دوره آموزشی شاه کلید ثروت

مشاهده ویدیوی نمونه
مشخصات دوره

ناپلئون هیل

249000 تومان

تکمیل شده

1954

13 قسمت

۰۲:۱۳:۴۸

زیرنویس

دانلودی

ناپلئون هیل

249000 تومان

تکمیل شده

1954

13 قسمت

زیرنویس

۰۲:۱۳:۴۸

دانلودی

درصد پیشرفت دوره
100%
ویدیوهای دوره

2 روش برای دسترسی به ویدیوهای دوره دارید:

خرید تکی این دوره
1

در صورتی که فقط به همین آموزش نیاز دارید، می توانید با کلیک روی دکمه پایین، این دوره را خریداری کنید. پس از خرید موفق، به ویدیوهای دوره دسترسی پیدا خواهید کرد.

249000 تومان
تهیه اشتراک یکساله
2

با داشتن اشتراک یکساله، می توانید به تمام آموزش های قرار گرفته، به طور کامل دسترسی پیدا کنید و همچنین تا یکسال آینده هم به آموزش های اضافه شده دسترسی خواهید داشت.

999000 تومان

در صورتی که قبلاً این دوره را به صورت تکی خریداری کرده اید یا اشتراک یکساله تهیه کرده اید، اما با این حال اگر الان به این صفحه دسترسی ندارید، یعنی وارد حساب کاربری خود نشده اید. پس روی دکمه زیر کلیک کنید، وارد حساب کاربری تان شوید و مجدد به این صفحه برگردید:

Rating 4.44 from 16 votes

توضیحات دوره

به دوره شاه کلید ثروت ناپلئون هیل (نسخه کامل) خوش آمدید. این دوره که بیش از ۲ ساعت فایل تصویری هست در سال ۱۹۵۴ ضبط شده و با بالاترین کیفیت ویدیو، صدا، ترجمه و زیرنویس برای شما قرار می دهیم.

در این دوره ناپلئون هیل ۱۳ قانون موفقیت را به شما یاد می دهد که با استفاده از آنها می توانید زندگی خود را بهبود دهید و کشف کنید که چطور این اصول و قوانین که برگرفته از پرفروش ترین کتاب های ناپلئون هیل مثل «بیندیشید و ثروتمند شوید» و کتابچه های «قوانین موفقیت» هستند، می توانند شما را به هر آنچه که ذهن تان بتواند تصور کند، برسانند.

دانلود پادکست این دوره با صدای سید محمد باقرپور

 

نظرات شما

نظر خود را در مورد این دوره با دوستان تان به اشتراک بگذارید.

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

دوره طراحی مجدد سرنوشت دکتر جو دیسپنزا + پادکست ساده سازی و مدیتیشن

خانه
منو
×