در جستجوی معنا

مشاهده ویدیوی نمونه
مشخصات دوره

باب پراکتور

49000 تومان

تکمیل شده

2014

5 قسمت

۰۰:۳۶:۴۰

زیرنویس

دانلودی

باب پراکتور

49000 تومان

تکمیل شده

2014

5 قسمت

زیرنویس

۰۰:۳۶:۴۰

دانلودی

درصد پیشرفت دوره
100%
ویدیوهای دوره

2 روش برای دسترسی به ویدیوهای دوره دارید:

خرید تکی این دوره
1

در صورتی که فقط به همین آموزش نیاز دارید، می توانید با کلیک روی دکمه پایین، این دوره را خریداری کنید. پس از خرید موفق، به ویدیوهای دوره دسترسی پیدا خواهید کرد.

49000 تومان
تهیه اشتراک یکساله
2

با داشتن اشتراک یکساله، می توانید به تمام آموزش های قرار گرفته، به طور کامل دسترسی پیدا کنید و همچنین تا یکسال آینده هم به آموزش های اضافه شده دسترسی خواهید داشت.

999000 تومان

در صورتی که قبلاً این دوره را به صورت تکی خریداری کرده اید یا اشتراک یکساله تهیه کرده اید، اما با این حال اگر الان به این صفحه دسترسی ندارید، یعنی وارد حساب کاربری خود نشده اید. پس روی دکمه زیر کلیک کنید، وارد حساب کاربری تان شوید و مجدد به این صفحه برگردید:

  مستند تونی رابینز 2016

Rating 4.69 from 13 votes

توضیحات دوره

بخشی از متن این آموزش:

من اینجا در بالکنم در هتل بلاژیو در لاس وگاس ایستادم. من برای حدوداً ۸۰۰۰ نفر در سالن میراژ سخنرانی کردم، به این دلیل اینجا هستم.

داشتم با آنها در مورد تغییر و در مورد پارادایم صحبت می کردم و نمی توانم راجع به تغییری که همینجا در این شهر دارد اتفاق می افتد، فکر نکنم.

در سال ۱۹۷۰، «اریک هافر» گفت در زمان تغییر، یادگیرنده ها وارثان زمین خواهند شد. وقتی یاد بگیرند، خودشان را به خوبی برای دست و پنجه نرم کردن با دنیایی که الان دیگر نیست، مجهز می کنند.

دنیای سال ۱۹۷۰ خیلی متفاوت از چیزی بود که الان داریم می بینیم، مثل شب و روز است. سال ۱۹۷۰ «آلوین تافلر» کتابی به نام «شوک آینده» نوشت.

او در این کتاب در مورد تغییری که در آینده می خواست رخ بدهد، صحبت کرد.

قرار بود برای همه شوکه کننده باشد، او در مورد آینده پیش بینی هایی کرد. اینکه در ۴۰ یا ۵۰ سال گذشته چه اتفاقاتی قرار است بیفتد و اتفاقاتی که در ۴۰ یا ۵۰ سال گذشته رخ داد، بسیار فراتر از همه ی پیش بینی های او بود و فکر می کردیم که پیش بینی ها او مسخره بودند.

«هافر» گفت در قرن ۲۱، انسان بی سواد کسی نیست که خواندن و نوشتن بلد نباشد، بلکه کسی است که نتواند چیزهایی که اشتباه یاد گرفته را فراموش کند و و درستش را یاد بگیرد.

من برای چند لحظه به این جمله فکر کردم. من و شما تحت کنترل پارادایم های خود هستیم. من به پارادایم به عنوان یک برنامه ی ذهنی نگاه می کنم که تقریبا به صورت انحصاری رفتارهای عادی ما را کنترل می کنند و از شما می خواهم که به این موضوع فکر کنید. تقریباً تمام رفتارهای ما بر حسب عادت است.

نظرات شما

نظر خود را در مورد این دوره با دوستان تان به اشتراک بگذارید.

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

دوره طراحی مجدد سرنوشت دکتر جو دیسپنزا + پادکست ساده سازی و مدیتیشن

خانه
منو
×