کتاب لعنت به تو پول

مشاهده ویدیوی نمونه
مشخصات دوره

دن لاک

249000 تومان

تکمیل شده

2014

22 قسمت

۰۴:۴۹:۱۵

زیرنویس

دانلودی

دن لاک

249000 تومان

تکمیل شده

2014

22 قسمت

زیرنویس

۰۴:۴۹:۱۵

دانلودی

درصد پیشرفت دوره
100%
ویدیوهای دوره

2 روش برای دسترسی به ویدیوهای دوره دارید:

خرید تکی این دوره
1

در صورتی که فقط به همین آموزش نیاز دارید، می توانید با کلیک روی دکمه پایین، این دوره را خریداری کنید. پس از خرید موفق، به ویدیوهای دوره دسترسی پیدا خواهید کرد.

249000 تومان
تهیه اشتراک یکساله
2

با داشتن اشتراک یکساله، می توانید به تمام آموزش های قرار گرفته، به طور کامل دسترسی پیدا کنید و همچنین تا یکسال آینده هم به آموزش های اضافه شده دسترسی خواهید داشت.

999000 تومان

در صورتی که قبلاً این دوره را به صورت تکی خریداری کرده اید یا اشتراک یکساله تهیه کرده اید، اما با این حال اگر الان به این صفحه دسترسی ندارید، یعنی وارد حساب کاربری خود نشده اید. پس روی دکمه زیر کلیک کنید، وارد حساب کاربری تان شوید و مجدد به این صفحه برگردید:

Rating 4.06 from 34 votes

توضیحات دوره

لینک های دانلود تمام فصل های کتاب لعنت به تو پول دن لاک از مقدمه تا فصل ۲۶ (آخر) در این صفحه قرار گرفته است. همچنین امکان تماشای آنلاین هر قسمت نیز وجود دارد.

کتاب لعنت به تو، پول از دن لاک با عنوان انگلیسی F.U Money اولین بار در سال 2009 چاپ شد. در سال 2014 نسخه جدید این کتاب مجدد به چاپ رسید که نسخه ای که ما در سایت نگرش نیک برای شما ترجمه کردیم، نسخه 2014 و جدید کتاب هست.

همانطور که می دانید در سایت نگرش نیک کتاب هایی که ترجمه می کنیم، یک فرمت ثابت و خاص دارند. به این شکل که:

✔ هم نسخه ویدیویی کتاب را دریافت می کنید که در آن خودِ نویسنده، کتابش را برای شما می خواند و شما همزمان زیرنویس فارسی و متن انگلیسی کتاب را می توانید ببینید.

✔ و هم نسخه پی دی اف متن فارسی و متن انگلیسی کتاب را دریافت می کنید.

✔ و هم نسخه صوت انگلیسی کتاب را دریافت می کنید که می توانید با پی دی اف انگلیسی با هم پیش بروید و با لذت زبان انگلیسی تان را هم تقویت کنید.

این کتاب اینگونه شروع می شود:

تابحال هیچوقت چنین کتابی نخوانده اید!
فرض می کنم که شما می خواهید این کتاب را بخوانید چون می دانید به لحاظ مالی می خواهید کجا باشید، ولی هنوز به آن نقطه نرسیده اید.

از شغل تان خسته شده اید. وضعیت مالی تان شما را درمانده کرده یا درآمد کافی از بیزینستان ندارید تا بتوانید بازنشست شوید یا اینکه شما را ثروتمند کند.

یک چیزی که از آن مطمئنم این است که شما این کتاب را می خوانید، چون بیشتر می خواهید…
پول بیشتر، چیزهای بیشتر، رضایت بیشتر، زمان بیشتر، شادی بیشتر، رابطه جنسی بیشتر، تفریح بیشتر، عشق بیشتر، لذت بیشتر یا هر چیز دیگری!

…و این خیلی عالیست!

 

نظرات شما

نظر خود را در مورد این دوره با دوستان تان به اشتراک بگذارید.

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

دوره طراحی مجدد سرنوشت دکتر جو دیسپنزا + پادکست ساده سازی و مدیتیشن

خانه
منو
×