سمینار پارادایم شیفت 2020

مشاهده ویدیوی نمونه
مشخصات دوره

باب پراکتور

249000 تومان

تکمیل شده

2020

33 قسمت

۱۳:۳۵:۳۵

زیرنویس

دانلودی

باب پراکتور

249000 تومان

تکمیل شده

2020

33 قسمت

زیرنویس

۱۳:۳۵:۳۵

دانلودی

درصد پیشرفت دوره
100%
ویدیوهای دوره

2 روش برای دسترسی به ویدیوهای دوره دارید:

خرید تکی این دوره
1

در صورتی که فقط به همین آموزش نیاز دارید، می توانید با کلیک روی دکمه پایین، این دوره را خریداری کنید. پس از خرید موفق، به ویدیوهای دوره دسترسی پیدا خواهید کرد.

249000 تومان
تهیه اشتراک یکساله
2

با داشتن اشتراک یکساله، می توانید به تمام آموزش های قرار گرفته، به طور کامل دسترسی پیدا کنید و همچنین تا یکسال آینده هم به آموزش های اضافه شده دسترسی خواهید داشت.

999000 تومان

در صورتی که قبلاً این دوره را به صورت تکی خریداری کرده اید یا اشتراک یکساله تهیه کرده اید، اما با این حال اگر الان به این صفحه دسترسی ندارید، یعنی وارد حساب کاربری خود نشده اید. پس روی دکمه زیر کلیک کنید، وارد حساب کاربری تان شوید و مجدد به این صفحه برگردید:

Rating 4.00 from 48 votes

توضیحات دوره

لینک های دانلود تمام قسمت های سمینار پارادایم شیفت سال ۲۰۲۰ باب پراکتور، از قسمت ۱ تا قسمت ۳۳ که طی ۳ روز برگزار شده است، در این صفحه قرار گرفته است. همچنین امکان تماشای آنلاین هر قسمت نیز وجود دارد.

این سمینار در ماه ژانویه سال ۲۰۲۰ در طی ۳ روز برگزار شده است، دو روز صبح و عصر و یک روز صبح.

یک دفترچه یادداشت زیبا و جدید برای یادداشت کردن نکات مربوط به این سمینار آماده کنید.

 سخنرانان و اساتید اصلی این سمینار باب پراکتور و همکار و شریک او خانم سندی گلگر هستند ولی در طول سمینار افراد دیگری مثل برایان پراکتور (پسر باب پراکتور)، خانم پگی مک کال و افراد دیگر هم سخنرانی می کنند و نکات مربوطه را به آموزش های اساتید اصلی سمینار اضافه می کنند.

✔ در این سمینار دو روز و نیمه باب پراکتور و سندی گلگر به شما یاد می دهند که چطور پارادایم هایی که کمکی به شما نمی کنند را شناسایی کنید و آنها را با پارادایم هایی که به شما کمک می کنند تا زندگی دلخواه تان را بسازید، جایگزین کنید.

✔ وقتی بتوانید برنامه ریزی ذهنی یا پارادایم های خود را تغییر بدهید، می توانید اوضاع مالی، سلامتی و سبک زندگی خود را تغییر بدهید.

✔ در این سمینار به طور کامل درک می کنید که پارادایم چیست، چطور تمام اعمال و رفتار شما را کنترل می کند و از همه مهم تر چطور می توان آن را تغییر داد.

دفترچه اسلایدهای رنگی این سمینار را با کلیک روی دکمه ی زیر دانلود کنید و ترجیحا پرینت بگیرید تا در طول سمینار، نکات هر اسلاید را بتوانید در جلوی آن یادداشت کنید:

دانلود دفترچه اسلایدهای رنگی

دفترچه دیگری که در طول این سمینار نیاز است آن را پرینت بگیرید و تمرین آن را انجام بدهید، دفترچه شکرگزاری است، از طریق دکمه زیر می توانید این دفترچه را هم دانلود کنید و در قسمت مربوطه از آن استفاده کنید:

نظرات شما

نظر خود را در مورد این دوره با دوستان تان به اشتراک بگذارید.

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

جدیدترین: دوره طراحی مجدد سرنوشت دکتر جو دیسپنزا

خانه
منو
×