استیو هاروی

کلیپ انگیزشی ارتباط با خدا – استیو هاروی

داشتن ارتباط با خدا

در این ویدیو استیو هاروی در مورد چرایی ارتباط با خدا صحبت می کند.

 

موضوع: ارتباط با خدا

زمان: 3 دقیقه و 38 ثانیه

 

این کلیپ انگیزشی زیبا از استیو هاروی را می توانید آنلاین تماشا کنید یا دانلود کنید و در گوشی خود ذخیره کنید چند بار ببینید:

 

ارتباط با خدا

 

بیشتر بخوانید: کلیپ انگیزشی جذب شخص دلخواه با قانون جذب – باب پراکتور

متن ویدیو 

من به خاطر ترس از سوختن در جهنم با خدا رابطه ندارم.

✔ من با خد در ارتباط هستم چون در هر روز زندگی ام به من کمک می کند.

✔ من با خدا در ارتباط هستم چون اگر یک مکان ابدی برای زندگی کردن وجود داشته باشد، می خواهم بروم آن را ببینم.

من متوجه شده ام که برای رسیدن به جایی که می خواهم، نیازی ندارم حق کسی را ضایع کنم.

ببینید همه شما اشتباه می کنید، همه ما اینجا گناهکار هستیم. همه اینجا شکست خورده اند. همه نیاز به کمک دارند، من نیاز به کمک دارم. من هم شکست خورده ام.

شما به خدا نیاز دارید تا به طریقی حال شما را خوب کند. برایم مهم نیست شما چه کسی هستید، برایم مهم نیست چقدر پول دارید. شما به ارتباط با خدا نیاز دارید.

  نداری، چون درخواست نکردی - استیو هاروی

 

ارتباط با خدا

 

اما به من گوش کنید. این را درک نمی کنید؟ مشکلی نیست. خیلی خوب است که با خدا در ارتباط باشید. داشتن ارتباط با خدا خیلی باحال است و این حرف را شما از یک فرد دنیادیده دارید می شنوید.

اما او آدم ها را عوض کرده است. خدا آدم ها را عوض می کند. اگر زندگی من را در هر زمانی دنبال کرده باشید، از آن زمانی که در برنامه «نمایش استیو هاروی» بودم، تمام مدتی که روی برنامه «پادشاه کمدی» کار می کردم، تمام این مدت تا سال 2005، حتما دیده اید که زندگی من چطور بود، اما بعد از سال 2005 خدا آمد و من را تغییر داد.

بیشتر بخوانید: زندگی نامه استیو هاروی

چون از من خسته شده بود و من هم از خودم خسته شده بودم. می دانید در سال 2005 چه اتفاقی برای من افتاد؟

من از «ناخوش بودن» و «خسته بودن» خودم ناخوش و خسته شدم. از خودم حالم بد می شد. همه من را در تلویزیون دیده بودید و می دانید که چه پولی در می آوردم، اما واقعاً بدبخت بودم.

من در ناراحت ترین دوران زندگی ام بودم، تا سال 2005 من بدبخت بودم. تنها زمانی که حالم خوب بود وقتی بود که روی استیج بودم. تنها زمانی که حالم خوب بود وقتی بود که جلوی دوربین بودم، من با «سِد و پسران» اجرا داشتیم.

  از سختی ها عبور می کنی - استیو هاروی

زمانی که از استیج خارج می شدم، زندگی ام باز تیره می شد. آنقدر درد می کشیدم که باورتان نمی شود. من در یک پرتگاه بودم، در جای تاریکی بودم،

چطور؟ واقعاً چطور من در این دنیا به اینجا رسیدم؟ من به خاطر مرحمت خدا الان اینجا هستم. گرفتاری هایم از من سبقت گرفته بودند و تقریباً کارم تمام شده بود.

اما درست آن زمانی که فکر می کنی کارت تمام است، حضور خداوند را در زندگی تان احساس نکرده اید؟

فقط یک مثال برای من بزنید که خدا شما را از آن نجات نداده است؟ می توانید؟

اگر شما را از آن مخمصه بیرون نیاورده باشد، همین الان در حال نجات شما از آن است و می دانید از کجا این حقیقت را می دانم؟ چون شما الان اینجا نشسته اید.

بیشتر بخوانید: کلیپ انگیزشی ذهنیت خود را تغییر بده – استیو هاروی

خدایی که من می پرستم، نمی توانید هیچ محدودیتی برایش قائل شوید. اگر از مسیر درست خارج شوید، او می تواند چیزهایی را به شما نشان دهد. او همیشه معجزه می کند. چرا شما نمی خواهید که یکی از آن معجزه ها برای شما اتفاق بیفتد؟

  ذهنیت خود را تغییر بده - استیو هاروی

برای من، رسیدن به این نقطه از آن کسی که در گذشته بوده ام، یک معجزه است.

در دعاهایمان خواسته های کوچکی داریم، فقط چیزهایی را می خواهیم که راه رسیدن به آنها را می توانیم ببینیم. شما باید چیزهایی را از خدا بخواهید که نمی توانید ببینید که چگونه به آنها می رسید.

 

داشتن ارتباط با خدا

 

خدا کارش تبدیل رؤیاهای شما به واقعیت هست. خدا می خواهد زندگی شما را روبراه کند. خدا می خواهد شما را ببخشد. اجازه ندهید کسی شما را فریب دهد.

دعا کردن را فراموش نکنید. از دعا کردن خجالت نکشید و هیچوقت از دعا کردن احساس غرور نکنید. چون دعا کردن همه چیز را تغییر می دهد. دعا کردن همچنین آدم ها را تغییر می دهد.

 


به عنوان مطالب تکمیلی پیشنهاد می کنم دو ویدیو از جول اوستین در مورد دو موضوع مورد بحث در ویدیوی استیو هاروی ببینید:

ویدیوی اول: دعا کردن

 

 

ویدیوی دوم: قطع ارتباط با خدا

 

 

برای تماشای آنلاین ویدیوهای دیگر جول اوستین وارد بخش ویدیو نگرش شوید

guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها