ثروت, مقالات

9 تا از مهم ترین قوانین ثروت ساز

قوانین ثروت ساز

قوانین ثروت ساز چه هستند؟ چه چیزی پول را جذب می‌کند؟ بسیاری از ما درمورد مفهوم جذب‌پول شنیده‌ایم. با این حال، جذب پول آنقدر که به نظر می‌‌رسد سخت نیست.

آرزو و هدف بسیاری از افراد این است که روزی  به ثروت بسیار زیادی برسند، اما البته این چیزی نیست که همه بتوانند به آن دست یابند. به طور کلی تنها حدود 50 میلیون نفر در جهان را می توان میلیونر در نظر گرفت. ثروتمند شدن نیاز به صبر، دانش، استراتژی، کار و چندین عامل دارد. برای یک فرد ثروتمند، کمک و دریافت مشاوره از افرادی که در امور مالی متخصص هستند و میلیونر شده اند نیز مهم است.

ثروت و فراوانی عناصر مهمی در زندگی با ثبات مالی و بدون استرس هستند. داشتن شغل و کسب درآمد یکی از راه‌های ثروتمند شدن است، اما سطح دیگری از زندگی وجود دارد که شامل جذب ثروت و رفاه است. داشتن طرز فکری که فراوانی را به زندگی فرد می آورد، کلید دانستن چگونگی جذب ثروت است.

بر کسی پوشیده نیست که قوانین ثروت ساز دارای قدرت بزرگی هستند که می توانند از پتانسیل واقعی ما بهره برداری کنند. از دستیابی به یک شغل موفق گرفته تا راه اندازی یک کسب و کار موفق و برخورداری از سلامتی خوب یا دستیابی به ثروت مالی. با این حال، بسیاری از ما نمی دانیم چگونه از قدرت قوانین ثروت ساز برای تسریع موفقیت، جذب پول بیشتر و داشتن زندگی بهتر استفاده کنیم.

برعکس، ما به اخبار و نظرات منفی روزنامه ها، برنامه های تلویزیونی، خانواده یا همکاران می چسبیم و این باعث می شود به فراوانی، پول، ثروت و موفقیت نرسیم. خبر خوب این است که اقداماتی وجود دارد که می توانند به ما کمک کنند پول بیشتری جذب کنیم، ثروت هنگفتی ایجاد کنیم و زندگی کاملی را شروع کنیم. در ادامه این مقاله ما شما را با 9 تا از قوانین ثروت ساز که می توانند به شما کمک کنند تا ثروتمند شوید آشنا کنیم.

 

 1- با ترس های خود روبرو شوید.

برای جذب ثروت و موفقیت، باید بر ترس های خود غلبه کنید. بسیاری از افراد وجود دارند که از شکست خوردن خیلی می ترسند. بسیاری دیگر از افراد از گرفتن تصمیم اشتباه می ترسند و اصلا تصمیم نمی گیرند. ممکن است فکر کردن راجب اینکه بخواهیم از فردا شروع کنیم کمی وسوسه انگیز بنظر برسد اما در اصل شکست واقعی هرگز تلاش نکردن است. به جای ترس از چالش های اجتناب ناپذیر، چه می شود اگر بخواهید فقط بپذیرید که آنها بخشی از زندگی هستند؟ مشکلات صرفا موقعیت هایی هستند که مقدم بر راه حل ها و فرصت ها هستند.

  جملات انگیزشی باب پراکتور

 

2- نکات مثبت را در همه جا یادآوری ایجاد کنید.

قانون جذب ثروت بر بیان جملات مثبت و خوب تاکید بسیار زیادی دارد. سعی کنید اهداف و گفته های خود را بنویسید تصاویری از آنچه که برای آن تلاش می کنید چاپ کنید و آنها را در اطراف خانه و محل کار خود قرار دهید. وقتی آنها را می بینید، بیشتر در ذهن شما نقش می بندند. استفاده از کلمات مثبت و جذاب مستقیماً بر ضمیر ناخودآگاه شما تاثیر می گذارد. تجسم زمانی قوی تر است به همین دلیل می بایست با احساسات قوی و مثبت پشتیبانی شود. تصور کنید رسیدن به اهدافتان چه حسی را به همراه خواهد داشت.

 

3- برای بدست آوردن ثروت بخشنده باشید

اگر می خواهید بدست آورید، ابتدا باید بدهید و توجه داشته باشید که این امر فقط در مورد پول صدق نمی کند. روی احساساتی که در حال بخشیدن آن ها هستید تمرکز کنید. وقتی پول می دهید و از این مسئله احساس خوبی می کنید، در ازای آن چیزی دریافت خواهید کرد که به شما احساس بسیار خوبی می دهد. وقتی به کسی می گویید روز خوبی داشته باشد، سعی کنید به آن معنا بدهید و در پشت آن آرزو عشق را احساس کنید و خواهید دید که پس از شما نیز آن را دریافت خواهید کرد.

سعی نکنید فقط برای بدست آوردن چیزی در ازای آن چیز دیگری را بدهید. اگر به شخصی که نیازمند پول می باشد کمک میکنید هیچ گاه از او نپرسید که به چه روشی می خواهد آن پول را خرج کند. سعی کنید به آنها کمک کنید به این دلیل که می دانید این کار باعث شادی آن ها خواهد شد.

وقتی به کسانی که کمتر خوش شانس هستند کمک می کنیم، به بازسازی روحیه انسانی آن ها و خودمان کمک می کنیم. پول احتکار نکنید وگرنه شما را رها می کند. در عوض، از توانایی های همدلانه خود برای تعیین اینکه چه کسی نیازمند است و چگونه می توانید به آنها کمک کنید، استفاده کنید. هنگامی که شما از عشق و شفقت واقعی خود به دیگران هدیه می دهید، فضای شادی بیشتری ایجاد می کنید، که همین امر خود پیش درآمد ثروت است.

  تندخوانی چیست؟

 

4- همیشه روی چیزهایی که دارید تمرکز کنید (داشته های خود)

بسیاری از مردم در دام نشخوار فکری در مورد چیزهایی که ندارند یا از دست داده‌اند می ‌افتند. این خط فکری غیرمولد، مارپیچ منفی را به سمت پایین آغاز می کند، که دفع کننده ای در برابر قانون جذب و نیرو های مثبت شادی است. در عوض همیشه سعی کنید شکرگزار باشید و بر تمام چیزهایی که دارید تمرکز کنید. به این دلیل که همه ما فقط این لحظه در زمان را داریم. دیروز تمام شد روی اینجا و اکنون تمرکز کنید و از افراد باتجربه کمک بگیرید.

 

5- برای جذب ثروت ورزش کنید

یکی دیگر از مهم ترین قوانین جذب ثروت ورزش کردن به صورت روزانه است. سلامت جسمانی شما مهم ترین چیزی است که در زندگی دارید و از طرف دیگر این مسئله بر تمام زمینه های زندگی شما تأثیر می گذارد. احتمالاً همه ما با مزایا و خوبی های ورزش آشنا هستیم و می دانیم که باید ورزش کنیم اما آیا به خودمان اجازه می‌ دهیم این کار را با شرایط فعلی خودمان انجام دهیم؟ به عنوان مثال، اگر شما سحرخیز نیستید آیا حاضر می شوید هر روز صبح از خواب بیدار شوید و ورزش کنید؟ یا اگر از باشگاه متنفرید، آیا حاضر می شوید به خاطر مزایایی که ورزش دارد به باشگاه بروید؟

برای صرفه جویی در زمان در طول روز و یا حتی بسیاری از دلایل دیگر به راحتی می توان ورزش را قطع کرد، اما این کار را نکنید. 15 دقیقه پیاده روی در روز خیلی بهتر از نشستن در خانه و وقت تلفی است

 

6- تمرکز خود را تغییر دهید

وقتی صحبت از نحوه جذب آسان پول و قوانین ثروت ساز می شود، تغییر تمرکز یک راه بسیار عالی است. ما زمان زیادی را صرف تمرکز بر مشکلات مالی می کنیم که باعث ایجاد کمبود ذهنیت ما می شود. استرس و نگرانی ناشی از تمرکز بر کمبود، پول بیشتری وارد زندگی ما نخواهد کرد. چیزی که به ما کمک می کند پول جذب کنیم، تغییر طرز فکرمان از کمبود به فراوانی است. وقتی ذهنیت فراوانی داریم می‌ فهمیم که منابع، از جمله پول، محدود نیستند. با این طرز فکر، ما معتقدیم که می ‌توانیم بیش از مقدار کافی پول برای خرید چیزهایی که می‌ خواهیم و نیاز داریم داشته باشیم.

  7 پرسش و پاسخ با جی شتی

 

7- از دیگران یاد بگیرید

برای اینکه در کاری که انجام می دهید بهترین باشید، به سادگی آنچه را که رقبایتان انجام می دهند با اهداف خود تطبیق دهید سپس آن عمل را بهتر یا متفاوت انجام دهید. وب سایت و روش کار آنها را بررسی کنید. سعی کنید شخصی باشید که همیشه در حال یادگیری است.

 

8- برای جذب پول اقدام کنید

اقدام کردن پول و ثروت را سریع تر از هر چیز دیگری جذب می کند. بسیاری از روش های جذب پول بر روی تجسم تمرکز دارند. چشمان خود را ببندید و پول و چیزهایی را که می خواهید ببینید. اما این فقط اولین قدم است. چیزی که ممکن است اتفاق بیفتد این است که ممکن است در تجسم گیر کنید. قدم بعدی این است که اقدامی الهام گرفته برای تحقق بخشیدن به آن چشم انداز انجام دهید.

 

9- میزان ثروتی را که می خواهید جذب کنید مشخص کنید

با مقدار پولی که در حال حاضر از طریق درآمد خود جذب کرده اید شروع کنید. دانستن اینکه چقدر پول جذب کرده اید، به ذهن شما نشان می دهد که چه توانایی هایی دارید. بعد مشخص کنید که درآمد شما چه چیزی را پوشش نمی دهد. هنگامی که یک عدد مشخص کردید، این امر به مغز شما کمک می کند تا جهت روشنی داشته باشد. با یک عدد مشخص، می ‌دانید که برای رسیدن به هدفتان، ممکن است نیاز به پس‌ انداز یا کسب درآمد داشته باشید.

 

سخن پایانی

اکنون می دانید چگونه پول را در زندگی خود جذب کنید و قطعا می دانید قوانین ثروت ساز چیزی بیشتر از فکر کردن به پول است. جذب پول به طرز فکر ما بستگی دارد. قوانین ثروت ساز شامل افزایش آموزش مالی ما همراه با صحبت مثبت در مورد پول و بهبود محیط خود می شود. جذب پول نتیجه اقدام در جهت اهدافمان است. پیروی از این مراحل کلیدی به شما کمک می کند پول را به زندگی خود جذب کنید و زندگی بهتری داشته باشید. جذب ثروت به معنای ایجاد ثبات مالی با پول خود است. هر شخصی می تواند با پول زندگی خوبی را تجربه کند اما به یاد داشته باشید که ما باید زندگی را دوست داشته باشیم و منتظر پول نباشیم تا ما را خوشحال کند.

 

guest
3 نظرات
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
زهرا نصیری
زهرا نصیری
7 ماه قبل

با عرض سلام و وقت بخیر.
ممنون بابت این مقاله ارزشمندتون.
در رابطه با مورد 5 که به ورزش کردن اشاره داره، میخواستم بگم من به شخصه تاثیرش رو خیلی توی فعالیت هام دیدم. روزایی که ورزش نمی کنم اصلا حوصله ی انجام کارهای دیگم رو ندارم.
از طرفی اصلا به باشگاه رفتن هم علاقه ایی ندارم. اما اجازه ندادم این مسئله باعث محدودیت من بشه و چندتا ورزش از اینترنت دانلود کردم و توی خونه ورزش میکنم.
خواستم بگم ورزش رو توی ذهنتون انقدر سنگین نبینین که ذهنتون مقاومت کنه و این دارایی ارزشمند رو از دست بدین، با تعداد کم شروع کنین وکم کم زیادش کنین.

براتون ارزوی سلامتی و موفقیت های بسیار زیاد دارم.

majid.sozoky
majid.sozoky
5 ماه قبل

مقاله بسیار خوبیه حتما چند بار بخونین👌🙏

majid.sozoky
majid.sozoky
4 ماه قبل

مقاله ی خوبی بود…هر چقدر پول میخواین وارد زندگیتون بشه شفاف و واضح مشخص کنین تا اتفاق بیفته