خانه / داستان کوتاه / دستیابی به رویاها با استفاده از قانون جهان هستی
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

دستیابی به رویاها با استفاده از قانون جهان هستی

دستیابی به رویاها

داستانی از جول اوستین:

دستیابی به رویاها

مرد جوانی بود که رؤیای بازیگر شدن را در سر داشت. اما هیچوقت نقش خوبی به او پیشنهاد نمی شد. پس از مدتی تصمیم گرفت کار عجیبی را انجام دهد. او در وجه خودش چکی به مبلغ ده میلیون دلار نوشت و پشت آن قید کرد: به خاطر ایفای نقش در یک فیلم پُرفروش.

او در خانواده فقیری بزرگ شده بود که در یک وَن فولکس واگن، تمام زندگی خود را گذرانده بودند. چک را در کیف پولش گذاشت و از آن نگهداری کرد. هنگامی که شرایط بسیار سخت می شد، چک را از کیف پولش در می آورد و نگاهی به آن می انداخت تا رؤیای خود را به یاد آورد.

چند سال بعد آن مرد که نامش جیم کری بود، به کمدین معروفی تبدیل شد که برای بازی در هر فیلم بین ۱۵ تا ۲۵ میلیون دلار دستمزد دریافت می کرد.

در ادامه بخوانید:  با این کار شانس مؤفقیت خود را چند برابر کنید

دستیابی عملی به رویاها

شما هم می توانید همانند جیم کری سمبلی برای خود داشته باشید که در مواقع سخت که وسوسه می شوید تا تسلیم شوید، با نگاه کردن به آن سمبل رؤیای تان را به یاد بیاورید.

می توانید از عکس هایی استفاده کنید که الهام بخش شما هستند و یا از جملاتی استفاده کنید که اشتیاق سوزانی را درون شما شعله ور می کنند و ایمان شما را تقویت می کنند.

اگر رؤیای خرید خانه مورد علاقه تان در سرتان افتاد می توانید کلیدی را به دسته کلید خود اضافه کنید تا هروقت آن را دیدید به یاد خانه ای که در آینده می خواهید بخرید، بیافتید.

خداوند همیشه کاری را که شروع کرده است به پایان می رساند و رؤیایی که در سر شما انداخته است را به واقعیت تبدیل می کند.

هنگامی که شما از سمبلی که نشان دهنده هدف و رؤیای شما باشد استفاده می کنید و آن را در جایی که قرار می دهید که در طول روز چندین بار آن را ببینید، این پیام به ضمیر ناخودآگاه شما نفوذ می کند که باید به آن هدف و رؤیا دست یابید و در نتیجه شرایط، موقعیت ها، افراد و ایده هایی که شما را به هدفتان می رساند وارد زندگی تان می شود.

در ادامه بخوانید:  چگونه برای رسیدن به خواسته تان درخواست کنید

آیا شما از سمبلی استفاده می کنید تا رؤیای شما را به شما یادآوری کند؟ چیزی که الهام بخش شما باشد و اشتیاق درون تان را شعله ور کند.

 

نویسنده

نگرش نیک
نگرش نیک
من سید محمد باقرپور هستم، قصد دارم خلاصه ای از مطالب آموزشی و مفیدی که یاد می گیرم را با شما در این سایت به اشتراک بگذارم. خیلی خوشحالم که این فرصت در این وبسایت برای من فراهم شده است.

۲ دیدگاه

 1. سلام . فرمودید برای دستیابی به دیدگاه از یه سمبل استفاده کنید . اگر چندین سال هستش که به شخص خاصی فکر میکنم ٰ،و همیشه و همه جا بیادش هستم چکار باید بکنم که بتونم به رویای خودم دستیابی پیدا کنم؟

  • سلام دوست عزیز
   خبر بد اینکه شما هیچوقت نمی تونید از طریق قانون جهان هستی مثلا قانون جذب شخص خاصی رو به خودتون جذب کنید (چون این یعنی به اون شخص وابسته هستید و به کسی یا چیزی هم وابسته باشید، ازش دور و دورتر میشید)… ولی خبر خوب اینکه می تونید شخصی با ویژگی های دلخواهتون رو به خودتون جذب کنید.
   در همین زمینه توی قسمت #یک_هزارم_بهتر در تلگرام یا اینستاگرام مطلبی قرار دادم می توانید مطالعه کنید.
   آدرس تلگرام و اینستاگرام: bpluswithus2

   موفق باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما فقط 4 ثانیه تا دانلود فاصله دارید
کافیست ایمیل خود را وارد کنید
شما فقط 3 ثانیه تا دانلود کتاب فاصله دارید
کافیست ایمیل خود را وارد کنید
شما فقط 3 ثانیه تا دانلود کتاب فاصله دارید
کافیست ایمیل خود را وارد کنید
شما تنها 4 ثانیه تا دانلود کتاب فاصله دارید
کافیست ایمیل خود را وارد کنید
شما تنها 4 ثانیه تا دانلود فایل صوتی فاصله دارید
کافیست ایمیل خود را وارد کنید
چگونه بتوانیم هر شرایطی را تحت کنترل خود درآوریم؟
دانلود رایگان دقایق ابتدایی
کافیست ایمیل خود را وارد کنید:
شما تنها 5 ثانیه تا دانلود کتاب فاصله دارید
کافیست ایمیل خود را وارد کنید