تبدیل ماشین به دانشگاه

2 سال پیش
برنامه های آموزشی
Rate this post

تبدیل ماشین به دانشگاه

برایان تریسی:

برنامه های آموزشی

این عادت را در خود به وجود آورید که هنگام رانندگی و رفتن از یک مکان به مکان دیگر، به نوارهای آموزشی گوش بدهید. با تبدیل اوقات رانندگی به اوقات گوش دادن به برنامه های آموزشی می توانید یکی از بهترین تحصیل کرده ها شوید. طبق گزارش انجمن اتومبیل آمریکا، هر شخص که صاحب اتومبیل است، به طور متوسط در سال ۱۲۰۰۰ تا ۲۵۰۰۰ مایل رانندگی می کند و این مقدار معادل ۵۰۰ تا ۱۰۰۰ ساعت رانندگی در سال است و برابر دوازده و نیم تا بیست و پنج هفته ی کاری (بر اساس چهل ساعت) یا سه تا شش ماه با چهل ساعت کار در هفته می باشد و همچنین برابر با یک یا دو ترم کامل دانشگاهی است.

طبق تحقیقی که در دانشگاه ساترن کالیفرنیا انجام شده، شما می توانید فقط با گوش کردن به نوارهای آموزشی زمانی که در اتومبیل تان نشسته اید و از جایی به جای دیگری می روید، از همان مزایای حضور در دانشگاه به طور تمام وقت بهره مند شوید.

قاعده این است:

بدون گوش کردن به برنامه های آموزشی، رانندگی نکنید. شما نمی توانید از گوش دادن به آنها اجتناب کنید. ماشین خود را به دانشگاه تبدیل کنید.

 

برای دانلود رایگان دو کتاب ارزشمند جول اوستین (کتاب هایی که در هیچ جا نمی توانید پیدا کنید) کلیک کنید

Rate this post
۰
برچسب ها :
نویسنده مطلب نگرش نیک
من سید محمد باقرپور هستم، قصد دارم خلاصه ای از مطالب آموزشی و مفیدی که یاد می گیرم را با شما در این سایت به اشتراک بگذارم. خیلی خوشحالم که این فرصت در این وبسایت برای من فراهم شده است.

بدون دیدگاه

اَه، بدشانسی آوردی
کد تخفیف 20%
دانلود رایگان یک کتابچه
تهیه سریع محصولات
کد تخفیف 30%
یه مقاله بخون
حیف شد که پوچه
زبانتو تقویت کن
کد تخفیف 50%
ای باباااااااا پوچه که
شانس خود را برای بردن تخفیف های شگفت انگیز امتحان کنید!
برای شروع بازی، کافیست ایمیل خود را وارد کنید
قوانین بازی:
  • شما می توانید 3 بار بازی کنید.
  • تقلب نکنید:-)
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!