برای مشاهده لیست علاقه مندی ها وارد شوید!

مشاهده محصولات فروشگاه
0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

راهنمای جامع برای کسب ذهنیت میلیونری – قسمت 2

690 مشاهده

اگر قسمت اول مقاله راهنمای جامع برای کسب ذهنیت میلیونری را نخوانده اید، روی لینک زیر کلیک کنید:

مطالعه قسمت اول

بخش سوم: قوانین موفقیت

مجموعه ای از قوانین واضح داشته باشید

فقط خودتان می توانید به هر کاری که می کنید وضوح و شفافیت دهید. هنگامی که نحوه تفکر و نحوه انجام کارهایتان را تغییر دهید، نتایج را نیز تغییر خواهید داد.

بسیاری از افراد به دلیل سیل اطلاعات غلطی که وجود دارد گیج می شوند. هنگامی که فرصت ها، ایده ها، دیدگاه ها، مسیرها و متخصصان متنوع زیادی وجود دارند، شناخت بهترین راه رسیدن به موفقیت بسیار چالش برانگیز است.

به همین دلیل است که به جای دنبال کردن راهکارها، باید مجموعه ای از قوانین ثابت داشته باشید. این کار به شما کمک می کند تا با هر شرایطی سازگار شوید و علیرغم اطلاعات ناسازگار موجود به کارتان ادامه دهید.

از سندروم شی براق دوری کنید. هنگامی که با جدیدترین میانبر، ترفند و پلتفرم رسانه اجتماعی مواجه می شوید، باید با اصول خود سازگار باشید. قوانین تغییر نخواهند کرد، حتی اگر تاکتیک ها و استراتژی ها تغییر کنند.

استراتژی به معنی تصویر کلی برنامه شماست. تاکتیک ها کارهایی هستند که برای پیش بردن فیزیکی کاری انجام می دهید. بسیاری از افراد مجموعه ای از قوانین حاکم بر استراتژی خود ندارند. اگر فقط به فکر تاکتیک ها باشید همواره با مشکل مواجه خواهید شد، زیرا تصویر واضحی از آنچه که میخواهید انجام دهید، ندارید.

تاکتیک ها کوتاه مدت هستند. استراتژی به معنی انجام عمل درست است. هنگام یادگیری از هر فردی، به صورت دقیق ارزیابی کنید که آنچه می آموزید تاکتیک است یا استراتژی و یا یک قانون؟

 

چگونه متمرکز بمانیم؟

قدرت نه گفتن

با توجه به حواس پرتی های فراوان در زندگی، بدون توجه به گزینه های زیادی که ممکن است پیش روی شما باشد، با یادگیری اینکه چگونه نه بگویید متمرکز خواهید ماند.

بسیاری از افراد نمی توانند متمرکز بمانند زیرا در موقعیتی قرار دارند که باید بیشتر “نه” بگویند، اما این کار را نمی کنند. آنها به اندازه کافی بالغ نیستند و هنوز مانند یک نوجوان رفتار می کنند.

این را هم بخوانید:  7 مهارت ضروری برای ثروتمند شدن

تا زمانی که چیزی را که می توانید تمام انرژیتان را صرفش کنید نیافته اید، نه بگویید. این کار باید چیزی باشد که بتوانید وقت و سرمایه تان را به آن اختصاص دهید.

مردم چالش های زیادی در متمرکز ماندن دارند زیرا از حل نشدن مسائل و از دست دادن می ترسند. آن ها چندین “برنامه پشتیبان” دارند زیرا درمورد توانایی های خود برای انجام کارها مطمئن نیستند.

برای رسیدن هر چه سریعتر به رویاهایتان، آنچه بر آن تمرکز می کنید را با توجه به اینکه در کدام مرحله از زندگیتان هستید انتخاب کنید:

  • مرحله اول: هنگامی که جوان هستید و هنوز سعی در کشف خود دارید، از بیشتر “بله” گفتن به فرصت های مختلف نترسید. این تنها راهی است که بفهمید چه چیزی ممکن است و چه چیزی را دوست دارید.
  • مرحله دوم: در این مرحله شما به اندازه کافی کارهای مختلف را امتحان کرده اید تا نقاط ضعف و قوتتان را بشناسید. این همان جایی است که شما فرصت های بسیاری را پیش رو دارید. اکنون باید بیاموزید که چگونه “بله، گاهی اوقات” بگویید. اکنون شما باید بیشتر انتخاب کنید، زیرا فقط هنگامی که چیزی را برگزینید تاثیرگذار خواهید بود.
  • مرحله سوم: به بیشتر چیزها “نه” می گویید و زمان و مهارت تان را صرف یک کار می کنید.

اگر دوست دارید یاد بگیرید که چطور وقت خود را مدیریت کنید و با تمرکز بیشتری کارهای خود را پیش ببرید، پیشنهاد می کنم در وبینار «مدیریت کارها و دریافت نتایج حداکثر» دن لاک شرکت کنید. برای شروع روی لینک زیر کلیک کنید:

ثبت نام در بخش ویژه و دانلود فوری ویدیوهای وبینار 

ذهنیت فراوانی داشته باشید

نیروی ذهنی فوق العاده ای برای کارآفرینی لازم است. شما باید همیشه خوش بین باشید و دائما اعمالی هماهنگ با باورهایتان انجام دهید. همیشه باید نظرات خودتان را صادقانه ابراز کنید.

اجازه ندهید کمالگرایی مانع پیشرفت تان شود. اگر چیزی را در زندگیتان دوست ندارید، تغییرش دهید. چیزی را بلد نیستید؟ پس آن دانش را بیاموزید. وقتی واقعا به فراوانی باور داشته باشید، تلاش خواهید کرد تا آنجا که می توانید درآمد کسب کنید.

ثروت هدیه ای نامحدود از جانب جهان است که می توانید با استفاده از آن یک اکوسیستم بسازید که در آن فقط به خودتان کمک نمی کنید، بلکه فرصت های زیادی را ایجاد می کنید، سبک زندگی بهتری می سازید، و برای دیگران فراوانی فراهم می کنید.

حتما بخوانید: ساخت ذهنیت ثروتمند

 

این را هم بخوانید:  ساخت ذهنیت ثروتمند به سبک دن لاک

از همه برنامه های سریع ثروتمند شدن دوری کنید

داشتن ذهن ثروتمند و ذهن فقیر به خودمان بستگی دارد. در هر حالتی که الان باشیم، می توانیم آن را اصلاح کنیم و یک ذهن ثروتمند داشته باشیم. شما باید تمام خرد متعارفی را که آموخته اید به چالش بکشید. بسیاری از افرادی که برنده بخت آزمایی می شوند نمی دانند چگونه پول دربیاورند یا چگونه آن را نگه دارند و چند برابرش کنند. سرانجام اکثر آنان به طور کامل نابود می شوند. اگر خودتان پول را بدست آورده باشید، می دانید که چه کاری لازم است و می توانید دوباره آن پول را بدست آورید.

حتما بخوانید: ساختن یک ذهن ثروتمند و حذف ذهنیت فقیر

بازاریابی شبکه ای (نتورک مارکتینگ) زندگی شما را نابود می کند. مردم تجربه های وحشتناکی را با آنها پشت سر گذاشته اند و دوستان، پول و زمان زیادی را از دست داده اند. آنها فقط اعتبار شما را خراب می کنند و بدهی بیشتری برایتان بوجود می آورند.

تخیلات “ثروت ناگهانی و سریع” و “درآمد منفعل” آسان را کنار بگذارید. هنگامی که بخواهید آینده مالی و زندگی خانواده تان را بهبود بخشید، عکس این عمل را انجام خواهید داد و این تخیلات را نابود خواهید کرد.

به این نوع شرکت ها یا محصولات وابسته نباشید. داشتن اعتماد به نفس مالی واقعی به این معنی است که بتوانید به خودتان تکیه کنید. ویدیوی زیر را در مورد اعتماد به نفس مالی ببینید:

 

به نیازهای بازار تمرکز کنید

یکی دیگر از تفاوت های ذهن ثروتمند و ذهن فقیر این است که یک ذهن ثروتمند به ارزشی که می تواند به بازار صنعت خود انتقال دهد فکر می کند اما ذهن فقیر فقط تمرکزش روی محصول خود و بهبود آن بدون در نظر گرفتن نیاز بازار است.

انگیزه های خود را از دنبال کردن پول به تامین چیزی که افراد سراسر دنیا می خواهند و نیاز دارند تغییر دهید. به یک پیشنهاد بالقوه بسیار بی نظیر، جذاب و مفید که هیچوقت جایگزینی نداشته باشد، عمیقا فکر کنید. باید برای بازار، ارزش ایجاد کنید.

این را هم بخوانید:  12 شغل پردرآمد بدون سرمایه و نیاز به مدرک دانشگاهی - دن لاک

از قدرت ایده پردازی بی نظیر خود استفاده کنید که شما را در جایگاه قدرت قرار دهد تا به وسیله کامپیوترها، کارمندان خارج از سازمان و رقبا به فراموشی سپرده نشوید.

آن قدرت منفرد و بالقوه خود را توسعه داده و در آن کار استاد شوید. سپس پیشنهاد دوم را انتخاب کنید و در آن استاد شوید. وقتی استاد دو “تخصص”، همانند مهندسی و تجارت شوید، می توانید آن دو را به گونه ای با هم ترکیب کنید که ایده های جدیدی که هیچکس تاکنون ندیده است، خلق شوند.

این کار همچنین یک فضای رقابتی ایجاد می کند زیرا می توانید بین جهان ها حرکت کنید، به هر دو زبان صحبت کنید، قبایل را به هم وصل کنید و عناصر را ترکیب کنید تا بینش خلاقانه ای ایجاد کنید. انجام این کار با گذر زمان ممکن است به شما کمک کند تا به خلوصی دست یابید که زندگیتان را تغییر دهد.

مردم (بازار) در ازای دریافت کالایی که از نظرشان ارزش برابر یا بیشتری از پولشان دارد، به شما پول می دهند.

این کالا باید چیزی باشد که جنبه ای از فرهنگ را متحول کند، یک داستان آشنا را دوباره خلق کند، داستانی جدید معرفی کند، نحوه تفکر مردم را تغییر دهد، یا در زندگی روزمره مورد استفاده قرار گیرد. هیچ نقشه راهی برای این کار وجود ندارد. خودتان باید این مسیر را طی کنید تا زمانی که جذابیت، شجاعت و اعتبار مورد نیاز برای جذب کسی که می خواهید حمایتتان کند را کسب کنید.

پس از ایده پردازی، باید ایده هایتان را به عملی پایدار تبدیل کنید تا نتیجه بگیرید. شما با توجه به میزان اقدامات خود میلیونر خواهید شد. اگر می خواهید میلیون ها درآمد کسب کنید، باید بر میلیون ها نفر تاثیرگذار باشید. پس از اینکه در کسب درآمد به تسلط رسیدید، می توانید پولتان را پس انداز، چندبرابر و سرمایه گذاری کنید.

در سمینار ساخت ذهنیت میلیونری، دن لاک در مورد 9 قانون مهم پول صحبت می کند که قانون نهم دقیقا به همین موضوع اشاره می کند، موضوعی که در ابتدای این مقاله در بخش اول هم به آن اشاره کردیم، اینکه پول عاشق ارزش است، دوست دارید بخشی از این سمینار را همینجا با هم ببینیم؟

 

 

 

سمینار دن لاک

منبع: سایت دن لاک

blank
نگرش نیک

من سید محمد باقرپور هستم، قصد دارم خلاصه ای از مطالب آموزشی و مفیدی که یاد می گیرم را با شما در این سایت به اشتراک بگذارم. خیلی خوشحالم که این فرصت در این وبسایت برای من فراهم شده است.

دریافت مطالب جدید روزانه در پیج اینستاگرام نگرش نیک می خواهم عضو شوم

این مطالب را هم حتما بخوانید:

نظر شما برای ما خیلی مهم است و تک به تک نظرات شما خوانده و بررسی خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لینک کوتاه:
× پشتیبانی