خلاصه کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید

مشاهده ویدیوی نمونه
مشخصات دوره

ارل نایتینگل

149000 تومان

تکمیل شده

1960

3 قسمت

۰۰:۴۲:۰۰

زیرنویس

دانلودی

ارل نایتینگل

149000 تومان

تکمیل شده

1960

3 قسمت

زیرنویس

۰۰:۴۲:۰۰

دانلودی

درصد پیشرفت دوره
100%
ویدیوهای دوره

2 روش برای دسترسی به ویدیوهای دوره دارید:

خرید تکی این دوره
1

در صورتی که فقط به همین آموزش نیاز دارید، می توانید با کلیک روی دکمه پایین، این دوره را خریداری کنید. پس از خرید موفق، به ویدیوهای دوره دسترسی پیدا خواهید کرد.

149000 تومان
تهیه اشتراک یکساله
2

با داشتن اشتراک یکساله، می توانید به تمام آموزش های قرار گرفته، به طور کامل دسترسی پیدا کنید و همچنین تا یکسال آینده هم به آموزش های اضافه شده دسترسی خواهید داشت.

999000 تومان

در صورتی که قبلاً این دوره را به صورت تکی خریداری کرده اید یا اشتراک یکساله تهیه کرده اید، اما با این حال اگر الان به این صفحه دسترسی ندارید، یعنی وارد حساب کاربری خود نشده اید. پس روی دکمه زیر کلیک کنید، وارد حساب کاربری تان شوید و مجدد به این صفحه برگردید:

  در جستجوی معنا

Rating 4.13 from 15 votes

توضیحات دوره

به یک دوره دیگر از ارل نایتینگل خوش آمدید. در این دوره، ارل نایتینگل قرار است خلاصه یکی از معروف ترین و موثرترین کتاب های موفقیت جهان یعنی کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید ناپلئون هیل را برای شما بخواند.

در این کتاب، ناپلئون هیل ۱۳ گام اصلی دارد که ارل نایتینگل تمام آنها را در این دوره بررسی می کند. در انتهای این فایل هم خود ناپلئون هیل کمی صحبت می کند.

ناپلئون هیل کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید را در سال ۱۹۳۷ نوشت، ارل نایتینگل اولین بار این کتاب را سال ۱۹۴۹ خواند و شدیدا به خودش کمک کرد و در سال ۱۹۶۰ این فایل صوتی خلاصه کتاب را ضبط کرد و الان همین فایل را به صورت ویدیویی به سبک مخصوص نگرش نیک برایتان آماده کرده ام، یعنی نسخه ویدیویی با صدای ارل نایتینگل، زیرنویس فارسی و متن انگلیسی (که این روش برای تقویت زبان انگلیسی تا هم عالی است)، به علاوه صوت فارسی کامل با صدای خودم!

ببینید و گوش کنید و لذت ببرید و در انتها در قسمت دیدگاه ها حتما نظر خود را با من و دوستان تان به اشتراک بگذارید و نکته ای که برداشت کردید را بنویسید.

نظرات شما

نظر خود را در مورد این دوره با دوستان تان به اشتراک بگذارید.

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

جدیدترین: دوره طراحی مجدد سرنوشت دکتر جو دیسپنزا

خانه
منو
×