جول اوستین – آمادگی در مسیر رسیدن به هدف

2 سال پیش
Rate this post

زندگی نامه جول اوستین

موضوع این سخنرانی جول اوستین:

آمادگی در مسیر رسیدن به هدف

 

قسمتی از این سخنرانی را ببینید:

 

 
 

گاهی اوقات ما می دانیم که در مسیر دستیابی به هدف هستیم اما اغلب از مسیر ناامید می شویم. بیشتر از آن چیزی که فکر می کنیم، طول می کشد، ما شکست های سختی داشته ایم، ما ضرر کرده ایم، کسی کار اشتباهی با ما کرده است، ما فکر می کنیم که نمی تواند درست باشد، من ناراحت هستم اما همه این ها جزئی از مسیر است.

سراغ هرچیزی که می روید هر درگیری، هر ناامیدی، هر تأخیری، اگر نگرش درستی داشته باشید و آن را حفظ کنید آنگاه نیرویی در شما ذخیره می شود. شما را قوی تر می کند، شخصیت شما را رشد می دهد و باعث پیشرفت و بزرگ شدن شما می شود. نکته این جاست که قبل از هر چیزی باید خودتان را آماده کنید.

بین زمانی که خداوند رؤیا را در قلب شما قرار می دهد و زمانی که آن رؤیا تحقق می یابد، یک دوره ی آماده سازی وجود خواهد داشت. فقط به خاطر اینکه شما خواسته خود را اعلام کرده اید به این معنی نیست که وعده شما عملی خواهد شد.

این بستگی به ما دارد که امتحان را قبول شویم. باید دوران سخت را بگذرانیم، فصل های ناراحتی، زمان های تنهایی. وقتی که ما آن را درک نمی کنیم، در حالی که کار درست را انجام میدهیم ولی پیشرفتی نمی کنیم، این همان زمانی است که افراد زیادی دست از رؤیاهایشان می کشند. 

آنها در مسیر هدف بودند و خواسته خود را اعلام کرده بودند. اما چون نمی خواستند مسیر آماده سازی را بگذرانند هیچوقت به خواسته خود دست نیافتند و لحظه موعود را ندیدند.

 

اگر تمایل دارید تا نسخه کامل این سخنرانی را تهیه و دانلود کنید، روی عکس زیر کلیک کنید:

 

تلاش برای رسیدن به هدف

Rate this post
۰
برچسب ها :
نویسنده مطلب نگرش نیک
من سید محمد باقرپور هستم، قصد دارم خلاصه ای از مطالب آموزشی و مفیدی که یاد می گیرم را با شما در این سایت به اشتراک بگذارم. خیلی خوشحالم که این فرصت در این وبسایت برای من فراهم شده است.

بدون دیدگاه

اَه، بدشانسی آوردی
کد تخفیف 20%
دانلود رایگان یک کتابچه
تهیه سریع محصولات
کد تخفیف 30%
یه مقاله بخون
حیف شد که پوچه
زبانتو تقویت کن
کد تخفیف 50%
ای باباااااااا پوچه که
شانس خود را برای بردن تخفیف های شگفت انگیز امتحان کنید!
برای شروع بازی، کافیست ایمیل خود را وارد کنید
قوانین بازی:
  • شما می توانید 3 بار بازی کنید.
  • تقلب نکنید:-)
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!