باب پراکتور

تصویرسازی – باب پراکتور

آموزش تصویرسازی

باب پراکتور در این ویدیو (زمان: 03:20) در مورد تصویرسازی صحبت می کند و دو روش هم برای انجام تصویرسازی ارائه می کند. او می گوید ما باید آگاهانه و سنجیده چیزی را که می خواهیم، تصور کنیم.

تماشای آنلاین و دانلود ویدیو

متن ویدیو

من عاشق خواندن این کتاب هستم. بیندیشید و ثروتمند شویدببینید، جلد کتاب درآمده، جدا شده است. کاغذهایش هم در حال جدا شدن از آن هستند و می دانید، این احتمالاً بهترین کتابی است که تا الان خوانده ام. این اولین کتابی است که خوانده ام و این کتاب باعث شد که من مسیر زندگی ام را تغییر دهم.

این کتاب می گوید:

«تصویرسازی، حیرت آورترین، معجزه آسا ترین و باورنکردنی ترین نیروی قدرتمندی است که جهان تا به حال آن را شناخته است و قوه ای ذهنی است که می توانیم با آن رؤیاپردازی کنیم.»

رؤیاها، تصاویری که در ذهنمان می سازیم. اکثر مردم از قدرت تصویرسازی شان به سازنده ای استفاده نمی کنند. اکثر مردم از قدرت تصویرسازی شان به شکل مخربی استفاده می کنند.

  ریستارت طرز فکر - باب پراکتور

آنها چیزی که نمی خواهند را تصور می کنند. ما باید آگاهانه و سنجیده چیزی را که می خواهیم، تصور کنیم.

اگر یک خودکار برداریم و بنشینیم و از خودمان بپرسیم که من واقعاً چه می خواهم؟ و آن را بنویسم و یه توضیحی از آن به زمان حال بنویسم، نوشتن باعث فکر کردن می شود. فکر کردن، یک تصویر را خلق می کند و با کنار هم گذاشتن این تصاویر، یک چشم اندازی را در ذهن تان دارید می سازید.

 

همین رؤیاپردازی ها دنیا را تغییر داده اند. به آن فکر کنید. این واقعیت که من می تونم بنشینم و به این دوربین نگاه کنم و شما هم می توانید من را از صفحه ی گوشی، تلویزیون یا لپ تاپ تان ببینید، نتیجه ی رؤیای یک نفر بوده است.

می دانید؟ هر چیزی که شما دارید، لباسی که می پوشید، خانه ای که در آن زندگی می کنید، این میکروفونی که جلوی من هست، همه نتیجه تصورات یک نفر بوده است. تصادفی نیست.

  باید خودم باشم - باب پراکتور

تو و من یک قوه ی تخیل حیرت انگیز داریم و هر چیزی از یک رؤیا شروع می شود. از «ون گوگ»، نقاش هلندی پرسیدند که چطور چنین کار زیبایی انجام داده است؟

او گفت: «ابتدا من نقاشی ام را در ذهنم دیدم و بعد آن را کشیدم.»

در زندگی تان می خواهید چکار کنید؟

کجا می خواهید بروید؟

می خواهید چه اتفاقاتی را رقم بزنید؟

می خواهید از الان تا آخر سال چه اتفاقاتی را رقم بزنید؟

یک لحظه به آن فکر کنید. به اینکه چرا نمی توانید، فکر نکنید، مهم نیست چقدر پول دارید. مهم نیست چقدر می توانید از دیگران کمک بگیرید، یک تصویر از چیزی که می خواهید از الان تا آخر سال به آن برسید، در ذهن تان ترسیم کنید و بعد یک توضیح در مورد آن بنویسید.

این تصویر را با کلمات توصیف کنید. می توانید این 2 کار را انجام دهید. می توانید تصاویری را روی کاغذ بکشید و این تصاویر را در ذهن تان ببینید یا یک تصویری را در ذهن تان تصور کنید و آن را با کلمات روی کاغذ توصیف کنید.

  درک قانون جذب - باب پراکتور

رؤیا، رؤیا به زندگی تان جهت می دهد، اگر به آن اجازه دهید. به شکلی سازنده از آن استفاده کنید.

چیزی که می خواهید را ببینید. هیچ زمانی را صرف تصور چیزی که نمی خواهید، نکنید. وقتی تصویری را در ذهن تان ساختید، بزرگش کنید، زیبایش کنید. از کاری که می کنید، خوشحال خواهید شد.

شما در مورد تصویرسازی چه تجربه ای داشته اید؟ آیا تا الان امتحان کرده اید؟ اگر تجربیاتی در این مورد دارید این پایین در قسمت دیدگاه ها حتما با ما به اشتراک بگذارید.

guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها