینکه افکار آرام بخشی را در ذهن خود بپرورانید، بدن تان از آرامش برخوردار می شود. به همین صورت، به محض اینکه فکر کنید فردی ثروتمند و متمول هستید، انرژی فکر شما به ارتعاش ثروت تبدیل می شود و مانند مغناطیس، هر چیزی را که لازمه ی ثروتمند شدن است، به خود جذب خواهید کرد.

قانون موفقیت از شما می خواهد تا به صورت مداوم به سمت یک هدف از قبل تعیین شده حرکت کنید و زندگی خودتان را با قوانینی که کل جهان هستی را کنترل می کند، هماهنگ کنید.

هیچ مشکلی در بیرون وجود ندارد که از قدرت درونی شما قوی تر باشد.

این پایین برای ما بنویسید که کدام یک از جملات باب پراکتور بیشترین تأثیر را روی شما گذاشت و قصد دارید آن را چاپ کنید و به دیوار اتاق خود بچسبانید.

مطالب تکمیلی:

دو تا مطلب تکمیلی که نباید از باب پراکتور از دست بدهید، یکی مقاله زندگی نامه باب پراکتور هست و دیگری مقاله قانون ارتعاش باب پراکتور هست که حتما پیشنهاد می کنم آنها را بخوانید و به هیچ عنوان از دست ندهید:

  آموزش تندخوانی رایگان با جیم کوییک - قسمت 5

Rating 4.00 from 4 votes

نقشه راه قانون جذب

باب پراکتور

11 قسمت

۰۴:۰۱:۴۰

249000 تومان
guest
1 دیدگاه
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
mohammad
mohammad
1 ماه قبل

البته که همه جملات فوق العاده هستند،واین جمله که،نگه داشتن تصویر در ذهن خودآگاهتان زندگی شما را تغییر نمیدهد،به محض اینکه تصویر خواسته تان را وارد ذهن ناخوآگاهتان میکنید اتفاقات عجیب غریبی در زندگیتان شروع به رخ دادن میکنند،سپاس بابت تصویر هایی که کار ماروراحت تر وبه خاطر سپردنش رو راحت تر میکنه

جدیدترین: دوره طراحی مجدد سرنوشت دکتر جو دیسپنزا

خانه
منو
×