دوره آموزشی کپی رایتینگ

مشاهده ویدیوی نمونه
مشخصات دوره

دن لاک

249000 تومان

تکمیل شده

2020

109 قسمت

۳۵:۲۷:50

زیرنویس

دانلودی

دن لاک

249000 تومان

تکمیل شده

2020

109 قسمت

زیرنویس

۳۵:۲۷:50

دانلودی

درصد پیشرفت دوره
100%
ویدیوهای دوره

2 روش برای دسترسی به ویدیوهای دوره دارید:

خرید تکی این دوره
1

در صورتی که فقط به همین آموزش نیاز دارید، می توانید با کلیک روی دکمه پایین، این دوره را خریداری کنید. پس از خرید موفق، به ویدیوهای دوره دسترسی پیدا خواهید کرد.

249000 تومان
تهیه اشتراک یکساله
2

با داشتن اشتراک یکساله، می توانید به تمام آموزش های قرار گرفته، به طور کامل دسترسی پیدا کنید و همچنین تا یکسال آینده هم به آموزش های اضافه شده دسترسی خواهید داشت.

999000 تومان

در صورتی که قبلاً این دوره را به صورت تکی خریداری کرده اید یا اشتراک یکساله تهیه کرده اید، اما با این حال اگر الان به این صفحه دسترسی ندارید، یعنی وارد حساب کاربری خود نشده اید. پس روی دکمه زیر کلیک کنید، وارد حساب کاربری تان شوید و مجدد به این صفحه برگردید:

Rating 4.23 from 31 votes

توضیحات دوره

✔ در این دوره قرار است مهارت پولساز کپی رایتینگ یا تبلیغ نویسی را از یکی از متخصص ترین افراد این حوزه یاد بگیرید، یعنی دن لاک… کسی که خودش این مهارت را از مربی اش آلن جیکس که او هم جزو برترین های این حوزه بود، یاد گرفت و از همه مهمتر اینکه خود آلن جیکس هم این مهارت را از متخصص ترین و اولین های این حوزه یعنی گری هاروارد یاد گرفت.

✔ این دوره شامل ورکشاپ (کارگاه) و وبینارهای کوتاه و طولانی با موضوعات مختلفی است که در سال های مختلف برگزار شده است و مکمل هم هستند.

✔ این دوره در دو سطح ۱ و سطح ۲ ارائه خواهد شد.

✔ قسمت ۱ تا ۲۴ برای سطح ۱ است که شامل کارگاه و وبینارهای مختلف است و از قسمت ۲۵ به بعد وارد سطح ۲ می شویم، یعنی وبینار جامع و بلندمدت «کپی رایتر پردرآمد».

✔ در سطح 2 دوره جامع کپی رایتینگ که شامل قسمت ۲۵ تا ۹۲ می شود، قرار است در وبینار جامع کپی رایتر پردرآمد (High Income Copywriter) که به HIC نیز معروف است، شرکت کنیم.

✔ وبینار کپی رایتر پردرآمد ۷ فصل دارد. در طول این ۷ فصل شما فقط یاد نمی گیرید که متن تبلیغاتی بنویسید بلکه یک تغییر و تحول کامل را برای تبدیل شدن به یک کپی رایتر بهتر تجربه خواهید کرد.

پس از سطح 2 هم فصل جایزه را خواهیم داشت که در آن دن لاک نکات تکمیلی را می گوید و شامل قسمت های 93 تا 109 (آخر) می باشد.

✔ یکی از اصولی که دن لاک به آن معتقد است این است که:
برای اینکه تبدیل به یک کپی رایتر حرفه ای بشوید، باید ابتدا ذهنیت یک کپی رایتر حرفه ای را پیدا کنید و مثل یک کپی رایترِ واقعی فکر کنید، کارهایی که یک کپی رایتر انجام می دهد را انجام دهید و بعد می توانید چیزهایی که یک کپی رایتر دارد را داشته باشید.

✔ اکثر دوره های تخصصی کپی رایتینگ، این اصل را نادیده می گیرند. ولی اگر شما به موفقیت بلندمدت در کپی رایتینگ تعهد دارید، نیاز است که ابتدا یاد بگیرید که چطور می توانید مثل یک کپی رایتر فکر کنید و ذهنیت درستی برای خود بسازید. دن لاک در این دوره این کار را برای شما انجام می دهد.

 

این یک دوره کاربردی است.
فقط اطلاعات دریافت نمی کنید
بلکه یک سبک زندگی یک کپی رایتر حرفه ای را یاد خواهید گرفت.

نظرات شما

نظر خود را در مورد این دوره با دوستان تان به اشتراک بگذارید.

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

دوره طراحی مجدد سرنوشت دکتر جو دیسپنزا + پادکست ساده سازی و مدیتیشن

خانه
منو
×