مستند تونی رابینز 2016

مشاهده ویدیوی نمونه
مشخصات دوره

تونی رابینز

249000 تومان

تکمیل شده

2016

8 قسمت

۰۱:۵۶:۰۰

زیرنویس

دانلودی

تونی رابینز

249000 تومان

تکمیل شده

2016

8 قسمت

زیرنویس

۰۱:۵۶:۰۰

دانلودی

درصد پیشرفت دوره
100%
ویدیوهای دوره

2 روش برای دسترسی به ویدیوهای دوره دارید:

خرید تکی این دوره
1

در صورتی که فقط به همین آموزش نیاز دارید، می توانید با کلیک روی دکمه پایین، این دوره را خریداری کنید. پس از خرید موفق، به ویدیوهای دوره دسترسی پیدا خواهید کرد.

249000 تومان
تهیه اشتراک یکساله
2

با داشتن اشتراک یکساله، می توانید به تمام آموزش های قرار گرفته، به طور کامل دسترسی پیدا کنید و همچنین تا یکسال آینده هم به آموزش های اضافه شده دسترسی خواهید داشت.

999000 تومان

در صورتی که قبلاً این دوره را به صورت تکی خریداری کرده اید یا اشتراک یکساله تهیه کرده اید، اما با این حال اگر الان به این صفحه دسترسی ندارید، یعنی وارد حساب کاربری خود نشده اید. پس روی دکمه زیر کلیک کنید، وارد حساب کاربری تان شوید و مجدد به این صفحه برگردید:

  وبینار طرز فکر میلیونری ۲۰۲۱

Rating 3.86 from 14 votes

توضیحات دوره

مستند تونی رابینز با عنوان «من استاد شما نیستم» در سال ۲۰۱۶ توسط جو برلینگر در آمریکا ساخته شد. این مستند زندگی و کسب و کار یکی از بهترین و پردرآمد‌ترین نویسندگان و سخنرانان جهان به نام تونی رابینز را به تصویر می کشد و رازهایی از پشت پرده سمینارهایش را به ما نشان می دهد.

در این مستند علاوه بر اینکه به وقایع پشت پرده سمینارهای تونی رابینز پرداخته می شود، همچنین شاهد بخشی از سمینار «ملاقات با سرنوشت» که در سال ۲۰۱۴ برگزار شد، خواهید بود و نکات مهم و باارزشی از این سمینار فوق العاده از تونی رابینز یاد خواهید گرفت.

در واقع این سمینار در ۶ روز برگزار شد که این مستند به صورت کلی چالش ها و اتفاقات پشت پرده و همچنین بخش هایی از این سمینار فوق العاده در هر روز را نشان می دهد.

نظرات شما

نظر خود را در مورد این دوره با دوستان تان به اشتراک بگذارید.

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

جدیدترین: دوره طراحی مجدد سرنوشت دکتر جو دیسپنزا

خانه
منو
×