خانه / دانلود رایگان / جول اوستین / سریال «۱۰ قانون جول اوستین» – قسمت ششم
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

سریال «۱۰ قانون جول اوستین» – قسمت ششم

سریال «۱۰ قانون جول اوستین»

قسمت ششم: بگذار دشمنان ات سکوی پرتاب ات باشند

 

رشد و توسعه فردی

 

دانلود رایگان و تماشای آنلاین قسمت ششم:

 

 

دانلود رایگان قسمت ششم

 

متن قسمت ششم:

در سال ۲۰۰۲ ما شنیدیم که تیم بسکتبال هیوستون راکتز می خواهد از این ساختمان نقل مکان کند و شهرداری هم می خواهد آن را بفروشد. ما هم آن موقع به یک سالن بزرگ تر نیاز داشتیم. وقتی این خبر را شنیدم انگار جانی تازه گرفتم انگار می دانستم که آنجا قرار است مال ما شود.

این خبر در شهر پخش شد که ما به این ساختمان علاقه مند هستیم، انواع مذاکره ها باید برای این ساختمان اتفاق می افتاد. یکی از دوستان من که در کار راه اندازی کسب و کار بود با چند نفر از مقام های اجرایی قدرتمند جلسه گذاشت.

یکی از این مقام های اجرایی که آدم بانفوذی هم بود، متوجه شد که دوست من به لیکوود رسیدگی می کند. او شروع به صحبت کردن در مورد مرکز کامپک کرد و
مخالفت خود با ما را اعلام کرد. 

در مورد اینکه این کار چقدر اتفاق وحشتناکی برای این شهر است و اینکه هرگز یک کلیسا نباید چنین ساختمانی داشته باشد. افراد دیگر پای میز هم با او موافق بودند
همگی به ما می خندیدند و ما را مسخره می کردند و در مورد این صحبت کردند که لیکوود هیچ شانسی برای بدست آوردن آن ندارد. در نهایت، آن مقام اجرایی به دوست من نگاه کرد و با طعنه گفت امکان ندارد لیکوود این ساختمان را بگیرد.

در ادامه بخوانید:  کلیپ انگیزشی - رسیدن به رویاها

دوستم با من تماس گرفت و در مورد آن گفتگو به من گفت. گفتم بابت خبر خوشحال کننده ات ممنونم، بابت این دلگرمی از تو ممنونم.

اما واقعیت این است که آن گفتگو توسط خداوند مقدر شده بود. او یکی از موانعی بود که خداوند به طور استراتژیکی در مسیر ما قرار داده بود. وقتی شنیدم که او چقدر با ما مخالف است با اینکه از قبل برای بدست آوردن این ساختمان مصمم بودم، اما ناگهان غوغایی درونم به پا شده بود که من یک عزم الهی پیدا کنم. بنابراین آتش و عزم قوی تری از قبل درونم بیدار شد. 

هربار که شرایط برایم سخت می شود و اینطور به نظر می رسد که قرار نیست کارها طبق برنامه پیش بروند، وسوسه می شوم که ناامید شوم، اما این جمله را می شنوم که می گوید امکان ندارد.

آنگاه دوباره اشتیاقم را بدست می آورم، فقط ۵ ثانیه برای من طول می کشد. گاهی اوقات خداوند یک دشمن در زندگی شما قرار می دهد تا شما را هوشیار نگه دارد. او به منتقدان، شکاکان و ناامیدکنندگان و حتی بعضی از بدخواهان اجازه می دهد تا وقتی که خسته شدید و فکر می کنید که می خواهید تسلیم شوید، مجبور شوید رو به جلو حرکت کنید و مقاومت کنی نه به خاطر این که شما از این شرایط خوشتان می آید، بلکه به خاطر اینکه شما نمی خواهید به دشمنان تان لذت دیدن شکست خودتان را بدهید. 

در ادامه بخوانید:  برایان تریسی - 5 راه برای کاهش استرس

نه برای خشنودی و نه از روی تکبر، بلکه این یک عزم الهی و مقدس است. خداوند از منفی ها استفاده می کند تا ما را سرحال و آماده شروع نگه دارد. آن مدیر کسب و کار که خیلی با ما مخالف بود، او این را متوجه نشد اما خداوند از او بیشتر از دوستانم استفاده کرد.

در گرفتن این ساختمان، او یکی از افراد سودمند برای ما بود. نکته جالب و خنده دار این است که او با ما نبود بلکه بر علیه ما بود. خداوند از دشمنان ما برای سعادتمند کردن ما استفاده می کند. 

اگر روزی آن مرد را ببینم او را به شام دعوت می کنم، شاید برایش مک دونالد بخرم. من احساس می کنم که باید برای بعضی از دشمنانم چکی بنویسم. اگر آنها بر علیه من نبودند من آنقدر زیاد دعا نمی کردم. اگر آنها با من خوب بودند من خیلی زودتر تسلیم می شدم. 

اگر آنها به من نگفته بودند که من نمی توانم این کار را بکنم و چیزی که لازم است را ندارم، شاید از خودراضی و تن پرور می شدم و همان جایی که بودم، می ماندم. این مخالفت آنها بود که من را به جلو حرکت داد. خیلی از اوقات خداوند از دشمنان شما بیشتر از دوستان تان استفاده می کند تا شما را به سمت موفقیت پرتاب کند.

داوود گفته است خداوند در حضور دشمنان ام، یک میز در مقابل من فراهم می کند. توجه کنید وقتی خداوند به شما ارمغانی به واسطه ی مخالفت ها می دهد او این کار را به دور از چشم دیگران انجام نمی دهد، او این کار را در مقابل تمام دشمنان شما انجام می دهد تا آنها ببینند.

در ادامه بخوانید:  جول اوستین - خارج کردن افکار منفی از ذهن

این ساختمان در دومین خیابان شلوغ این ایالت قرار دارد. وقتی در این شهر رانندگی می کنید خیلی طول نمی کشد که ببینید خداوند برای ما چه کرده است. آن مردی که با ما مخالف بود فقط می توانم تصور کنم که هروقت از این اطراف می گذرد چیزی در گوش اش می گوید امروز باید سردترین روز در جهنم باشد، چون آنها اینجا هستند.

 

 

دانلود قسمت های دیگر این سریال:

قسمت اول

قسمت دوم

قسمت سوم

قسمت چهارم

قسمت پنجم

 

 

نویسنده

نگرش نیک
نگرش نیک
من سید محمد باقرپور هستم، قصد دارم خلاصه ای از مطالب آموزشی و مفیدی که یاد می گیرم را با شما در این سایت به اشتراک بگذارم. خیلی خوشحالم که این فرصت در این وبسایت برای من فراهم شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما فقط 4 ثانیه تا دانلود فاصله دارید
کافیست ایمیل خود را وارد کنید
شما فقط 3 ثانیه تا دانلود کتاب فاصله دارید
کافیست ایمیل خود را وارد کنید
شما فقط 3 ثانیه تا دانلود کتاب فاصله دارید
کافیست ایمیل خود را وارد کنید
شما تنها 4 ثانیه تا دانلود کتاب فاصله دارید
کافیست ایمیل خود را وارد کنید
شما تنها 4 ثانیه تا دانلود فایل صوتی فاصله دارید
کافیست ایمیل خود را وارد کنید
چگونه بتوانیم هر شرایطی را تحت کنترل خود درآوریم؟
دانلود رایگان دقایق ابتدایی
کافیست ایمیل خود را وارد کنید:
شما تنها 5 ثانیه تا دانلود کتاب فاصله دارید
کافیست ایمیل خود را وارد کنید