کتاب الکترونیکی

مقاله مقاومت در برابر جریان زندگی

استرس و مقاومت

مقاومت در برابر جریان زندگی

استرس و مقاومت

زندگی چیزی نیست که قابل دیدن، بوییدن، چشیدن و لمس کردن باشد. آنچه ما به آن زندگی می گوییم یک نیرو و انرژی نامرئی است که در ما جریان دارد.

قدرت و نیرویی نامرئی که ما به آن زندگی می گوییم، مانند جریان الکتریسیته و مغناطیس عمل می کند. کسی نمی تواند جریان های الکتریکی و مغناطیسی را ببیند و یا ببوید، تنها می دانیم که چگونه عمل می کنند. در الکتریسیته قانونی به نام قانون اهم وجود دارد. این قانون می گوید: هرچه مقاومت کمتری در مدار باشد، جریان بیشتری جاری می شود و بالعکس. شما با تغییر مقاومت می توانید جریان الکتریسیته را کم یا زیاد کنید، این مطلب درباره ی نیرو و انرژی نامرئی زندگی هم صدق می کند.استرس و مقاومت

تمام موجودات از جمله انسان ابزاری هستند که از طریق آن نیروی زندگی جاری می شود. اما در میان تمام موجودات این ما انسان ها هستیم که با ایجاد مقاومت این جریان را محدود می کنیم. نام های مختلفی برای این مقاومت وجود دارد از جمله: اضطراب، استرس، تردید، ترس، نگرانی. این عوامل باعث ایجاد مقاومت در جریان زندگی می شوند. آیا تا به حال کبوتر یا گنجشک افسرده و نگرانی را دیده اید؟ تمام موجودات هماهنگ با جریان زندگی و بدون هیچ مقاومتی و شکایتی با نشاط و اشتیاق فراوانی درجنب و جوش هستند.

  دارن هاردی - مردم در مورد شما چه فکری می کنند؟

باید سعی کنیم مقاومت را حذف کنیم و با جریان زندگی هماهنگ شویم تا نیروی عظیم زندگی بتواند شخص کاملاً جدیدی از ما بسازد.

کنار گذاشتن مقاومت به این معنا نیست که دیگر با هیچ مشکل و چالشی مواجه نمی شوید، اما دیگر در هنگام مواجه با موانع و مشکلات شکایتی نمی کنید، زانوی غم بغل نمی گیرید، غر نمی زنید، بلکه به زندگی اجازه می دهید جریان داشته باشد.

برای دانلود فایل PDF متن بالا روی لینک زیر کلیک کنید:

دانلود PDF با حجم 150 کیلوبایت

guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها