کتاب الکترونیکی

مقاله سوالات طلایی

سوالات طلایی

پرسیدن سوالات طلایی و سپاسگزاری

ما همواره با باورها و تفکری که داریم فرکانس هایی را به جهان هستی می فرستیم و جهان هستی فرکانس ما را دریافت می کند و شرایط، ایده ها، اتفاقات، آدمها و موقعیت های هم فرکانس با افکار ما را وارد زندگیمان میکند.

برای اینکه فرکانس ما هر روز روی موج مثبت خوشبختی، سلامتی، ارتباط خوب و ثروت تنظیم باشد باید یک سری سوالاتی را از خود بپرسیم و به آنها جواب دهیم، با این کار همواره فرکانس هایی یکسان را به جهان هستی ارسال می کنیم.
دقیقا مثل غذا خوردن می ماند. ما نمی توانیم یک روز غذا بخوریم و انتظار داشته باشیم تا یک هفته بعد سیر باشیم، ما برای اینکه همیشه سیر باشیم باید هرروز غذا بخوریم. برای اینکه در فرکانسی ثابت باقی بمانیم باید هرروز فرکانس های مثبت دلخواه خود را به جهان هستی ارسال کنیم. باید هرروز روح خود را در فرکانسی ثابت قرار دهیم و آن را با فرکانس خداوند هماهنگ کنیم.

مهم ترین زمانی که می توانیم فرکانس بفرستیم و روی آنها کار کنیم، صبح بلافاصله پس از بیدار شدن است، به همین دلیل نماز صبح مهمترین نماز ما است. اگر صبح پس از بیدار شدن فرکانس های مناسب بفرستی خود به خود در مسیری قرار می گیری که تا آخر شب اتفاق های خوب برایت می افتد و برعکس، اگر صبح فرکانس های منفی بفرستی تا شب پشت سر هم اتفاق های بد می افتد و در طول روز مدام با خود می گویی که امروز از دنده چپ بیدار شدم.

جواب دادن به این سوالات باعث میشود که توجه شما به چیزهایی که میخواهید متمرکز بشود و در مداری قرار می گیرید که خواسته های شما در آن هست. شما با توجه کردن به هر چیزی به آن قدرت می بخشید و آن را در زندگی خود بولد می کنید، همیشه به چیزی که می خواهید توجه کنید نه به چیزی که نمی خواهید مانند بدبختی، کمبود، مشکلات اقتصادی، تحریم و… .

خب بریم شروع کنیم.

به محض اینکه صبح از خواب بیدار شدی از خودت این 6 سوال را بپرس:پرسیدن سوالات طلایی

سوال اول: به خاطر چه چیزی همین الان از خداوند سپاسگزارم؟
نزدیک ترین فرکانس به خداوند احساس سپاسگزاری است. جواب هایی که میدهید باید در وجودتان احساس خوبی به وجود بیاید. در غیر این صورت یعنی این تمرین را درست انجام نمی دهید.

سوال دوم: به خاطر چه کسی سپاسگزارم؟

سوال سوم: هدف اصلی امسالم چیست و امروز چه کاری برای نزدیک تر شدن به آن باید انجام دهم؟
اگر صدتا هدف (تعداد نامحدود) در یک سال داشته باشید به هیچکدام نخواهید رسید، هرسال یک هدف (تعداد محدود) ارزشمند را پیدا کنید که اگر به آن برسید تأثیر بسیار زیادی را در زندگی تان بگذارد، هرروز یک قدم کوچک در راستای رسیدن به هدف بزرگ آن سال خود بردارید.

سوال چهارم: امروز دوست دارم چه اتفاقاتی را تجربه کنم؟
یک نکته ی مهم که باید بدانیم این است که ما میتوانیم انتخاب کنیم چه اتفاقاتی را در طول روز تجربه کنیم. خداوند می گوید ادعونی استجب لکم، قانون خداوند این است که میگوید درخواست کن تا استجابت کنم؛ بخواه تا به تو داده شود. اگر اتفاق های روز خودت را انتخاب نکنی، دیگران اتفاق های زندگی تو را رقم می زنند، اگر برای خود برنامه ریزی نکنی، دیگران برای تو برنامه ریزی می کنند. نگران این نباش که به چه شکل می خواهد اتفاق بیفتد، فقط درخواست کن.

سوال پنجم: اگر امروز فقط بتوانم سه کار انجام دهم، آن سه کار چه خواهد بود؟
با این تمرین تمرکز شما در زندگی تان مشخص می شود. هرروز تمرکزتان را روی 3 تا از باارزش ترین کارهایتان بگذارید، اولویت بندی کنید و طبق اولویت بندی آنها را انجام بدهید و تا آن کارها را انجام ندادید سراغ کارهای دیگر نروید. ما زمان و انرژی مان نامحدود نیست، برای استفاده ی بهینه از این زمان و انرژی باید هرروز مشخص کنیم که آنها را در چه کارهایی سرمایه گذاری کنیم.

سوال ششم: دوست دارم خداوند به چه وظایفی در مورد من عمل کند؟
وظیفه ی من بندگی کردن توست، وظیفه ی تو هم این است که راهو بهم نشون بدی و کارهامو انجام بدی.
همیشه اینگونه با پررویی از خدا درخواست کنید. 
خدایا من فقط از تو کمک میخام و توقع دارم و تو هم وظیفت اینه که منو به اهدافم برسونی.
رابطه درست با خداوند بر پایه ترس نیست، بر پایه عشق است.

 

حالا برای اینکه شب قبل از خواب ما یکبار دیگر فرکانس مان را تنظیم کنیم یکبار دیگر باید سوالاتی را جواب بدهیم. ما در طول خواب یعنی از وقتی که چشم هایمان را می بندیم و می خوابیم تا وقتی که بیدار بشویم هیچ فرکانسی را ارسال نمی کنیم. برای اینکه صبح وقتی از خواب بیدار می شویم فرکانس ما ادامه ی فرکانس قبل از خواب باشد، تنظیم بشود و نزدیک به فرکانس خدا باشد، این سوال ها را باید شب قبل از خواب جواب بدهیم:

سوال اول: آیا در طول روز برای هدف اصلی امسالم یک گام کوچک برداشتم؟سوالات طلایی شکرگزاری
اگر انجام دادید بنویسید که چه کاری انجام دادید، با این کار به خودآگاهی می رسید و متوجه می شوید که در مسیر درست دارید حرکت می کنید.

سوال دوم: چه کارهایی را باید فردا انجام بدهم؟
کارهایی که از امروز به فردا موکول شد اگر آن سه کاری که ابتدای صبح مشخص کردید که در طول روز انجام بدهید را وقت نکردید انجام بدهید در
اینجا مینویسید که برای فردا حتما انجام بدهید، یا ممکن است کارهای دیگری باشد.
درواقع با این تمرین کارهایی که برای فردا باید انجام بدهید را از شب قبل برنامه ریزی میکنید.

سوال سوم: از یک تا ده چه نمره ای به خودم می دهم و چرا؟
بر اساس آنچه که به خودتان گفتید عمل کردید و احساستان خوب بود، به خودتان از یک تا ده نمره بدهید.

سوال چهارم: چطور می توانم فردا نمره ی بهتری بگیرم؟
با این تمرین می توانیم خود را وادار کنیم که هرروز یک گام حداقل بهتر از دیروز باشیم.

سوال پنجم: موضوعات جالب امروز چه چیزهایی بودند؟
هر موضوعی که در طول روز به شما احساس خوبی داد بنویسید، دیدن یک منظره زیبا، شنیدن یک حرف قشنگ، دیدن یک دوست.
با این تمرین تمرکزتان را روی اتفاقات جالب و قشنگ آن روز می گذارید، با این کار به جهان سفارش می دهید که از این اتفاقات جالب در زندگی شما بیشتر و بیشتر وارد کند.

سوال ششم: چه ایده یا دیدگاه جدیدی امروز بدست آوردم؟
هر ایده ای که امروز به مغزتان خطور کرد را در این قسمت بنویسید.

سوال هفتم: برای چه چیزهایی از خداوند سپاسگزارم؟

 

با پرسیدن این سوال ها و تنظیم فرکانس هایتان با خداوند روز به روز زندگیتان بیشتر و بیشتر در کنترل خودتان قرار خواهد گرفت، روز به روز بیشتر و بیشتر اتفاق هایی که دوست دارید برایتان رخ خواهد داد.

با مکتوب کردن می توانی به هرچیزی قدرت بدهی.

بنویس تا اتفاق بیفتد

 

برای دانلود فایل PDF متن بالا روی لینک زیر کلیک کنید:

دانلود PDF با حجم 140 کیلوبایت

نوشته های مشابه

guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها